wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Propozycje na wypad... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 20 Lip 05, 21:24:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i looz wszystko wyjdzie w praniu ja nie cierpie planowac aogulnie wiem ze tern mi odpowiada Razz

a jak sie rozkreci to zobaczymy rano przed pkp i to wlacznie ze mna bo bardzo duzo do zrobienia


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Czw 21 Lip 05, 21:25:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko odnośnie cen biletów, 6,90 to jak sądzę za normalny Question Pytam bo jeszcze mam zniżke studencką (ale już niedługo niestety), a na rowerek pewnie nie ma zniżki Question Może ktoś się orientuje Question Jeśli nie będzie lało to chyba się wybiorę.
ps. prognoza pogody na niedzielę obecnie bardziej optymistyczna Very Happy


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Czw 21 Lip 05, 22:29:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na rower nie ma zniżki, co do cen biletów jeśli jedziesz w weekeend w jedną stronę masz 15% zniżki i podobno honorują też inne. Ale nie mam pewn ości i opieram te informacje na jednej sytuacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 22 Lip 05, 9:41:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 08:36 22.07.2005 ----------

6,90 to cena biletu wycieczkowego (wekendowego) na rower jest zawsze ta sama bez zniżek 4,50. O zniżki musisz pytać się sam bo ja ich już dawno nie mam Very Happy

---------- 08:41 ----------

POTWIERDZAM MÓJ I MOJEGO MĘŻA WYJAZD W NIEDZIELĘ. Very Happy
Chyba, że będzie padać to pasuję. Niestety wiek mi już nie pozwala na jazdy w deszczu, Very Happy łamią mnie kości( hi,hi) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6850 (97%)
Postów: 136


Post Pią 22 Lip 05, 12:40:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ten wyjazd to jakiś forumowy ? Wink i jedzie kto chce czy tylko wybrani ? Smile


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 22 Lip 05, 13:12:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:11 22.07.2005 ----------

Jedzie ten,kto chce jechać i wstanie tak wcześnie o_o .....ja także potwierdzam gotowość.....tylko ta pogoda Confused

---------- 20:12 ----------

...OBY W NIEDZIELKĘ BYŁO CHOĆ TAK JAK DZIŚ... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 23 Lip 05, 11:36:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 12:49 22.07.2005 ----------

...OBY W NIEDZIELKĘ BYŁO CHOĆ TAK JAK DZIŚ...


ale bez deszczu

---------- 10:36 23.07.2005 ----------

JA TEŻ POTWIERDZAM SWÓJ WYJAZD W NIEDZIELĘ
WSIADAM W PORAJU LUB KORWINOWIE
dobrze by było, żeby ktoś z was wyjrzał i dał znac w ktorej części pociągu jesteście


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sob 23 Lip 05, 14:49:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nic nie pokrzyżuje mi planów na jutro to także stawie się na tą wyprawę (przyjadę razem z kolegą). A ponieważ prognozy pogody na jutro są optymistyczne więc myślę że będzie to bardzo udana wycieczka ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 23 Lip 05, 17:10:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też będę jutro. Postaram się być przed dworcem głównym kilka minut wcześniej.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 23 Lip 05, 23:28:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i ja sie również pisze wiec bede okolo 6,30 pzdrwm wszystkich jadących no to do jutra oj bedzie ciezko wstac Smile


no i jush po... można ten wypadzik określić jako jedno wielkie przegięcie wtajemniczeni bedą wiedzieli co mam na mysli

dziekuję współtowarzyszą podróży za miłe towarzystwo:)

155 z groszami to calkiem niezly wynik tego nie da sie opisac tam trzeba bylo byc pzdrwm


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Nie 24 Lip 05, 22:26:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będę się wypowiadał za innych, jednak moim zdaniem wypad sie udał Twisted Evil . Jeszcze raz podziękowania za dętkę i udostępnienie pompki. Dzisiaj już nie mam siły się bawić ze zdjęciami ale niebawem je w jakiś sposób udostępnie. I w związku z tym mam pytanko czy znacie jakieś darmowe serwery lub coś tego typu aby wrzucić parę MB (troche jest tych zdjęć Smile ). Jeśli tak to bardzo bym prosił o jakiegoś linka bo nie bardzo mam gdzie wrzucić te fotki.
Do zobaczenia na kolejnej wycieczce
Robert


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 25 Lip 05, 0:05:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I w związku z tym mam pytanko czy znacie jakieś darmowe serwery lub coś tego typu aby wrzucić parę MB (troche jest tych zdjęć )

http://www.tripod.lycos.co.uk/ tutaj mozesz tylko trzeba konto zalozyc


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 25 Lip 05, 8:33:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.imageshack.us - tutaj nie musisz zakłądać żadnego konta, poprostu zaznaczasz zdjęcie i dajesz HOST IT Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 25 Lip 05, 12:03:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko ze jak jest duzo zdjec to jest troche duzo roboty :]


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 25 Lip 05, 12:40:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA NIEDZIELNY WYPAD BYŁO SUPER. MY MIELIŚMY TROCHĘ MNIEJ BO 130 ALE ZA TO SZYBKOŚĆ DOBRA. PRZYZNAJĘ, ŻE GÓRKI DAŁYMI TROCHĘ W KOŚĆ , A Z TEGO WSZYSTKIEGO NAJBARDZIEJ BOLĄ MNIE RĘCE Very Happy
ZGŁOSIMY SIĘ NA WSPÓLNY WYPAD PO POWROCIE Z WCZASÓW, OCZYWIŚCIE JAK NAS ZABIERZECIE . POZDRAWIAM WSZYSTKICH. BŁOTNA NIMFA(TO DLA WTAJEMNICZONYCH) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pon 25 Lip 05, 13:05:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za linki, ale znalazłem inny.
Zdjęcia będą dostępne do następnej wycieczki kiedy to zapewne zastąpią je nowe (ograniczone miejsce Sad ). Jeśli ktoś byłby zainteresowany zdjęciami w pełnym rozmiarze (około 1.3 MB każde) to proszę na PW wiadomość z numerami zdjęć (np. PICT3712.JPG) i adres na jaki mam wysłać.
A oto adres do fotek:
http://www.republika.pl/wrx_sti/index.html
Nie zapytałem czy nikt nie ma nic przeciwko zamieszczania zdjęć z jego osobą i uznałem że zapewne nie Very Happy . Jeśli jednak ktoś nie chce aby określone zdjęcia były dostępne dla innych to bardzo przepraszam tą osobe. W takim wypadku proszę PW i wybrane zdjęcia niezwłocznie usunę.
Troszkę zmieniłem .. teraz są dostępne jako stronka. Myślę że tak jest wygodniej do oglądania, ale jeśli nie to mogę wrócić do poprzedniej formy publikacji fotek. Stronka czasem nie chce chodzić - gdy zostanie przekroczony limit transferu, ale na to niestety nie mam wpływu ... urok darmowego konta Sad .Przepraszam za małe zamięszanie.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."


Ostatnio zmieniony przez STi dnia Wto 26 Lip 05, 15:28:47, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 25 Lip 05, 14:37:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy .....NIE, NO SUPER BYŁO, I MAM NADZIEJĘ , ŻE JESZCZE GDZIEŚ SIĘ WYBIERZEMY...SERDECZNE DZIĘKSY DLA WSZYSTKICH, KTÓRYM CHCIAŁO SIĘ "ZARWAĆ" SPOKOJNA NIEDZIELĘ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 25 Lip 05, 19:11:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fotki uwiecznię i zarzucę do naszej galerii Smile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Pon 25 Lip 05, 19:22:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wycieczkę uważam za bardzo udaną - choć nie było mi dane dojechać do samej Częstochowy Wink
Pogoda jak i podjazdy dopisały .. ale najlepsze były zjazdy Smile

Zdjęć też trochę mam (491 MB, 191 szt.) - może też je gdzieś wystawie ...

A oto mini ślad owej wyprawy:


A tu bardziej dokładniej (3,76 MB):
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_2005_07_24.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 25 Lip 05, 20:40:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I mnie się podobało, chociaż do domu dojechałem to sam nie wiem jakim cudem. Dzięki wszystkim za udział - bardzo miło było jechać w takim fajnym towarzystwie. Pozdrawiam!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 25 Lip 05, 20:58:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale mnie sie podobalo równie równie choć nie powiem bo po tym jak dotarlem do domu to nawet powik nie chcialo mi sie podnosic a jush nie muwie o poruszaniu sie thx jacek za dete bo bez ciebie byloby cinko

no ja chyba bylem najwiekszym pechowcem bo przejechalismy multum kilosów po niexle zadxumionych tereneach i nic a tu na prostym asfalcie zlapalem dwie jedna z przodka i druga z z tylu pierwsza od niepamietnych lat jeszcze raz pozdro Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 25 Lip 05, 21:23:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:17 25.07.2005 ----------

W mojej głowie rodzi się już nowy pomysł ale jeszcze nie jest do końca skrystalizowany, prawdopodobny kierunek - Gorzków Stary - Bystrzanowice Dwór - rezerwat Bukowa Kępa - itp., itd.. ...
Czekam na opinie i propozycje terminu wycieczki
Dokładny plan zamieszczę jeszcze w tym tygodniu

---------- 20:23 ----------

Dętka jak dętka - trzeba sobie pomagać w myśl zasady TY POMOŻESZ, TOBIE POMOGĄ - nigdy nie wiadomo kiedy ja będę w potrzebie

Zapomniałem dodać, że jeszcze dzisiaj tyłek boli mnie jak cholera ale jeż w środę planuję gdzieś wyskoczyć - ale oczywiście nie będą to 143km (na głowę upadłem tylko raz)


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 25 Lip 05, 21:46:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uwaxaj bo kolegując sie z wizarem moze ci sie przewrucic świat do góru nogami ... zreszta ii tak jest fajnie miec jeden cel kręcenie na biku.. Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pon 25 Lip 05, 23:08:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak tylko przestanie mnie boleć noga po ostanim wypadzie to chętnie się wybiorę (rano było tragicznie, ale już jest lepiej). A odnośnie terminu to nie wiem. W sobotę jest wycieczka z panem Siwińskim a chciałbym się przejechać bo jeszcze nie byłem (jedzie ktoś jeszcze Question ). W takim wypadku można by się gdzieś wybrać w niedzielę - tylko odrobinkę krótsza traska niż ta ostatnio Wink . Maksymalnie tak do 100km Question Niech jeszcze się wypowiedzą inne zainteresowane osoby.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 25 Lip 05, 23:09:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KSW napisał:

Zdjęć też trochę mam (491 MB, 191 szt.) - może też je gdzieś wystawie ...


Wybierz najlepsze i podrzuc mi odpowiednio zmniejszone (800x600) na maila a wrzucę do galerii, bo miejsca mamy sporo Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy