wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Kontuzje, stłuczenia, skręcenia Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 29 Sie 05, 14:51:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

He he. Wlałeś trochę radości w moje serce. Tym bardziej że już od kilku dni mnie nie boli, więc chyba glukozamina zaczęła proces regenaracji Exclamation Exclamation Exclamation A co się z tym wiąże... - do zobaczenia na Masie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 29 Sie 05, 19:59:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to gratuluje powrotu do zdrowia. Obyś na masie niemiał żadnych problemów z tym kolanem bo trasa nienależny do krótkich jak na częstochowską mase.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sro 07 Wrz 05, 20:03:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i w końcu padło na mnie ... na ostatniej wycieczce z p. Siwińskim miałem niemiły kontakt z asfaltem ... na prostej drodze podczas hamowania po ostrym nawrocie chyba na jakiejś nierówności przednie koło mi zakontrowalo i ... i dalej już pamiętam tylko jak z trudem podnosiłem sie o własnych siłach (na szczęście). Obrażenia: ogólne potłuczenia i jedno otarcie na łokciu, rower cały .. ale niestety to co znajdowało sie na kierownicy nie przeżyło Wink

GPS-ik teraz wygląda tak:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/x/gps_legend_dead.jpg Sad


Ostatnio zmieniony przez KSW dnia Sro 14 Wrz 05, 15:50:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 07 Wrz 05, 20:11:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o japierd*** KSW wspołczuje, kur** co za peh, szkoda sprzętu troche :/ Mad



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sro 07 Wrz 05, 21:10:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może da radę gdzieś dostać sam wyświetlacz lub kupić "padnięty" GPS z dobrym wyświetlaczem i go przełożyć. Oczywiście jeśli tylko wyświetlaczowi się oberwało, bo na fotce nie widać więcej "obrażeń". Jeśli tylko wyświetlacz to może na alegro się coś znajdzie Question
A poza tym również współczuję. Niech łokieć się szybko goi ... i aby udało się GPS-ik jeszcze "zreanimować".


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 07 Wrz 05, 23:40:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:19 07.09.2005 ----------

no to nieżle popierdzielacie na bajkach z p.Siwińskim Wink , a swoją drogą to bardzo,ale to bardzo szkoda GPSika...(ciebie też)....kurcze,kto teraz będzie zapodawał na forum takie zaj... mapki Question Question Question

---------- 21:40 ----------

Ale wczoraj to miałem taaaką wycieczkę , że mnie jeszcze dzisiaj wszystko nap... (boli)---na początek podczas zjazdu do olsztynka od strony janowa... Laughing upierdzielila mnie osa Exclamation tak OSA!!!!!....przy predkosci ok50km/h odbila mi sie o ramie i wpadła za koszulkę Shocked moja reakcja była szybka,ale ona była jeszcze szybsza....efekt jeszcze dzis mam opuchliznę na karku....ale na tym się nie skończyło....jeszcze było mi mało więc po krótkiej przerwie w olsztynku z bolacą szyją pognałem na szlak ......jakież było moje zdziwienie gdy przy dość sporej jak na teren predkości /30/ nagle przednier koło i kierownica zniknęły mi z oczu......poczułem ból i piasek w ustach, a nad moją głową majestatycznie przelatywał rower z moimi nogami wczepionymi w spd-ki Laughing Laughing ..........najgłupsze jest to że nie wziąłem kasku/to tylko przejażdżka do olsztynka-myślałem...a jednak/....na szczęście rower cały......ja też...prawie, bo pod nerą mnie coś "boli" Very Happy , ale dawno TAK SIĘ NIE UBAWIŁEM.... Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 08 Wrz 05, 7:10:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
bo pod nerą mnie coś "boli" Very Happy , ale dawno TAK SIĘ NIE UBAWIŁEM.... Laughing


to od tej wódki - jak to w Killerze mówili Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Czw 08 Wrz 05, 10:00:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem przedwczoraj u reumatologa w celu "naprawy" lekko czasem szwankujących kolan, dostałem receptę na maść i jakieś tabletki oraz skierowanie na prześwietlenie ... na 25 października Shocked


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 08 Wrz 05, 10:44:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

STi napisał:
oraz skierowanie na prześwietlenie

To jest najlepsze... Ciekawe co oni zobaczą na prześwietleniu kolana, którego wszystkie ważniejsze części składają się z miękkich tkanek, niewidocznych na zdjęciach...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG


Ostatnio zmieniony przez Poisonek dnia Pon 12 Wrz 05, 12:03:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Czw 08 Wrz 05, 12:18:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:

no to nieżle popierdzielacie na bajkach z p.Siwińskim Wink , a swoją drogą to bardzo,ale to bardzo szkoda GPSika...(ciebie też)....kurcze,kto teraz będzie zapodawał na forum takie zaj... mapki Question Question Question


Mapki będą dalej zamieszczane bo jako tako elektronika jeszcze działa i gps rejestruje ślad którego da sie potem zczytac do komputera ... jedynie podczas wycieczki nie będę wiedział gdzie jestem Wink
Nowy LCD z obudową w serwisie garmina kosztuje 430 zl wiec sie nie opłaca naprawiać skoro nowy kosztuje 600 zl - już poluje na allegro na coś zastępczego ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 08 Wrz 05, 17:37:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KSW napisał:

Nowy LCD z obudową w serwisie garmina kosztuje 430 zl wiec sie nie opłaca naprawiać skoro nowy kosztuje 600 zl - już poluje na allegro na coś zastępczego ...

Może nie ma tego złego, co by na dobre, a spróbuj opchnąć może ten uszkodzony na allego, takie też biorą na części i wtedy częśc kosztów by Ci się zwróciła na nowy gps Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 29 Wrz 05, 15:56:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radość była przedwczesna - kolano ponownie napier.... Exclamation :/


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 30 Wrz 05, 7:12:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może za wcześnie zacząłeś jeździć ale pogoda teraz sprzyja rekonwalescencji (ja na twoim miejscu do przyszłego sezonu dałbym całkowity luz).


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 30 Wrz 05, 12:56:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaa... powiedz rybie żeby se odpuściła pływanie na parę miesięcy... xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 30 Wrz 05, 13:35:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arek zdrowie jest chyba warzniejsze od jazdy więc na twoim miejscu bym conajmniej ograniczył jazde
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 02 Paź 05, 15:34:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przcież ograniczam... W piątek przejechałem 88,3 km Twisted Evil xD Twisted Evil xD Twisted Evil xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pon 20 Mar 06, 20:36:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miał ktoś nadciągnięte mięśnie na boku, chyba to są mięśnie skośne brzucha o ile się nie mylę. Jak długo i czym to gówno można leczyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 20 Mar 06, 20:53:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie miałem nadciągniętych mięśni brzucha ale pleców i leczyłem to naproxenem jakiś tydzień
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 20 Mar 06, 23:28:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak się to leczy może ćwiczeniami skośnymi na pochyłej ławeczce rozciąga...
ja miałem naciągniete górne partie pleców i kark ( co jakiś dłuższy dystans tio później nie mogłem podnieść głowy do góry), ale jakoś samo mi przeszło



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 21 Mar 06, 8:00:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli to tylo naciągnięcie to daj sobie luz z ćwiczeniami przez tydzień dwa, to wszystko.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 05 Kwi 06, 13:48:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że Wadowice dały znać o sobie :/ Dziś nie spałem pół nocy - nie mogłem zgiąć nogi w kolanie. Nie wiem czy to naciągnięcie ścięgien czy poprostu bunt nieprzygotowanego do sezonu kolana. Teraz już trochę lepiej, ale czerwona lampka mocno błysnęła... Ech... sypię się...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 05 Kwi 06, 13:51:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak ty nie jesteś przygotowany do sezonu to kto jest ? :>


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 12 Maj 06, 21:27:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

panowie ratujcie!!!! czy oprócz ben-gay'a i ketopromu istnieje jakaś cudowna maść łagodząca ból.... Crying or Very sad ...naprawdę nie mam już nerw , ale co 2 dzień tak mnie napier***** ramię łącznie z łokciem , że normalnie można płakać , najśmieszniejsze jest to , że nic w tą łapę nie zrobiłem...a dziś poprostu zaczeło mnie boleć w czsie jazdy...to już przegięcie...macie jakieś sposoby??


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 12 Maj 06, 21:43:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
...macie jakieś sposoby??



............... mnie jak bolał ząb to wyrwałem ........................... Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pią 12 Maj 06, 22:09:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz a moze podloze jest inne moze masz kturys z kreguw wybity i ci promieniuje. wiesz co najlepiej do lekarza


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy