wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
- Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Nie 16 Lis 08, 1:36:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no kurde jakiś dziwny jestem, a może to kwestia godziny ale nie ogarniam tego co chciałeś przekazać w poprzednim poście


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 16 Lis 08, 2:02:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

scooby napisał:
później powiedział ze nie ma klucza 12 imbusa


scooby napisał:
ponoć nietypowy 12nastka


Nie wiem po co komu klucz imbusowy 12 skoro bębenek od korpusu piasty odkręca się kluczem nr 10 i jestem tego pewnie bo osobiście odkręcałem niedługi czas temu.

Informacje podajesz w taki sposób, że chyba mało kto Cię tutaj rozumie, do tego są niepełne lub przekłamane. Choćby pierwszy z brzegu przykład, może się nie znam ale serwisu "skiteam" w czewie to nie mamy.
Do tego nie potrafię zrozumieć, dlaczego, choć jesteś już po tylu wizytach w serwisach rowerowych nie wiesz czy masz kasetę, czy wolnobieg, jeśli to co podałeś w specyfikacji jest prawdą to dla mnie jest oczywiste, choć na żywo nie widziałem.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Gergely



Status: Offline
Dni: 5900 (84%)
Postów: 32


Post Nie 16 Lis 08, 11:46:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 11:21 16.11.2008 ----------

Ja się specjalnie na naprawach rowerów nie znam. Ze wszystkimi problemami jeżdżę na Okólną lub Drogowców i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby czegoś nie potrafili zrobić.

---------- 11:46 ----------


Ostatnio zmieniony przez Gergely dnia Nie 16 Lis 08, 11:54:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Nie 16 Lis 08, 11:48:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie do końca szczepan, to zależy od piasty. W twojej piaście odkręcało się akurat imbusem 10mm, jednak spotykane są także 11 i 12. W piaście Accenta jeśli mnie pamięć nie myli mam właśnie 12mm. Taki imbus nie kosztuje majątku (kilka-kilkanaście złotych w zależności od producenta), więc jeśli nie mają w serwisach (co wydaje mi się nieco dziwne) trzeba udać się do sklepu z narzędziami i takowy klucz zakupić.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 26 Lis 08, 0:31:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przykładowo niektóre joytechy montowane w seryjnych rowerach mają 11 mm, STI ma rację...



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy