wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
PARKINGI ROWEROWE W Al.NMP Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 11 Sie 05, 12:32:53     PARKINGI ROWEROWE W Al.NMP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak sobie ostatnio myślałem,że wartoby było naszym "urzędasom" przedstawić propozycje, a właściwie żądanie utworzenia w alejach, miejsc parkingowych dla rowerów-takie cudo,zajmowałoby tyle miejsca co jeden samochodzik,a naszych bajków weszłoby chyba z 8sztuk Laughing
...a skoro szykuje się przebudowa alej, to proponuję pociągnąć ten temacik - stanowczo musimy upomnieć się o swoje
-
taxi ma swój postój,niepełnosprawni także, a my?
jak na mój gust to projekt musiałby być "przyszłościowy"-tzn. mam nadzieję że rowerzystów będzie przybywać- tak więc-PO 1 PARKINGU W KAŻDEJ Z TRZECH CZĘŚCI ALEJ W OBYDWU KIERUNKACH- 6SZT-jestem ciekaw co o tym sądzicie....pozdro. Very Happy


Ostatnio zmieniony przez piter dnia Pią 12 Sie 05, 15:12:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 11 Sie 05, 13:59:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem za - tylko co na to urzędasy Rolling Eyes


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 11 Sie 05, 18:06:29     Re: PARKINGI ROWEROWE W Al.NMP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
tak sobie ostatnio myślałem,że wartoby było naszym "urzędasom" przedstawić propozycje, a właściwie żądanie utworzenia w alejach, miejsc parkingowych dla rowerów-takie cudo,zajmowałoby tyle miejsca co jeden samochodzik,a naszych bajków weszłoby chyba z 8sztuk Laughing

mnie to w sumie wali czy bedą tam miejsca parkingowe bo i tak nie będe z tego korzystał Rolling Eyes

ale popieram Wasze działanie Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 12 Sie 05, 11:50:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł. Dosyć przypinania bike'ów do drzew/ławek jak chcesz coś załatwić w centrum.

Może to dobry pomysł na temat przewodni zbliżającej się masy?


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 12 Sie 05, 12:23:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo dobry pomysł, do tego dobrze żeby były takie zapięcia gotowe jak np w szafkach w supermarketach, wrzucasz żeton i parkujesz jak odbierasz rower dostajesz żeton, powinno być to dość bezpieczne Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 12 Sie 05, 15:07:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie,kilka miejsc z gotowymi zapięciami-ja myślałem o typowych stalowych linkach , działających na zasadzie tych co są przy wózkach zakupowych-tylko ciekawe czy to by się sprawdziło.... Question
w sumie to wystarczyłyby nawet takie, jaki postawili przed urzędem na Waszyngtona.... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 12 Sie 05, 15:20:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tymi automatami to mądre rozwiązanie pod warunkiem że niebęą one przypinały naszego sprzętu za koło bo coraz częściej widze jak przy tradycyjnych stojakach zostają tylko koła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 12 Sie 05, 23:30:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno znajdą się typy, które to shakują Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 16 Sie 05, 15:51:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak , to musiałaby być taka 2metrowa linka....przynajmniej '12' , ale to byłoby zbyt kuszące dla zbieraczy złomu Confused


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 17 Sie 05, 10:47:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W życiu nie zostawiłbym mojej miłości przypiętaj do jakiegoś tam parkingu :/ Nie ma takich zapięć, których rowerozłodzieje nie rozpracują...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 17 Sie 05, 16:39:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował coś na zasadzie takiej jak sie przypina rowery na bagarznik samochodowy 2 zapięcia na koła i jakiś uchwyt na rame ale to by troche kosztowne ale wsumie to chyba jedyne pewne rozwionzanie wtedy mogą nam tylko za... elemęty doczepiane np. pompke, bidon, licznik ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 25 Sie 05, 22:28:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale takie rzeczy to się akurat ze sobą zabiera, jak się jush zostawia bo ja też nie jestem entuzjastą pozostawiania bike'a bez opieki.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 26 Sie 05, 8:11:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żadne takie tam pie***ły nie są potrzebne, wystarczą pałąki, takie żeby mozna było spiąć przednie koło i ramę a o zapięcie niech każdy martwi się sam, dobrze wszyscy wiedzą że skuteczność zwykłych zapięć jest niewielka a dobre zapięcie kosztuje tyle co pół roweru.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 26 Sie 05, 10:47:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj widzialem strażnika miejskiego który wypisywał mandacik rowerowi przypiętemu do znaku w I alei. Tak na pierwszy rzut oka wyglądało to na mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu. Ale Straż Miejska może tak? Ciekawe gdzie ten mandat wsadził? (chyba nie za wycieraczkę Razz)


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 26 Sie 05, 11:24:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej niech sobie to w d... wsadzą... pajacyki jedne... Jak zwykle tam gdzie jest małe prawdopodobieństwo niebezpiecznej akcji oni są pierwsi. No pewnie - od rowera w gębę się nie dostanie... Ale się zagotowałem... Mad Mad Mad


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 26 Sie 05, 11:24:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba zdurniał ten strażnik niby jak będzie wiadomo czyj to rower, będzie stał przy nim aż przyjdzie właściciel Laughing ? Chyba że spisywał coś innego a przypadkiem stał koło roweru. Rolling Eyes


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 26 Sie 05, 11:25:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestm ciekawy w jaki sposób namierzył tego bikera Question chyba po blachach Very Happy Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pią 26 Sie 05, 12:49:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mogl zalozyc blokade na kolo Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 26 Sie 05, 19:18:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Wczoraj widzialem strażnika miejskiego który wypisywał mandacik rowerowi przypiętemu do znaku w I alei. T

może debil spisywał numery ramy i kolor oraz marke, a może to był makrokesz Laughing Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 27 Sie 05, 10:06:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na upartego to osoby które mają oznakowany rower mogą dorwać bo zobaczą czyj jest rower i maja adres
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 29 Sie 05, 14:58:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić - sztyca im w D..ę Exclamation Exclamation Exclamation (i to sztyca Mateuszowa - półmetrowa).


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Pon 29 Sie 05, 16:02:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(i to sztyca Mateuszowa - półmetrowa)


hę?? moja?? hehe;] nie mam półmetrowej :p


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 29 Sie 05, 17:30:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w pierwszej chwili przeczytałem "sztyca w D... Mateuszowi" Laughing i się tak dziwię, za co Wink Laughing


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 30 Sie 05, 8:10:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry za OT ale nie mogę się powstrzymać: słuchajcie na tym forum są niezłe jaja. Po przeczytaniu posta Piotrke popłakałem się ze śmiechu Exclamation Laughing


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 01 Wrz 05, 11:54:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
i to sztyca Mateuszowa - półmetrowa


Chyba raczej chodziło o sztycę Siwego Very Happy On swego czasu miał dość długą


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy