wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Komu dać założyć nowy napęd :arrow:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 13 Wrz 05, 23:07:05     Komu dać założyć nowy napęd :arrow: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra to teraz mi powiedzcie gdzie dać sprzęt do założenia napędu gdyby coś Very Happy Question



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 14 Wrz 05, 21:27:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Pierwszą aleję Very Happy TAm mi zakładali support, bardzo się namęczyli ale zrobili to dobrze, ogólnie ufam Im Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 15 Wrz 05, 7:25:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety na razie poziom usług to raczej loteria, tylko Arek obstaje przy sklepie na Ogrodowej, ja na razie nie moge polecić żadnego nikomu ale też i serwisów za dużo nie odwiedziłem. Na razie po prostu musimy zbierać informacje żeby wyłonić lidera do którego można dać rower i byc spokojnym.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 15 Wrz 05, 11:12:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra Monte... mam wszelkie potrzebne do tej operacji narzędzia i robiłem to już nie raz. Mogę Ci założyć. No i oczywiście zdemontować stary. Możemy się dogadać gdzie i kiedy. Cena: wspólny browarek Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 15 Wrz 05, 19:47:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Dobra Monte... mam wszelkie potrzebne do tej operacji narzędzia i robiłem to już nie raz. Mogę Ci założyć. No i oczywiście zdemontować stary. Możemy się dogadać gdzie i kiedy. Cena: wspólny browarek Very Happy


qrde zajebiscie by było, tylko w tym problem, że chyba będe miał oktalinka hmm no nie wiem jeszcze bo sie motam jak tu wyrobić się z funduszami Smile
praktycznie wszystko pojdzie pod klucz Wink

sory za OT: LX '04 + suport jeszcze nie wiem jaki + łańcuch pc-48 narazie taki na test + kaseta sram 5.0, już nie wspomne o przerzutce przód bo nie wiem czy moj sram 3.0 obsłuży 44 zęby na blacie...



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 16 Wrz 05, 11:26:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale nie powinno być problemu. Ja mam ściągacz do korb na kwadrat więc z demontażem nie będzie problemów. A do wkręcenia środka na oktalink potrzebny jest taki sam klucz jak na kwadrat - też mam. A do przykręcenia korb zwykły imbus - wszyscy mają Very Happy . Damy radę... A Exclamation Jeszcze tylko mi powiedz jakie masz trybki z tyłu - kaseta czy nie daj Boże nakręcany Question Bo jakkaseta to też mam kluczyk Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 16 Wrz 05, 17:46:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie mam kasete srama trójke Very Happy czyli nie powinno być problemów Very Happy, więc musze zamówić korbę i dobrać suport do tego, ale to już chyba u nas w sklepach rowerowych, przzerzutke narazei zostawie zobacze czy podoła no i jeszcze łańcuch, a z kasetą się jeszcze zastanawiam bo nie widać zabardzo zużycia na niej a może się mylę Very Happy, wtedy sie zgadamy Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy