wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
zawody kolarskie mtb cross country - mistrzostwa polski...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 17 Lip 05, 16:27:31     zawody kolarskie mtb cross country - mistrzostwa polski... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawody kolarskie mtb cross country - mistrzostwa polski w olsztynie koło częstochowy

znów parodia nasze wladze sobie kpią z imprez a zreszta i wladze pzkol tez...

imprezka swietna wspaniala ale naglosnienie normalnie zenada

ja sie dowiedzialem poxno bardzo poxno

wczoraj i dzis bylem... dzis bylo znacznie fajnie byla cala obsada czołówki a wiec wloszczowska szafraniec sadłecka pyrgiesówny z lotto muwie wam klimacik wspanialy tylko szkoda ze publika nie dopisala BO NIE WIEDZIALA traska równie niezla na pierwszy rzut tylko po zamku ale ogólnie okrązenie mialo 5,500 m wiec niexle... wystartowała rónież elita m.in. galinski którego zreszta z komplem spotkalismy na asfalcie na drodze janowskiej jak jechal na rozgrzewke pokrecilismy chwilke za nim Smile

co do traski to powiem wymagająca kurczem ladnie przygotowana no i byla tvp wiec pewnei gdzies i kiedys bedzie jakas relacja tak 10-15 minut bo na wiecej im szkoda kaski


http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/72,35272,2821700.html


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 17 Lip 05, 17:14:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...taaakaa IMPREZA a naglośnienia żadnego,kurna,chociaż małe plakaciki na tramwajkach......ale oczym my tu....PRZECIEŻ JUŻ NIEDŁUGO WYBORY I NASZE WŁADZE CIUŁAJA KASĘ NA SWOJE PLAKATY , CO BY , ZNÓW MORDY SWOJE DO NAS SZCZERZYĆ...sorki za ta politykę,ale krew mnie zalewa i to przy niedzieli...POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 17 Lip 05, 17:17:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mnie wlasnie tez krew zalała przeciez to mogla byc naprwawde swietna impra z prawdziwym dopingiem a jak tam bylem trzy razy to nie spotkalem ani jednego znajomego bikera z forum to wszytsko muwi za siebie nawet mieszkancy olali sprawe normalnie żal dupe ściska


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 17 Lip 05, 17:34:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....2 DNI wcześniej bym się dowiedział to dziś nie byłbym w robocie tylko z samego rańca popedałowałoby się z ekipką pod zamczysko.... Crying or Very sad


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 17 Lip 05, 20:54:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie czlowiek sie dowiaduje albo w trakcie albo jush po fakcie ja bylem ale muwie wam malo osób wiedzialo o tej imprezce nawet w dzienniku sportowym powiedzieli tyle co kot naplakał chyba z 10 sekund normalnie.....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 17 Lip 05, 21:39:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja dzisiaj byłem, zupełnie przypadkiem Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 17 Lip 05, 21:42:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie kurna szkoda co nie ze jezeli ktos byl to albo dowiedzial sie w ostatniej chwili albo byl przypadkiem...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 17 Lip 05, 22:04:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale szkoda ze nic nie wiedzialem, jezdzilem dzisiaj na biku ale dzisiaj akurat nie chcialo mi sie 5 raz w tym tygodniu jechac do olsztyna


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 17 Lip 05, 22:06:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a zaluj synu zaluj bylo na co popatrzec !!!!!!!!!!!!!!


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 17 Lip 05, 22:16:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no zaluje, szkoda ze glownie o jakis tego typu imprezach w czestochowie i okolicach dowiaduje sie po fakcie Sad


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 17 Lip 05, 22:18:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mozesz na nastepnej masie podziekowac serdecznie naszym kochanym wladzom ze tak pieknie to organizuja


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 17 Lip 05, 22:21:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja juz sie troche przyzwyczailem do tego... czesto startuje w zawodach modelarskich i publiki tez nie ma bo o zawodach w gazetach jak juz pisza to po zawodach a nie przed


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 17 Lip 05, 23:59:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się dowiedziałem o imprezie dzisiaj około godziny 18 bo w radiu coś powiedzieli, że zawody się odbyły i padło kilka znanych nazwisk. Fakt, że mnie nie ma na codzień w Czewie, ale codzień słucham radia i oglądam TV i nic nikt nie mówił :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 18 Lip 05, 7:15:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja sobie jadę z rodzinką na wywczas, patrzę a tu goscie pakują rowerki na auta,myslę sobie coś fajnego było ale co? I dowiedziałem sie z Panoramy o 22.
Nagłośnienie imprezy to kompletna porażka Evil or Very Mad ale bądźmy szczerzy to organizatorzy powinni zadbać o plakaty i informację. Miasto może jedynie wspomóc, tak więc w tym przypadku to wina organizatorów, widocznie mają w du... publike, niech zawodnicy jeżdżą sami dla siebie. A z chęcią bym się wybrał z całą rodziną na taki maraton.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 18 Lip 05, 10:45:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sie dowiedziałem w dzień otwarcia bo akurat byłem w Olsztynie ogólnie impreza fajna ale o podejściu naszych władz najlepiej świadczy fakt iż nawet wronie nie chciał sie przejechać do Olsztyna na otwarcie więc wysłał wiceprezydenta Evil or Very Mad brak słów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pon 18 Lip 05, 13:26:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...widocznie władzom Olsztyna większa liczba "łykendowych turystów" jest bardzo nie na rękę Evil or Very Mad , co innego ci ze Złotego - porządne imprezki i człowiek dowiaduje się wszystkiego z mediów w odpowiednim czasie...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pią 22 Lip 05, 23:14:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a o to i zdjontka
www.lotto-team.pl/


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy