wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Propozycje na wypad... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 26 Lip 05, 8:37:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No już żałujemy, że nie możemy z wami jechać bo zapowiada się fajna wyprawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 26 Lip 05, 9:12:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No własnie pytam o sobotnią wycieczkę w innym wątku bo ja się wybieram.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Wto 26 Lip 05, 18:02:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tu:
http://www.ols.vectranet.pl/~ksw/Wycieczka_Ogrodzieniec/
umieściłem moje zdjęcia - zmniejszone do 800x600 z 8 MPix (jak ktoś będzie zainteresowany oryginałem to proszę mi dać znać na PM).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Czw 28 Lip 05, 10:54:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A OTO DOKŁADNA TRASA PROPONOWANEJ PRZEZE MNIE WYCIECZKI:

OLSZTYN RYNEK stamtąd zielonym pieszym do Zrębic następnie czarnym rowerowym do asfaltu, tam w prawo i niebieskim pieszym do rowerowego w tym samym kolorze. Tam skręt w lewo i w drugą poprzeczną w prawo do czarnego szlaku rowerowego, którym do Złotego Potoku. Cały czas tym samym szlakiem aż do skrzyżowania z czarnym pieszym. Na tym skrzyżowaniu dalej prosto i po mniej więcej kilometrze w prawo na wygodną szutrowkę. Przy krzyżu skręt w lewo i przez Hucisko do Bystrzanowic Dworu. Na asfalcie w prawo i zaraz w lewo do Rezerwatu Bukowa Kępa. Tu długi i wyczerpujący podjazd ledwo widoczną ścieżką po czym zjazd do Gorzkowa Starego obok pętli PKS. Tam na wprost do Wąwozu Międzygórze. Teraz trzeba przenieść rowery do czarnego szlaku pieszego a tam w prawo lub w lewo i następnie w lewo. Przecinamy drogę Złoty Potok - Niegowa i dalej czarnym szlakiem do połączenia z żółtym pieszym.
I tutaj 2 opcje:
1. Można skręcić w prawo i trzymając się tego szlaku dojechać do Złotego Potoku a dalej wiadomo albo
2. Można skręcić w lewo i jechać żółtym szlakiem, przeciąć asfalt i pod górę . Przy drugim krzyżu przydrożnym skręcić w prawo i dojechać do Trzebniowa. Tam w lewo do sklepu, zjazd z asfaltu na wprost i poprzez Bartkowy Dół do pustelni w Czatachowej. Stamtąd do drogi Żarki - Janów i przez Suliszowice lasem do Biskupic i Olsztyna.

Jak pisałem wcześniej termin do uzgodnienia. Ciągle czekam na propozycje

Długośc trasy:
1. ok. 70km
2. ok.80km

oczywiście dojazd do Olsztyna poza kalkulacją kilometrów.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 28 Lip 05, 14:43:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:40 28.07.2005 ----------

fajnie,tylko Jacku powiedz,czy niedzielka byłaby ok,bo nie wiem czy z panem S. i jego ekipą sie nie zabiorę..... z drugiej strony,wiem że z tobą przynajmniej nie zasnę za kierownicą Laughing Laughing

---------- 21:43 ----------

...tak , w niedzielkę zdedcydowanie,a której na tym rynku 8, czy 9, i o której planujesz powrót, bo to też istotne


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Czw 28 Lip 05, 16:21:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie to tylko propozycja bez dat i godzin. W najbliższą niedzielę najprawdopodobniej pojadę z p. Siwińskim więc w grę wchodziłaby następna niedziela tj. 7 sierpnia. Co do godziny spotkania to im wcześniej tym lepiej ale oczywiście bez przesady -myślę, że 8.00 -8.30 to optimum. Powrót? 16-18. Ale jak będzie zobaczymy o ile wyjazd wypali.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 28 Lip 05, 19:48:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jacku zajżyj na stronę gazety wyborczej pod hasłem Siwiński bo ktoś trąbił, że wypad jest w sobotę a nie w niedzielę , ale dokładnie nie jestem tego pewna. Musisz to sprawdzić Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Czw 28 Lip 05, 19:58:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, tak zaglądałem - było sprostowanie że wyjazd będzie 31 lipca (niedziela) niestety.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Czw 28 Lip 05, 23:01:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie traska ok. Jeśli wszystko dopisze (czas i pogoda) to ja się pisze na taką wyprawe.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Czw 04 Sie 05, 18:39:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj już czwartek w związku z tym przypominam o proponowanej wycieczce w rejon Gór Gorzkowskich (informacja kilka postów wyżej).
Chętni do wzięcia udziału niech się zgłaszają na forum.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 05 Sie 05, 7:58:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W jaki dzień? Bo u mnie w grę wchodzi tylko sobota.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pią 05 Sie 05, 8:44:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7 lipiec -niedziela niestety


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 06 Sie 05, 10:13:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:07 05.08.2005 ----------

Ja się chętnie przejadę, tylko jeszcze nie wiem jak z czasem będzie (ostatni z tym kiepsko). Jeśli będe jechał to jeszcze dam znać.

---------- 09:13 06.08.2005 ----------

Niestety jednak raczej nie dam rady jutro jechać. Sorki za OT.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 06 Sie 05, 17:13:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 16:12 06.08.2005 ----------

W takim układzie jutro nie jedziemy. Jakby byli chętni to może za tydzień
14 lipca?

---------- 16:13 ----------

14 sierpnia oczywiście


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 07 Sie 05, 15:14:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 22:11 07.08.2005 ----------

a może 16 sierpnia coś zaplanujecie, bo w przyszły "łykend"niestety mnie nie ma Crying or Very sad .....a chętnie bym gdzieś sobie przypedałował Very Happy

---------- 22:14 ----------

...wiem, wiem ,że to wtorek,ale może coś da się wykombinować.... Confused


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 07 Sie 05, 23:54:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak narazie to widzę, że głównie ja próbuję coś proponować ale odzew, póki co (może z wyjątkiem Ogrodzieńca) niewielki. W każdym razie czy to niedziela, czy jakiś inny dzień, jesli tylko pogoda pozwoli i niczego sobie wcześniej nie zaplanuję (rodziną też się trzeba zająć) jestem do dyspozycji i chętnie się gdzieś przejadę - byle tylko nie do Olsztyna i z powrotem.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 17 Sie 05, 12:23:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 11:19 17.08.2005 ----------

Tą niedzielę czyli 21 sierpnia rezerwujemy dla Pana Andrzeja Siwińskiego ale w przyszłą chętnie się gdzieś z wami wybierzemy. W ostatnią niedzielę przecioraliśmy znajomych po szlaku który proponowałś Very Happy j tj. Łazy -Ogrodzieniec- Częstochowa i bardzo im się podobał, troszkę stękali bo było dużo pod górkę ale wszyscy byli bardzo zadowoleni.

---------- 11:23 ----------

Jak ktoś się wybiera na wycieczkę z Panem Siwińskim to może zabrać się z nami bo my jedziemy na miejsce spotkania rowerami a nie pociągiem tj. ok 50 km tylko, że wyjazd nie dla śpiochów bo trzeba wyjechać z Częstochowy po 6 żeby zajechać przed nimi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 17 Sie 05, 22:24:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:18 17.08.2005 ----------

A gdzie zbiórka w Częstochowie?

---------- 21:24 ----------

Tak przy okazji dzisiaj też się przejechałem - oto trasa:
Zawodzie - Biskupice - Zaborze - Przybynów - Jaroszów - Przewodziszowice - Moczydło - Trzebniów - Ostrężnik - Szczypie - Biskupice - Zawodzie

dst - 57.04 km
czas jazdy - 2.59.44
maxkmh - 49.9


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 18 Sie 05, 8:43:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pod Cepelią Very Happy chyba, że będzie Ci wygodniej gdzie indziej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 18 Sie 05, 10:56:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 17:55 18.08.2005 ----------

No, to super, a o której pod tą Cepelią?....pewnie się zabiorę z wami, bo pogoda zapowiada się słoneczna aż za bardzo Laughing

---------- 17:56 ----------

...a sami jedziecie, czy jakąś wiekszą ekipką Question


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pią 19 Sie 05, 19:43:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz napisać którędy pojedziecie?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 19 Sie 05, 21:58:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wracacie też zapewne na rowerkach Question Ile w przybliżeniu cała trasa wyniesie Question Może również będę zainteresowany Very Happy


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sob 20 Sie 05, 9:30:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyjechać musimy najpoźniej o 6 pociąg docelowo w Jaworznie jest 8,40 jest tam ok 50 km , wycieczka z Anhdrzejem ma 65 km powrót ok 40 km =ok 155 suma
jeżeli chodzi o drogę są 2 wersje : Cz-wa - Wręczyce - Panki - Krzepice - Jaworzno druga wersja Cz-wa - Kłobuck - Krzepice - Jaworzno niestety cały czas asfalt bo będzie nas gonił czas. Jedzie się dosyć szybko bo tą trasę robiliśmy w tamtym roku.
My wyjeżdżamy o 6 bo ja nie jeżdżę tak szybko jak faceci (mam trochę mniej siły) i muszę od czasu do czasu odpocząć Very Happy
Ile osób pojedzie tego nie wiem, najczęściej roweromaniacy kontaktują się sms wieczorem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 20 Sie 05, 23:21:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 19:57 20.08.2005 ----------

rozumiem , że o 6 rano pod cepelią.....jak bedzie takie słoneczko jak dziś to bedzie totalna masakra Wink ...a do tego jeszcze cieplutki asfalcik Exclamation -sam miodzik Exclamation

---------- 06:21 ----------

no.... pięknie zapowiada się ta "wycieczka" Mr. Green


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 21 Sie 05, 21:41:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj nie pojechałem co prawda z panem Siwińskim (wczoraj zmieniłem łańcuch i strasznie mi przeskakiwał - nie chciałem ryzykować) i postanowiłem przejechać się koło siebie a jeśli byłoby OK to troszkę dalej. Na początku rzeczywiście był poważny problem, nie dało się mocniej depnąc na pedały ale wraz z odległością było coraz lepiej i ostatecznie przejechałem wcale fajną trasę. Oto ona:
Zawodzie - Osiny - Jastrząb - Kuznica Stara - Kuznica Folwark - Koziegłowy - Koziegłówki - Mysłów - Huta Szklana - Pińczyce - Żelisławice - Siewierz - Kuznica Sulikowska - Poręba - Mrzygłód - Myszków - Nowa Wieś Żarecka - Żarki Letnisko - Masłońskie Natalin i wzdłuż zalewu do Jastrząba, Osin i Zawodzia.
dst -89.42km
czas jazdy - 4.21.06
maxkmh - 47.5


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy