wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XXXIII MASA KRYTYCZNA (wrzesień 2007)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6896 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 25 Wrz 07, 1:10:55     XXXIII MASA KRYTYCZNA (wrzesień 2007) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...masa odbędzie się na trasie Cz-wa ---> Olsztyn
1) zbiórka o 18 na Bieganie oczywiście w najbliższy piątek
2) każdy uczestnik jedzie dla siebie i na własna rękę
3) powrót bliżej nieokreślony , a trasa może być modyfikowana z przyczyn niezależnych od uczestników...
4) oświetlenie wedle uznania --->patrz pkt 2 i 3

...się ktoś wybiera Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 25 Wrz 07, 10:46:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasna sprawa, widać nowy organizator bierze się ostro do roboty Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6948 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 25 Wrz 07, 14:48:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łołołuuuu Laughing Piter, awans społeczny ?Razz


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6896 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 25 Wrz 07, 18:56:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... jak jeszcze macie gdzieś w szafach te zielone "fatałaszki od policji" to je zabierzcie - zawsze to blaszaki inaczej patrzą , a i policja w razie czego nie powinna się czepiać....

...żaden ze mnie "organizer" - poprostu chcę się wybrać w piątek w kierunku Olsztyna , a jak kto się podlączy....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 25 Wrz 07, 20:41:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oki,w piątek kamizelki wracają do łask


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6924 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 25 Wrz 07, 22:22:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jak nie będzie kapać i zbytnio piździć to jadę Exclamation Exclamation

katar mnie wykańcza Crying or Very sad


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 26 Wrz 07, 16:18:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oooooo o_o
Co ja widzę Smile Nowy organizator się znalazł Very Happy
Z mojej strony powiem tyle że zgłosiła się do mnie jedna osoba. Spotkaliśmy się wytłumaczyłem co i jak i postanowiła iż spróbuje zorganizować wrześniową masę żeby zobaczyć czy temu podoła. Zgodziłem się z nadzieją że będzie to osoba odpowiedzialna. Niestety dziś dowiedziałem się iż ów kandydat nie zaniósł nawet pism do władz. (Pytałem równo tydzień temu czy napisał to odp. była "tak mam wydrukowane jutro idę zanieść) stwierdziłem że skoro ma napisane i idzie je zanieść na następny dzień to z resztą sobie poradzi. Niestety jak widać okazał sie mało słowny i nie godny zaufania. Dlatego z przykrością muszę stwierdzić iż z mojej strony muszę (bynajmniej na razie) zawiesić organizację Masy. Sad

Na masę "Pitera" postaram się wpaść Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 26 Wrz 07, 17:37:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ten ktoś był z forum??


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 29 Wrz 07, 12:02:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i Masa jednak sie odbyła. Grono szcątkowe, ale zacne. Wszak nie liczy się ilość a jakość. Rundkę po alejach zaliczyli: piter, STi, jurczyk, blabla, ktoś kogo nie znam - nie z forum i ja. Jak widać 6 sztuk. Na Placu było jeszcze trzech bike`erów, ale nie zdecydowali sie na przejazd. A my po okrążeniu centrum ruszyliśmy do Olsztyna do znanego miejsca spotkań każdego szanującego sie bike`era. Po drodze odłączył sie blabla - musiał kogoś wykąpać :> , ale za to w Olsztynie czekał magnum. Ale w zasadzie on się nie liczy, bo przyjechał autem... Po powrocie do Cze-wy spotkanie w znajomym miejscu ze szczepanem i jego siostrą. Małe pogaduszki i do domu. Bardzo udany wypad...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy