wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
niezly HARDCORE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziki000



Status: Offline
Dni: 6992 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Pią 04 Lut 05, 22:54:11     niezly HARDCORE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiedzialem gdzie ten post rzucic no i padlo na HARDCORE, nie bez powodu. Nie bywalem ostatnio na forum, wchodze sobie wlasnie i patrze nowy wyglad, mysle sobie fajnie. Potem nie bylo tak fajnie bo sie okazalo ze mojego starego konta juz nie ma Sad. Musialem zalozyc drugi raz. Wyjasnijcie mi co sie tu stalo, tak w kilku zdaniach, bo jeszcze jestem w szoku. HARDCORE... Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 04 Lut 05, 22:59:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak szybko:

Stare forum padło. Więc ja mając konto na serwerze otworzyłem nowe nieoficjalne forum. Troszkę ludzików się pozbierało i kącik nieco się rozrusł (mamy teraz 22 userów i 250 postów).

Stare forum prawdopodobnie nie będzie już wskrzeszane i to w niedlugim czasie powinno stać się oficjalnym. Więcej info znajdziesz w dziale ogłoszenia.

Dzięki, że się pojawiłeś, witamy! Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Reklama
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 05 Lut 05, 14:45:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze że dotarłeś. :)

A temat przenoszę do "Hyde-Park". Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 05 Lut 05, 21:33:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...a ja do "O serwisie" :P

Więc skoro dziki000 nas znalazł po dłuuugim czasie, to podaj nasz adres znajomy, a znajomi kolejnym znajomym... (niech wszyscy tak zrobią! Very Happy )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
dziki000



Status: Offline
Dni: 6992 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Nie 06 Lut 05, 18:02:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem urwanie głowy na uczelni no i trochę mnie ominęło Sad. Na szczęście w tym roku kończe Smile.


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 06 Lut 05, 18:59:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziki i czym sie tak cieszysz ze konczysz, to juz za mna prawie roczek temu tez tak myslalem i co teraz chetnie bym sie studencko poobijał..

a tak ciezkie i brutalne zycie czas zaczac bylo trzeba.. :(

wiec taka rada dla wszystkich jeszcze bzetroskich userów nie spieszcie sie do doroslosci ona sama przyjdzie szybciej niz myslicie!!!


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
dziki000



Status: Offline
Dni: 6992 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Pon 07 Lut 05, 10:15:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właściwie to brutalne życie zacznie mi się już 15.II bo idę na praktyki do servisu komputerowego. i będe po 10 godzin na dobę składał kompy i instalował systemy (jakbym nigdy wcześniej tego nierobił Smile).

Pozdro.


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy