wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Stojaki rowerowe w III Alei - potrzebne stanowisko Masy Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6410 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 01 Lut 08, 14:40:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PodPISuję się pod tym co napisał Blabla !!! Trzeba iść za ciosem i przypomnieć
MZD że muszą namalować znaki poziome na "starych" ścieżkach. Stan ich
opisaliśmy w 2006 roku i Prezydent otrzymał nasze pismo. Niech MZD
zmniejszy szablony a maluje więcej znaków na ścieżkach .Wszystkie pisma mam u siebie gdyby były potrzebne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Pią 01 Lut 08, 21:02:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zamierzałem się odzywac, ale kompletnie nie rozumiem Cię człowieku...
Jaka kampania wyborcza? Jak już cos, to wybory do Rady Miasta za 3 lata... Czy realizacja zadania to kampania? Były wybory do parlamentu - ja nie startowałem w żadnych wyborach do sejmu. Czy gdzieś coś napisałem w tych wszystkich postach o polityce, o wychwalaniu jakiejkolwiek partii? Na przywitanie obrzuciłes mnie zaraz na początku tematu

"pomysl ze stojakami bardzo fajny mozna by zrobic podobna rzecz u nas, GW nawet prowadzi akcje ze zbieraniem starych zdjec miasta, no ale to wszystko ladne piekne i symaptyczne ze jakis "łoseł" z platformy zainteresowal sie rowerzystami bo przeciez elektoratu trzeba szukac kazdy glos sie liczy... a nic z tego i tak przed wyborami nie wyjdzie...a po wyborach zapomna":

Odpowiedziałem wyraźnie: "Pragnę wyjasnić, że nie jestem "łosłem" tylko Radnym Miasta Częstochowy, a to pewna różnica. Nie startuję tez w wyborach do parlamentu i nie szukam to głosów z tym związanych. Prosze w związku z tym o darowanie sobie takich komentarzy."


Czy gdzieś uzyłem jakiegokolwiek skrótu jakiejkolwiek partii? NIE... Daj sobie na wstrzymanie, bo to bez sensu...
Jaka fuszerka? To, ze brakuje pasów na przejsciu dla pieszych i nie wymalowano przejazdu dla rowerzystów + "rowerków"? Przeciez pisałem wyraźnie, ze na wiosnę pojawi się całe oznakowanie poziome (nie rozumiesz definicji oznakowania poziomego?) - problemy z czytaniem? O tym decyduje MZD, a nie ja - moim zadaniem jest zabezpieczenie pieniędzy na realizację zadania i to wykonałem.
Zarzut o "brak krawęzników"? No przeciez przy przejeździe obnizono krawęzniki, zatem jest ich brak Smile Przeswit, który pokazujesz powstał przy wycinaniu starych krawęzników. Zostanie to usunięte, choc mogli to od razu zrobić. ale czy to moja wina?
"Tak długo robione" - pisałem już na ten temat, więc nie zamierzam się powtarzać. Dodam, ze gdyby to był choć sezon rowerowy, to może potraktowałbym Twoje żale bardziej serio...
Na wiosne w okolicach końca marca, początku kwietnia będzie wykonany konkretny przeglad dróg rowerowych. Dziś byłem w MZD i rozmawiałem m.in. na ten temat - wówczas spisane zostaną wszelkie nieprawidłowości i będa usuwane.
Na resztę pseudo zarzutów szkoda mojego czasu... Nie masz żadnych argumentów, za to jeden cel - bezpodstawny i bezsensowny atak na Radnego, którego nie potrafisz nawet odróżnić od Posła...
Pozdrawiam


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7067 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 01 Lut 08, 21:53:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhh... nie chce mi sie naprawde tlumaczyc tobie o co mi chodzi...bo dla mnie to jest jasne... informacja ta nie celowo pojawila sie przed wyborami zachecam zebys sobie przypomnial kiedy zaczales... dobrze wiesz o co chodzi, a jesli nie to ci przyblize...chodzi o to zeby pokazac potencjalnym wyborcom tuz przed wyborami ze oto ja cos zrobilem, i chwala za to ale sposob uprawiania polityki jest bardzo mierny, moglbys sie bardziej postarac....a okreslenie losel czyzby zabolalo, to przeciez takie zdrobniale okreslenie a wcale niemusi oznaczac posla czy tam cos pisze o posle?...a czym sie rozni posel od radnego jak i tak z tego samego (xxxx) bierzecie:)...i widac ze tylko polityczyna z ciebie bo uwazasz ze teraz niema sezonu na rower, moze dla ciebie niema ale dla wiekszosci z nas jest... dla mnie to jest plytkie i pseudo przylizywanie sie do srodowiska z ktorym sie nie utozsamiasz...proste, bo przeciez latwiej napisac ze cos mozna zrobic pozniej, wiec powtarzam...zrob cos konkretnie i dobrze a pozniej sie chwal...Smile
ps. dobrze by bylo gdyby admin zamknal ten temat...
pozdrawiam




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5958 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pią 01 Lut 08, 23:01:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jak nie pasi, to proponuję zburzyć, przekopać, zrównać, wrócić do tego co było... xD Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6882 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 01 Lut 08, 23:36:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jacku oskarżenia damzaca nie są tak do końca bezpodstawne. Przeważnie kij ma dwa końce. W swoim poście napisałeś że ścieżka jest ukończona, dopiero po jego interwencji dopisałeś że to 95%. Jeśli ścieżka jest ukończona to zapewne z przyjemnością zapłacisz za mnie mandat (a takowy bym pewnie dostał jeśli Policja by się uparła) za przejazd na tej "ukończonej" ścieżce - jak pisałeś na początku? Nie obraź się ale po twoim sposobie pisania bardzo widać iż "przesiąkłeś" już Urzędem Miasta i ogólnie polityką a wiele osób jest tutaj na to uczulonych i zapewne min. stąd takie komentarze na twoje posty. Pozdrawiam i mam cichą nadzieję że na tym Twoje wspieranie spraw rowerzystów w UM się nie zakończy.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6040 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Pią 01 Lut 08, 23:37:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda 140tysiakow Wink ile za taką kwotę było by porządnych rowerów Twisted Evil
ja osobiście uważam, że niema co narzekać, ważne ,że choć troszQ robią coś dla Nas, wymierającego gatunku Wink (żart Laughing ) oby tak dalej Panie Jacku Exclamation Exclamation Exclamation Cool

Wspieraj osoby, które mimo problemów zdrowotnych, uniemożliwiających jazdę na rowerQ, nie odpuszczają, i jeżdżą, bo KOCHAJĄ TO !!!


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Gergely



Status: Offline
Dni: 5922 (84%)
Postów: 32


Post Sob 02 Lut 08, 0:24:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jednego radnego (Marcina Marandę) już z tego forum „przepędzono”. Wszystko idzie w kierunku zniechęcenia kolejnego. Jak tak dalej pójdzie, to żaden radny Miasta Częstochowy nie będzie chciał się zajmować problemami rowerzystów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6882 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 02 Lut 08, 1:00:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witamy nowego użytkownika CFR. Jeśli radny się obraża o "pie***ły" i nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytki (miejscami może trochę przesadzono z zarzutami) moim zdaniem nie zasługuje na zainteresowanie wyborców (myślę iż nikt nie chciał nikogo celowo obrazić). Czasem lekka krytyka wpływa mobilizująco (bez przesady oczywiście). Wybacz ale jak już pisałem wcześniej wiele osób z forum jest uprzedzonych do polityki i to nie bezpodstawnie. Niektórzy rowerzyści pamiętają takie szczegóły jak "Pan Tadeusz" w dresie na rowerku - przed wyborami oczywiście. Po wyborach go jakoś na Masie nie widziałem. Niestety na zaufanie rowerzystów trzeba sobie zapracować.
Kończę już off topa bo nieco odbiegliśmy (ja także Embarassed ) od tematu.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
czesio



Status: Offline
Dni: 5933 (84%)
Postów: 7


Post Sob 02 Lut 08, 1:36:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja myslę i mam podstawy, że Gergely to sam pan Maranda...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6410 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 02 Lut 08, 1:57:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 01:51 02.02.2008 ----------

myślę że się Czesiu nie mylisz...

---------- 01:57 ----------

Jacek! Piszesz że w kwietniu lub w marcu będzie przegląd ścieżek,chętnie
wezmę w nim udział.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Sob 02 Lut 08, 15:42:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Jacek! Piszesz że w kwietniu lub w marcu będzie przegląd ścieżek,chętnie
wezmę w nim udział."

Bedzie przedstawiciel MZD, Strazy Miejskiej, Policji oraz oczywiście będe z Marcinem. Myslę, ze nie powinno być problemu, przedstawiciel ściśle związany z rowerzystami i z Masą jest wskazany. Objedziemy wszystko i będziemy (czyt. MZD) poprawiać, tak jak należy.

Pozdrawiam


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6410 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 02 Lut 08, 16:43:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście rowerami ? Z wysokości siodełka rowerowego lepiej widać problemy rowerzystów !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7067 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sob 02 Lut 08, 17:04:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... o wlaśnie zgadzam się przeglad sciezek z pozycji siodelka...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6379 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sob 02 Lut 08, 17:38:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tia, już widzę jak urzędasy z MZD wsiadają na rower...hahahahahaha xD xD xD xD xD xD xD


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6672 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sob 02 Lut 08, 23:17:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gergely napisał:
]Jednego radnego (Marcina Marandę) już z tego forum „przepędzono”. Wszystko idzie w kierunku zniechęcenia kolejnego.

a może jeszcze dopiszesz za co, ja tu niewiedze,w działaniu Jacka haseł w stylu zróbmy hałas na masie itp ,cel był szczytny ale takie kretyńskie wypowiedzi i zorganizowanie czegoś za plecami rowerzystów bez uzgadniania z nimi na ich imprezie jest dużym nadużyciem i za to pan radny Maranda został zjechany, a poza tym nie widzę w stopce Jacka odnośnika do jego prywatnej stronki promującej jego, więc wszystko jest tak jak być powinno.
Gergely napisał:
Wszystko idzie w kierunku zniechęcenia kolejnego

a ja mam nadzieje, że tak nie będzie, bo już jeden taki tu był co miał mentalność dziecka z piaskownicy - się obraził i zabrał zabawki, co zresztą znakomicie pokazuje o co mu tak naprawdę chodziło, i wcale nie żałuje jego braku - karierowiczom i cwaniakom mówimy ostro i stanowcze NIE! ludziom, którym zależy na poprawie infrastruktury rowerowej i nie obrażają się o byle co (chociaż uważam, że w tym przypadku damzac delikatnie hym jakby tu napisać przesadza) mówimy TAK.

Cytat:
a ja myslę i mam podstawy, że Gergely to sam pan Maranda...

mam przekonanie graniczące z pewnością (jak to mawiał jeden z największych wśród najgłupszych bliźniaków w kraju),że macie racje Very Happy


Cytat:
Bedzie przedstawiciel MZD

a można wiedzieć kto będzie tym przedstawicielem???


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6410 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Nie 03 Lut 08, 0:26:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W MZD pracuje prawie 100 osób, jest tam wielu specjalistów ,inspektorów
zwykłych i starszych ,mają 3 dyrektorów i 2 robotników wysoko kwalifikowanych .
To potęga utrzymywana z naszych podatków !Fundusze z miejskiej kasy idą na
to niemałe i dlatego brakuje potem na parę wiader farby aby namalować
znaki na ścieżkach ! Sądzę że na tyle osób ktoś umie jeżdzić na rowerze !
Nie mają roweru ? To drobiazg ! Niech pożyczą od Szefa ten na którym był
na Masie. /zobaczcie ich stronę/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 19 Lut 08, 22:09:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja dorzucę swoje 3 grosze , to że wymalowanie znaków poziomych znakujących ścieżki wymaga dużo czasu - rozumiem - trzeba dość długo mieszać farbę , napisać podanie o przydział pędzli , rozpisać przetarg na projekt i wykonawcę szablonu , złożyć podanie o podpis na zatwierdzonym projekcie , następnie wnioski o dofinansowanie dojazdu do miejsca dojazdu wykonawcy robót , i kolejny przetarg na wykonawcę tychże robót...a także wniosek o sfinansowanie prognozy pogody na dany dzień poparty wyliczeniami z urzędu statystycznego , oraz głównego inspektoratu meteorologicznego na nadchodzący sezon..wreszcie już na koniec podanie do instytutu miar i jakości o znormalizowanie wymiaru szablonów i zatwierdzenie użytych linijek i przyrządów geometrycznych do zaprojektowania projektu oznakowania poziomego ścieżki rowerowej ...itd itp...ot urzędowe pi-eprzenie od rzeczy...
A sprawa nie jest błacha , bo na prawoskręcie przy Jagielonach bardzo często dochodzi do potrąceńpieszych...teraz dojdą rowerzyści...jeszcze szybciej od pieszych wpadający na ulicę...Powód to
1) żle zsynchronizowane światła , czyli samochody startujące z Niepodległości , skręcają niemalże w momencie zapalania się zielonego dla pieszych
2)Brak chociażby jednego znaku ostrzegającego o rowerzystach-tyczy się obecnej sytuacji...może Jacek by się zorientował ile kosztuje taki znak PIONOWY - to się chętnie na niego dorzucę , aby wspomóc budżet miasta , tak nadwyrężony ilością remontów i nowych inwestycji....JAK CHOCIAŻBY OBIECANA NA ŁAMACH PRASY!!!! (MAM TE GAZETY!!!) sCIEŻKA ROWEROWA W AL.N.M.P. - na odcinku ostatnio remontowanym - co by nie pisać 3Aleii

..........................pozdrawiam wszystkich serdecznie.................................

Wink rowerzystów


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Czw 17 Kwi 08, 19:56:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam kolejne - myślę, że dobre info. Postaram się wszelkie sprawy, które udaje się pozałatwiac wpisywac tutaj, bo nie chciałbym się zbytno po forum rozłazić Wink
Przechodząc do rzeczy, to jest na ukończeniu brakujący fragment sciezki rowerowej prowadzacy do dworca PKP Raków, a własciwie podjazdu, o który zabiegałem w MZD (m.in. interpelacja) od pewnego czasu. Jak to bywa, nie na wszystko były pieniądze w zeszłym roku, więc zapukałem do drzwi MZD w tym i udało się. Nie mozna było zbudowac pochylni, gdyz PKP nie zgodziło się na ingerencje w ich teren (schody), mysle jednak że z tego tytułu nikt nie stracił i mamy całkiem przyzwoity zjazd. Wartość inwestycji to 15 tysięcy złotych. Pozostaje tylko sprawa oznaczenia poziomego. Dodam, ze dziś zgłosiłem do MZD oznaczenie nowej ścieżki rowerowej przy Jagiellończykach jak i przypomniałem o potrzebie oznaczeń w całym mieście. Spotkanie przeglądowe, o którym była mowa wyżej mysle, że tez niebawem się odbędzie.
Poniżej zdjęcia nowego fragmentu:
http://www.jacekkrawczyk.xon.pl/materialy/dotychczas/zjazd1.jpg
http://www.jacekkrawczyk.xon.pl/materialy/dotychczas/zjazd2.jpg
http://www.jacekkrawczyk.xon.pl/materialy/dotychczas/zjazd3.jpg
http://www.jacekkrawczyk.xon.pl/materialy/dotychczas/zjazd4.jpg

P.s. Zdjęcia sa na moim serwerze, strąd adres mojej www, nie jest to zadna reklama (nie ma nawet jeszcze na ten temat u mnie artykułu).


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl


Ostatnio zmieniony przez Jacek Krawczyk dnia Czw 17 Kwi 08, 21:21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 17 Kwi 08, 21:05:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No brawo, wygląda to bardzo ciekawie, może w reszcie w Częstochowie ścieżki przybiorą normalny kształt a nie będą pocięte i dziwne, sam podjazd będzie lepszy od tego błotnistego, szczególnie, że to miasto a nie teren. Teraz jeszcze trzeba tą ścieżkę kontynuować, bo z tego co wiem to pod przejazdem sama ścieżka się urywa.
Tak więc czekamy na więcej
Pozdro


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 17 Kwi 08, 21:25:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na chwilę obecną ładnie to wygląda. Choć przyznam szczerze, że tak fajnie zjeżdżało mi się zjazdem dla wózków Laughing Ekipa wie o czym mówię Laughing Generalnie spoko.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7067 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Czw 17 Kwi 08, 22:16:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratuluje! bardzo dobry pomysl ze sciezka tam... oby udalo sie zrobic cos jeszcze z drugiej strony po albo i przed zakonczeniem remontu mostu - podpowiem ze w obydwa kierunki i na hute docelowo olsztyn i na stadion...? Rolling Eyes (naprawde taki fragment kosztowal 15tyszł - za pare metrow) [drodzy rowerzysci mzoe otworzmy spolke i zacznijmy sami sobie budowac sciezki niezla kasa Rolling Eyes ], troche szkoda ze sie nie udalo zalatwic zjazdu z lewej strony bylby bardziej bezpieczny... to tak zeby rozwiac watpliwosci, skoro wylozono zielona kostka (czyli dla rowerow) rozumiem ze przejazd pod mostem bedzie w zupelnosci legalny? bo chyba na pojawienie sie znakow zbyt szybko nie można liczyc?




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6410 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Czw 17 Kwi 08, 22:48:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy będzie przegląd stanu ścieżek rowerowych? Już połowa kwietnia a na ścieżkach nic sie nie dzieje. Nadal jestem gotów do udziału w przeglądzie
stanu ścieżek !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Czw 17 Kwi 08, 22:59:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dostanę informację od Marcina Marandy - bo on rozmawia z
Policją - to jedziemy wspólnie + zaproszone osoby do przegladu ścieżek.
Co do dalszej budowy w tamtym terenie ściezek rowerowych, to być może pojawią się też na remontowanym wiadukcie w Al. Pokoju. Rozmawiałem na ten temat jakiś czas temu i jest taka koncepcja, więc poczekajmy jeszcze trochę.


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6926 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Czw 17 Kwi 08, 23:38:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A słuchajcie jak wygląda sprawa ze ścieżką na Zawodziu? Ta która biegnie od Mirowskiej do Legionów przecina boczne uliczki i.... przejeżdżając nią trzeba zawsze przecinać podwójną ciągłą - piesi to samo muszą uczynić, bo nie ma pasów Smile

to jakiś absurd czy zgodne z prawem oznakowanie przejazdu i przejścia?

Nie mówiąc już o ciągłym parkowaniu na tej ścieżce samochodów eh


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Gergely



Status: Offline
Dni: 5922 (84%)
Postów: 32


Post Pią 18 Kwi 08, 6:42:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jazda na rowerze przez tunele kolejowe i przejścia podziemne łączące perony jest zabroniona. Dyskusji z policją i SOK-istami nie ma, może być najwyżej mandat. Wiem, bo płaciłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy