wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Rower] Wybór do 2500 zł - XC Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Nie 13 Sty 08, 23:23:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Określ granicę cenową Wink
- Giant XTC może ?? Tylko ja to bym typował te starsze modele Smile Nowe jakieś brzydkie.
- Trek 8900 fajna ramka jest.
- Scott scale 40 ładna raczej powinna podołać twojej wadze kolega ma inny model ale z tego stopu przy wadze od 70 do 90 kg nic się nie dzialo i sztywniutka jest, że aż miło Smile
- Co do Meridy to nie słyszałem o TFS połamanej więc chyba nie ma tragedii ale podejrzewam, że przy twojej wadze sztywna nie będzie.
Tak dla Ciebie to ten Scott chyba będzie dobry;)

Stanowczo odradzam BopLight'a, waga kusząca ale sztywność zerowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pon 14 Sty 08, 23:00:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowerek zamówiony, wasze sugestie przekazane Rafałowi. Rama Traction - ze względu na kolor Wink Piasty Novatec i Accent to podobno to samo i robią je w jednej fabryce, jednak jeśli uda się je szybko sprowadzić to będzie Novatec. Co do obręczy to Rafał nie był zbyt entuzjastycznie nastawiony do Alexrims'ów (mówił że miał już osoby które przyszły do niego z pękniętymi) i może włoży coś Mavica (tu już się zdaje na jego wybór). Amortyzator RockShox Pilot (Rafał mówił że powinno wystarczyć rury ale to jeszcze "wyjdzie w praniu"). Dziękuje wszystkim za pomoc. Jak odbiorę rower to zamieszczę fotki.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Pon 14 Sty 08, 23:25:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyżbyś był tam koło 12:30-13 Wink bo chyba sie widzieliśmy??

Sorki za oftopic Wink

JAK MOZECIE TO USUNCIE TEN POST, BO JA JUZ NIEMOGE... :/


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg


Ostatnio zmieniony przez KsRydzyk dnia Wto 15 Sty 08, 11:06:19, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 15 Sty 08, 0:50:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to piekną maszynkę będziesz miał sti mam nadzieje, że pilocik arka bedzie pasował Very Happy


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 15 Sty 08, 8:17:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do "jego wyboru" - mimo wszystko upierał bym sie przy mavic`ach z kapslowanymi otworami - żeby Ci czasem nie wcisnął 117-ek. Jakby kasowo dało radę to weź sobie xm 317 - są to podobno następczynie moich x 221 na które złego słowa nie dam powiedzieć. 317 są na allegro po 85 - 89 zł, ale gdy ostatnio kupowałem je u Rafała zrobił ładną cenę - wyszło mnie o ile pamiętam 156 zł za dwie.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pon 21 Sty 08, 19:38:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rower złożony, w następującej specyfikacji:
Rama Author Traction,
osprzęt Deore LX (hamulce też jednak LX)
Piasty jednak Accent,
obręcze AlexRims XT16,
sztyca, mostek, kierownica: Accent,
linki, pancerze, dętki opony itp. itd.
amortyzator RockShox Pilot – w sumie 2410zł.
i z wyszło na to że z waszych rad to tylko felgi nie są takie jak były mimo iż Rafałowi zostawiałem kartkę z waszymi propozycjami Neutral . Jednak i tak jestem zadowolony. Zobaczymy jak się będzie spisywał jak zrobię trochę kilometrów. Teraz czekam na pogodę, bo przecież nie będę nim po błocie jeździł Wink . A oto fotka.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 21 Sty 08, 20:46:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to jako pierwszy składam gratulacje zakupu. Sprzęcik wygląda bardzo przyjemnie i myślę, że też tak się będzie spisywał. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mieli możliwość i okazję zobaczyć go na żywo.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 21 Sty 08, 21:31:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czaderska fura Twisted Evil Taka mroczna... I mam w nią mały wkład :> Gratulacje Robert i mam nadzieję na rychły chrzest bojowy Exclamation


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Pon 21 Sty 08, 21:53:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, no Smile chciałbym taki Embarassed pozazdrościć Smile gratuluje dobrego wyboru :] i zapraszam na piątkową mase nanim Very Happy bo oile bedzie taka pogoda jak ostatnio, i nie będzie padać, to chętnie pojade Rolling Eyes Twisted Evil i popodziwiam Laughing


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
czesio



Status: Offline
Dni: 5941 (84%)
Postów: 7


Post Pon 21 Sty 08, 22:32:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja tez mogee sie zabrac z wami koledzy??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 22 Sty 08, 14:05:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no sti piękna lolkowa furka Razz Razz Razz , fajnie, że pasował amor Arka, piknie wyszło, teraz jeszcze SPD i będzie nowa jakość - do zobaczenia w terenie


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 23 Sty 08, 0:19:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratulejszyn ładny rower i do zobaczenia na szlaku Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Slayer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5149 (73%)
Postów: 2
Wiek: 43

Częstochowa

Post Sro 24 Mar 10, 13:56:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, od jakiś 2 tyg szukam rowerku w granicach 2200-2500 zł i pomimo iż oferta w tej gamie cenowej jest dość szeroka to jednak nie mogę się zdecydować. Moją uwagę zwróciły takie rowerki jak Kross level A6 2009r, http://www.t-bike.pl/p/pl/121/kross+level+a6+disc+2009.html
SCOTT http://www.erowery.pl/go/_info/?id=2202, Specialized http://rowerowysklep.pl/rower-specialized-hardrock-disc-p-4244.html?cPath=21_290_293_306 UNIVEGA HT 550 http://www.allegro.pl/item963501420_univega_ht_550_shimano_deore_xt_amor_rock_shoxtora.html
i merida http://www.rowerzysta.pl/mtb/rower-gorski-merida-matts-tfs-xc-500-d-2009.html?utm_campaign=2010-03&utm_content=253&utm_medium=cpc&utm_source=nokaut.pl
Rower z przeznaczeniem do jazdy głównie po średnio ciężkim terenie. Zależy mi aby miał amortyzator Rock Shock Dart 3 lub podobnej klasy, i hamulce tarczowe. Czekam na wasze opinie i sugestię.
Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5894 (83%)
Postów: 732


Post Pią 26 Mar 10, 9:58:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na Twoim miejscu szukał czegoś w ofercie Mbike'a Smile
w tym sezonie mają b. ciekawą oferte. świetne rowery w dobrych cenach. podobna sytuacja jak z Krossem sprzed kilku sezonów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy