wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Stojaki rowerowe w III Alei - potrzebne stanowisko Masy Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6926 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Czw 27 Wrz 07, 1:22:26     Stojaki rowerowe w III Alei - potrzebne stanowisko Masy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napiszę na początku, że sprawa jest bardzo pilna.

Chodzi o sprawę zamontowania stojaków rowerowych w III Alei.

Przeczytajcie artykuł:

http://www.zycie.czest.pl/news/show.php?id=2034

W związku z tym Jacek prosi Masę Krytyczną o reakcję i wysłanie swojego stanowiska i opinią na ten temat do MZD.

Nie wiem, Marcin jeszcze mógłbyś coś w tej sprawie zdziałać? Lub Jurczyk, bo widzę, że umiesz tego typu pisma tworzyć. Czasu mamy 6-7 dni na reakcję do MZD. Jest pomysł, ale MZD się od niego wzbrania Shocked Jedyną przeszkodą ku stojakom jest brak naszego poparcia... (na piśmie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 27 Wrz 07, 2:36:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy my musimy o wszystko się prosićQuestion czy nie wystarczy, że kto da dobry pomysł, tylko jak nie proszą to znaczy, że nie potrzebują :/ co za podejście do sprawy .. żenada


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6378 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Czw 27 Wrz 07, 7:42:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może poprosimy na piśmie żeby zarząd dróg podał się do dymisji?? jak im nikt na piśmie nie napisze że robią wielkie G, to może oni sami tego nie widzą...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Czw 27 Wrz 07, 10:52:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak czy siak nie patrząc na MZD to która osoba mająca rower za 2 i w górę tysiaka zostawi rower na takim przysklepowym "parkingu".
Kilka drutów i po wszystkim.
Może na coś bardziej przydatnego wpadną.
Powrót do góry
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 27 Wrz 07, 17:40:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten temat przerabialiśmy już na forum i dobrze by bylo doczepić go do tamtego , żeby nie robić zbędnego syfu...
A co do parkingów , dla rowerków to wcale nie musimy czekać na łaskę UM - w Świnoujściu jest mnóstwo naprawdę świetnych stojaków i nie ma najmniejszego problemu z parkowaniem roweru , a co najlepsze to odniosłem wrażenie , że właściciele niektórych knajpek sami , zabiegając o klientów też takie stojaczki montują - wiadomo - jedna firma jeden wzór - co ważniejsze na stojakach jest miejsce albo na dodatkową reklamę knajpki , albo jakieś foty z historycznym widokiem tejże ulicy(to pewnie te z ichniejszego magistratu) ale pomysł wart naśladowania.
TRZEBA NASZEMU OBECNEMU PREZYDENTOWI , ALBO JEGO (MAM NADZIEJĘ ROZSĄDNIEJSZEMU NASTĘPCY) PODESŁAĆ NUMER DO UM. W ŚWINOLŚCIU TO MU WYTŁUMACZĄ JAK DBAĆ O WIZERUNEK MIASTA!!!!

PONIŻEJ PRZYKŁADY







PODOBAJĄ SIĘ KOMUŚ??? Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7066 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Czw 27 Wrz 07, 21:26:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomysl ze stojakami bardzo fajny mozna by zrobic podobna rzecz u nas, GW nawet prowadzi akcje ze zbieraniem starych zdjec miasta, no ale to wszystko ladne piekne i symaptyczne ze jakis "łoseł" z platformy zainteresowal sie rowerzystami bo przeciez elektoratu trzeba szukac kazdy glos sie liczy... a nic z tego i tak przed wyborami nie wyjdzie...a po wyborach zapomna Smile




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 28 Wrz 07, 0:23:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawę stojaków i innych jak sądze ważniejszych dla nas spraw można omówić
podczas Masy.Myślę że od stojaków ważniejsze sa miejsca dla rowerów na strzeżonych parkingach n.p. przy supermarketach a w okresie wakacji bezpłatny
parking rowerowy w okolicach Jasnej Góry. Taki bezpłatny parking rowerowy
działał w Gdańsku podczas Jarmarku Dominikańskiego. Zostawienie roweru
na parkingu "samochodowym " to nieraz problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6672 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 28 Wrz 07, 10:18:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o toto własnie takiego czegoś jak strzeżony parking rowerowy brakuje mi w centrum nie musi byc darmowy byle tylko bezpiecznie można zostawić rower


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Pią 28 Wrz 07, 12:11:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damzac napisał:
pomysl ze stojakami bardzo fajny mozna by zrobic podobna rzecz u nas, GW nawet prowadzi akcje ze zbieraniem starych zdjec miasta, no ale to wszystko ladne piekne i symaptyczne ze jakis "łoseł" z platformy zainteresowal sie rowerzystami bo przeciez elektoratu trzeba szukac kazdy glos sie liczy... a nic z tego i tak przed wyborami nie wyjdzie...a po wyborach zapomna Smile


Twoja wypowiedź zmusiła mnie do zarejestrowania się na forum i napisania tu kilku słów. Tak się składa, że poprosiłem Lukasa do przekazania Wam informacji (ma lepszy kontakt z Masą) na temat poparcia stojaków w III Alei.
Pragnę wyjasnić, że nie jestem "łosłem" tylko Radnym Miasta Częstochowy, a to pewna różnica. Nie startuję tez w wyborach do parlamentu i nie szukam to głosów z tym związanych. Prosze w związku z tym o darowanie sobie takich komentarzy.
Jestem tak samo jak Wy rowerzystą, choć zapewne mniej aktywnym ze względu na zakres obowiązków i nieustanny brak czasu. Nie oznacza to, że mieszkam w innym miescie i uważam, ze wszystko w sprawach rowerzystów jest o.k. Zgłosiłem interpelację z prosba o umieszczenie w III Alei stojaków na rowery, gdyz taka jest naturalna potrzeba i tego nie powinien nikt kwestionowac. Tymczasem MZD swoim starym dobrym zwyczajem próbuje zbić sprawę, sugerując, ze Masa Krytyczna z którą rzekomo mają dobry kontakt nie postulowała o takie stojaki. W związku z tym, aby ustrzec się przed odpowiedzią na złozoną interpelację, która z góry się nasuwa z wczesniejszej wypowiedzi MZD prosze o zajęcie stanowiska w tej sprawie i pokazanie, że rowerzysci chca tych stojaków (pismo od Masy Krytycznej + wypowiedzi poparcia na forum GW w temacie stojaków -> http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=69629995 ). Uważam, że temat należy podjąc niezwłocznie w interesie rowerzystów. Kawałek po kawałku i postaram się pomóc, aby to jakoś funkcjonowało w naszym mieście. Jeszcze w październiku zostanie zbudowany odcinek 350 metrowej ścieżki dla rowerów (wraz z chodnikiem) wzdłuż hali "Jagiellończyków" od ul. Jagiellońskiej to wyjazdu z ul. Brzozowej na Dk-1. Jest to efekt starań jakie podjąłem z Jagiellończykami, udało się dzieki temu zabezpieczyć w budzecie odpowiednią kwote podczas ostatniej sesji Rady Miasta Częstochowy.
Pozdrawiam i proszę o wskazane działania - walczymy razem o te stojaki.


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Frantic



Status: Offline
Dni: 6440 (91%)
Postów: 11


Post Pią 28 Wrz 07, 14:12:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jacek Krawczyk napisał:

Twoja wypowiedź zmusiła mnie do zarejestrowania się na forum i napisania tu kilku słów. Tak się składa, że poprosiłem Lukasa do przekazania Wam informacji (ma lepszy kontakt z Masą) na temat poparcia stojaków w III Alei.
Pragnę wyjasnić, że nie jestem "łosłem" tylko Radnym Miasta Częstochowy, a to pewna różnica. Nie startuję tez w wyborach do parlamentu i nie szukam to głosów z tym związanych. Prosze w związku z tym o darowanie sobie takich komentarzy.


Jacek, nie ma sensu odnosic sie do takich komentarzy. Zawsze znajdzie sie ktos kto na wszystko narzeka i wszedzie weszy podstep.
Wazne jest ze chcesz zrobic cos dla rowerzystow w Czestochowie i to sie najbardziej liczy.

Do forumowiczow:
zamiast narzekac, niech kazdy poswieci choc chwile czasu i dopisze swoj komentarz poparcia na wskazanym forum gazety.
Ciagle sie tutaj na forum mowi o biernosci politykow czestochowskich. Jak w koncu pojawia sie jakis konkretny pomysl, ktory moze byc zrealizowany to jest burza o prowadzenie kampanii.

Po to sie wybiera swoich przedstawicieli zeby dobrze rzadzili miastem i reagowali na potrzeby obywateli.

p.s. ostatnio mialem okazje pojezdzic na rolkach w niemieckiej miejscowosci Polch. W sumie fantastyczny pomysl na stworzenie szlaku pieszo-rowerowo-rolkowego. Tak jak rozmawialismy ostatnio z moim przyjacielem najwiekszym problemem dla tworzenia trakcji turystycznych jest wykup gruntow. W Polch wykorzystano nie uzywana linie kolejowa, usunieto szyny i wylano rowny jak stol asfalt. Po prostu fantazja... 20 km rowniotkiej drogi w terenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 28 Wrz 07, 14:43:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie przestańcie już narzekać Exclamation Evil or Very Mad Wchodzić na gazeta.pl i się wpisywać Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6672 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 28 Wrz 07, 14:59:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kto narzeka ludzie po prostu są czujni bo już nie raz pseudourzecznicy i prezydenci z bożej łaski podpinali się pod różne akcje rowerowe,z tym że bez przesady tu sprawa jest czysta i jasna koleś wysynął słuszna incjatywę i nie zbija na niej kapitału tylko prosi rowerzystów o pomoc w słusznej sprawie i tak to powinno wygladać, a nie jak niedawna akcja zbierania kasy( ale to inny temat). zresztą jak nie lubie polityki to z tego co sie orientuje radny Krawczyk jest jedynym, któremu chce się walczyc z patologią(wrona i jego świta) w naszym mieście


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 28 Wrz 07, 17:25:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do Olsztyna pojedziemy oczywiście po przejechaniu przez Aleje ?
Proponuję jechać żle oznaczoną scieżką rowerową na Raków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7066 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 28 Wrz 07, 22:43:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj... mam nadzieje ze "szanowny" radny i spolka nie obrazil się na moja skromna osobę przez tą wypowiedź, ale takich obietnic slyszalem juz sporo i nie tyczacych sie tylko stojakow ...choc jesli radny i spolka...daje sie tak latwo sprowokowac uwazam ze zalezy mu na "kapitale wyborcow" bo jak inaczej odbierac ten komentarz? (i tak reprezentujecie barwy pewnej partii wiec niejako zbijacie dla niej kapital, jakbyscie byli niezalezni i mieli taka sile przebicicia, to... no dobra nie bede politykowal...juz bo mnie tu zjedza:))... moze to dobrze ze tak szybko odpisujecie bo byc moze zalatwicie stojaki? tak tak na szybko je zalatwiac! zobaczymy ile za waszym posrednictwem ich stanie i ile dziennie ludzi bedzie z nich korzytsac? a delkaracji ze cos zostanie zbudowane to ja sie juz naczytalem tez nie raz, lepiej by bylo jakby radny i spolka napisal ze coś zostało zbudowane...Smile trzymam za slowo z tym "październikiem" bo znow jeste naiwny i mam nadzieje:D
ps. to taki jakis pomysl..., chcecie poznawac oczekiwania Nasze rowerzystów w tej sprawie, proponuje wziąć kartke napisac kilka pytan i przeprowadzic ankiete np. na najblizszej wycieczcce z Siwińskim, czy bedzie sie Wam chcialo? czy macie znow kampanie wyborczą a rzucacie tylko pomysłami? jesli oczekujecie ze na Forum rzetelnie poznacie oczekiwania to mówie ze nie! bo sporo osob ktore jezdza (tych co w wiekszosci po miescie) i faktycznie mialoby takie oczekiwania nigdy na stronach forum nie byłoSmile




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 28 Wrz 07, 23:41:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie pismo dot. stojaków i paru jeszcze innych spraw zredagujemy
i listem poleconym wyślemy na adres MZD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Sob 29 Wrz 07, 1:06:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poniżej podaję treść interpelacji - może jakiś frament (cytat) lub całość jako załącznik wykorzystacie w piśmie do MZD.

"Interpelacja w sprawie ustawienia stojaków na rowery w III Alei NMP

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zakup i ustawienie odpowiedniej liczby stojaków na rowery w III Alei NMP. W chwili obecnej po III Alei można poruszać się rowerami, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem i bardzo wyczekiwanym przez wielu mieszkańców. Niestety, w związku z możliwością korzystania z wyremontowanego traktu nie poszły działania pozwalające na możliwość pozostawienia jednośladów w bezpiecznym miejscu. Mam nadzieję, że to niedopatrzenie dyskryminujące w pewnym stopniu rowerzystów zostanie pozytywnie rozpatrzone na korzyść zainteresowanych. Uważam, że od czterech do sześciu punktów, w których mogłyby stanąć stojaki na rowery (np. przy „Empiku”) rozwiąże problem. Ponadto pomysłowe wykonanie może stać się estetycznym i użytecznym elementem małej architektury. Nie ukrywam, że moją uwagę przykuły wręcz wzorcowe stojaki na rowery, umieszczone na ul. Świdnickiej we Wrocławiu. Ich wzór dołączam na fotografiach, które są załącznikami do niniejszej interpelacji."


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 08 Paź 07, 13:53:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adres do korespondencji Czestochowa 7.10.2007
Prezydent Miasta Częstochowy

W Częstochowie i w wielu innych miastach jest organizowany Dzień bez
Samochodu. Idea na pewno bardzo piękna ale bardzo trudna do realizacji
w naszym Kraju. Społeczeństwo ,które dopiero od kilkunastu lat korzysta
z dobrodziejstw nieskrępowanego dostępu do samochodu trudno będzie
namówić do odstawienia choćby na jeden dzień ulubionego, często nabytego
na kredyt lub kosztem wielu wyrzeczeń samochodu!
Dzień bez samochodu a co w zamian ? Musimy przecież dojechać do naszych miejsc pracy , nauki, musimy dokonać zakupów w supermarketach
lub uczestniczyć w wiecu przedwyborczym...
Pozostaje komunikacja miejska pod warunkiem że jej sieć jest przemyśla-
na a pojazdy kursują punktualnie. Jest jeszcze jeden środek komunikacji
,który nie wymaga zatruwającego środowisko paliwa, torowisk, zajezdni i
kontrolerów zwanych"kanarami". Tym środkiem jest rower !
Władze miejskie i samorządy mogą poprzez budowę ścieżek rowerowych,
innowacje w organizacji ruchu drogowego, organizowanie parkingów rowero-
wych ,budowę miejsc do jazdy ekstremalnej spopularyzować rower jako tani
i zdrowy środek lokomocji.
O budowie i stanie ścieżek rowerowych już pisaliśmy niestety z niewielkimi
efektami ! Rowerzysta dojeżdżający do szkoły ,pracy, jadący na zakupy czy
czy przyjeżdżający na pielgrzymkę musi mieć możliwość bezpiecznego
zaparkowania swojego pojazdu. Obok miejsc często odwiedzanych powinny
pojawić sie specjalne stojaki a rowerzyści powinni mieć zagwarantowane
odpowiednie miejsca na płatnych parkingach bowiem często pozostawienie
tam roweru stanowi problem.
W Częstochowie są dobre przykłady, to bezpłatne strzeżone parkingi
rowerowe obok Reala i Tesco. Jest wiele dużych centrów handlowych, które
zatrudniają firmy ochroniarskie, sądzimy że delikatna zachęta ze strony
władz miasta lub samorządu pozwoli i tam zorganizować bezpieczne parkingi dla rowerów.
W okresie zwiększonego ruchu turystycznego i pielgrzymkowego niezbę -
dne jest zorganizowanie w centrum, blisko Jasnej Góry sezonowego
strzeżonego parkingu dla rowerów.
Parking taki działał n.p. w Gdańsku podczas Jarmarku Św. Dominika.
Jak widać dobre przykłady są ! Zamiast propagandowego Dnia bez
Samochodu budujmy i modernizujmy ścieżki rowerowe, twórzmy parkingi
a Rodacy mogąc bezpiecznie jechać rowerem i bezpiecznie go zaparkować
chętnie pozostawią swoje auta w garażu !

Rowerzyści z Częstochowskiej Masy Krytycznej

Do wiadomości:
Rada Miasta Częstochowy
Klasztor OO Paulinów
Jasna Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6672 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 08 Paź 07, 14:55:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pięknie napisane,ale do mzd i zakutego łba pewnie nie dotrze
p.S. jurczyk na prezydenta :>


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pon 08 Paź 07, 15:25:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...popieram - musimy go "wystawić" w przyszłych wyborach.....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Pon 08 Paź 07, 16:10:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arrow Jurczyk masz "łeb" nie od parady.
Powrót do góry
Galeria użytkownika
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6039 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Pon 08 Paź 07, 18:33:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze staniemy wszyscy pod ich siedziba i zrobimy strajk rowerzystów Smile ewentualnie zbierzemy sie w jednym miejscu i zbierzemy podpisy Smile


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7066 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 08 Paź 07, 21:57:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no no Jurczyk ładnie napisane a jakże i mądrze po rowerowemu, a teraz dla przedstawicieli partii politycznych wyzej podpisanych nic innego jak sie pod to podpiąść i przypisac sobie ze to ich inicjatywa:)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Sro 10 Paź 07, 8:11:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@ Jurczyk

Dziekuję za przygotowane pismo. Ja z kolei otrzymałem odpowiedż na złozoną interpelację. Przedstawiam poniżej treść:

"Zastępca Prezydenta
Miasta Częstochowy


Szanowny Panie Radny.

W odpowiedzi na interpelację Pana Radnego dotyczącą ustawienia stojaków na rowery w III Alei Najświętszej Maryi Panny uprzejmie informuję, że z uwagi na wyjątkowe znaczenie i charakter Alei, MZD w porozumieniu z Konserwatorem Zabytków oraz Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta ds. Estetyki dokona analizy propozycji przedstawionej przez Pana Radnego.
Przedmiotowa analiza zapewnić ma jednolitość i właściwą estetykę wyposażenia w całej Alei NMP."

W związku z powyższą odpowiedzią skierowałem ponowną interpelację.

"Interpelacja w sprawie odpowiedzi na interpelację nr 377/07 dot. ustawienia stojaków na rowery w III Alei NMP

Zwracam się z uprzejmą prośbą o dokładne precyzowanie odpowiedzi na przedstawiane przez Radnych interpelacje. Zapis „dokona analizy propozycji przedstawionej przez Pana Radnego” bez podania przybliżonego terminu powoduje, iż odpowiedź na interpelację pozostaje czasowo uniwersalna. Dopytując o stan sprawy np. po upływie kilku miesięcy w przypadku braku jakichkolwiek efektów, mogę uzyskać ponownie w odpowiedzi tą samą sentencję „dokona analizy propozycji przedstawionej przez Pana Radnego”. Proszę w związku z tym o wskazaną precyzję. W odpowiedzi na interpelację zabrakło również zapewnienia, że zostanę powiadomiony na piśmie jako wnioskodawca o efektach wspomnianej analizy przeprowadzonej wspólnie przez Miejski Zarząd Dróg, Konserwatora Zabytków oraz Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Estetyki."

Czekam zatem na doprecyzowanie, bo to co odpisali to ogóły... Sami widzicie... Confused Na szczęście nikt nic nie odrzucił...


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sro 10 Paź 07, 8:28:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy Konserwator Zabytków obejmuje swoją opieką niektórych pracowników MZD ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Krawczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6048 (85%)
Postów: 33
Wiek: 41


Post Sro 10 Paź 07, 13:39:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niektórych pracowników MZD powinien objąć opieką przedstawiciel białego fartucha Wink

damzac napisał:

a delkaracji ze cos zostanie zbudowane to ja sie juz naczytalem tez nie raz, lepiej by bylo jakby radny i spolka napisal ze coś zostało zbudowane... trzymam za slowo z tym "październikiem" bo znow jeste naiwny i mam nadzieje:D


Informuję, że w poniedziałek, tj.15 października zostaje przekazany plac budowy -> chodnik i scieżka rowerowa od ul. Jagiellońskiej do ul. Brzozowej. Łaczny koszt to ok. 110 tysięcy złotych. Prace powinny się zakończyć po ok. 2 tygodniach od rozpoczęcia.


Radny Miasta Częstochowy
www.jacekkrawczyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy