wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Propozycje na wypad... Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 17 Lip 05, 17:50:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZY KTOŚ PLANUJE JAKIŚ WYPAD NA NIEDZIELKĘ-24.07?dajcie cynk, mozna by dogadac szczegóły na forum.... ja proponuję podróż pociągiem\niestety\ do ŁAZ,nastepnie \juz rowerkami\ do Ogrodzieńca i powrót czerwonym szlakiem-co do drogi powrotnej to jeszcze musiałbym luknac na mapkę Wink ....ale na to jest jeszcze czas...A MOŻE JAKIES INNE PROPOZYCJE Question


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 17 Lip 05, 20:56:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurczem jak cos to sie piszem traske z ogrodzienca znam wiec problemu nie ma a i fajniutkie góreczki sa po drodze wiec jeden chetny jest moze kompla zwerbuje

tylko zakladam ze szlakiem nie asfaltowo bo twardych dróg nie lubie


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 18 Lip 05, 13:14:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:10 18.07.2005 ----------

...ja odnośnie niedzielnego wypadu do Ogrodzieńca...cena przejazdu pociągiem z rowerkiem do Zawiercia lub Łaz jest jednakowa -12,- zeta Smile

---------- 20:14 ----------

...wiazar-b.dobrze że traska jest ci znajoma Very Happy -znaczy się że przewodnika już mamy Exclamation Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 18 Lip 05, 21:47:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 19:44 18.07.2005 ----------

no z tym przewodnikiem to bym nie przesadzal ale se damy jakos rade o ile tylko siły pozwolą Smile

---------- 19:47 ----------

no z tym przewodnikiem to bym nie przesadzal ale se damy jakos rade o ile tylko siły pozwolą Smile no i pogoda oczywiscie .. jazda w deszczu nie jest straszna wiec mozecie na mnie liczyc chyba ze warunki w pracy nie pozwolą


no i bardzo fajnie ze tak wczesnie ja organizujemy przynajmniej ci którzy chcą sie dowiedziec na pewno sie o niej dowiedza nie tak jak z imprezami typu mistrzostwa które można by nazwać kameralnymi Razz (alesh jestem uszczypliwy)


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 18 Lip 05, 21:55:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja tak sobie myslę, że jeśli tylko pogoda pozwoli można by przejechać troszkę inną traskę choć też w tamtym w rejonie
Łazy-Niegowonice-Chechło-Góra Chełm-Rodaki-Ruskie Góry-Zegarowe Skały-Smoleń-Pilica-Podzamcze-Zawiercie
Jakby co można oczywiście do domku rowerkiem ale nie ukrywam, że może to być cokolwiek męczące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 18 Lip 05, 21:57:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to proponuję wyjazd maxymalnie wczesnie i powrót koniecznie na wlasnym kołowcu a nie na szynach Smile jestem za jestem za....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 19 Lip 05, 10:59:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do waszej grupy dopiszcze jeszcze 2 osoby chętne . My też chętnie zrobimy tą traskę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 19 Lip 05, 11:25:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 10:23 19.07.2005 ----------

A co powiecie na wyjazd o 6.47, w Łazach jestesmy o 7.46. Ja, jakby co wsiadam w Korwinowie lub Poraju.

---------- 10:25 ----------

I dobrze by było żeby każdy chętny najpózniej w sobotę potwierdził wyjazd


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 19 Lip 05, 11:40:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Godzina jest ok my się zawsze tak wcześnie spotykamy.Czy masz jeszcze blizsze dane np. który peron , gdzie pociąg jedzie docelowo. bo jak nie to drałuję dzisiaj na stację
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 19 Lip 05, 12:41:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam innych danych, te znalazłem w internecie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Wto 19 Lip 05, 12:50:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakiej dlugosci jest ta trasa:) ? i jakie tempo bedzie ?


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 19 Lip 05, 14:45:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tempo zwyczajne bez żadnych szaleństw ale co do długości to bedzie to całkiem sporo bo odcinek Łazy -Ogrodzieniec to ok.60-70km, a stamtąd wszystko zależy od trasy jaką będziemy wracać. Na pewno będzie to łącznie sporo ponad 100km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 19 Lip 05, 14:59:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...jezu!!!!! ale z tą godzinką odjazdu to jak dla mnie przegięcie Crying or Very sad -mam taką pracę w sobotkę, że kończę koło 2 rano w niedzielę....,ale jak się ni da inaczej....
I jeszcze odnośnie tempa-PRZECIEŻ NIE ZOSTAWIMY "CHYBA" NIKOGO Laughing
....oby tylko pogoda dopisała ^_^


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 19 Lip 05, 15:21:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pójdę dzisiaj z psiakiem na spacerek to spiszę dzisiaj pociągi , cenę i peron. to dam jutro znać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 19 Lip 05, 16:35:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z Łazów do Ogrodzieńca jest aż tyle Question Oglądałem na mapie i nie wygląda na tak dużo. To najkrótszą trasą czy tą co podał Jacek Question Chętnie bym się wybrał tylko ten dystans mnie odrobine martwi. Nie wiem czy dam rade przy obecnej kondycji, a nie chciał bym was spowalniać. Jeśli pogoda dopisze to może się zdecyduje, jeśli tak to jeszcze dam znać.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 19 Lip 05, 18:35:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te 60-70km dotyczy oczywiście trasy podanej przeze mnie. W tym drugim przypadku jest zdecydowanie krócej, tyle tylko, że nie tak ciekawie. Pasmo Niegowonicko-Smolenskie to jeden z najciekawszych fragmentów Jury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 19 Lip 05, 19:33:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podaję dane z PKP .Pociąg 6,47 peron II . Bilety 6,90 + 4,50 rower do Łazów.
Proponuję spotkanie od strony Piłsudskiego przed wejściem 6,30 żeby zdążyć kupić bilet (oczywiście mozna być wcześniej) Very Happy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 19 Lip 05, 21:14:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to mamy ustalone jestem za godzinka i przejazdem do ogrodzienca muwicie 60-70 no to ja dokladam 82 z ogrodzienca do cz-wy szlakiem i mamy calkiem spory odcineczek w tempie srednim bo i ja nie naleze do najmocniejszym a przy najmniej nie bardzo wytrenowanych ale jak pisalem damy se radę Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 19 Lip 05, 22:56:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co ty się tak na ten szlak nastawiasz? Można jeszcze inaczej pojechać do domku np. z Pilicy zamiast do Podzamcza można jechać mało znanymi wschodnimi obrzeżami Jury po czym wspaniałym widokowym szlakiem żółtym przez Niegówkę do Gorzkowa i stamtąd dalej do Potoka Złotego, potem na Zrębice, Olsztyn a stąd już niedaleko do domu. Przy okazji mijamy po drodze kilka zalewów, gdzie możemy się odświeżyć. Częściowo juz kiedyś tą traskę przejechałem-żyć nie umierać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 20 Lip 05, 7:13:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurka tylko nie w Niedzielę Sad . Zapowiada się fajna wyprawa, przełóżcie na przyszłą sobotę ...


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 20 Lip 05, 10:22:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 09:15 20.07.2005 ----------

Nie martw się outsider , zrobimy traskie pewnie jeszcze kiedyś . Traska naprawdę fajna tylko żeby pogoda dopisała w miarę bo moje zdrówko nie lubi deszczu. Cool

---------- 09:19 ----------

Jacku czy po drodze nie ma przypadkiem super podjazdu pod miejscowość Browarek,(tam są właśnie jakieś zalewy ) bo tam własnie mozna sprawdzić swoją kondycję.

---------- 09:22 ----------

A jeszcze jedno czy prognozy pogodowe z naszego forum się sprawdzają mam nadzieję że nie. Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sro 20 Lip 05, 10:37:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze ta prognoza jest brana z jakiegos portalu internetowego(wiec powinna sie sprawdzac)... ale o to sie lepiej spytac Speediego


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 20 Lip 05, 12:12:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O miejscowości Browarek nic mi nie wiadomo ale podjazdów nam nie zabraknie. Pisząc o zalewach miałem na myśli Siamoszyce, Przyłubsko i Kostkowice. Zresztą zobaczymy bo przecież może się okazać, że trzeba bedzie wracać pociągiem- nigdy nie wiadomo co przyniesie nam niedziela.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 20 Lip 05, 12:24:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
wydaje mi sie ze ta prognoza jest brana z jakiegos portalu internetowego(wiec powinna sie sprawdzac)... ale o to sie lepiej spytac Speediego



Z www.weather.com - sprawdzony serwis Smile

Dodatkowo dzisiaj poprawiłem skrypt pogody, bo wyświeło dane trochę przesunięte:
- aktualna pogoda jako dzisiaj
- dzisiejsza jako jutrzejsza
- jutrzejsza jako za 2 dni, itd.

A teraz już jest dobrze. Choć rzeczywiście, pogoda to sie dobrze nie zapowiada :/


Tak, jeszcze żyję Wink


Ostatnio zmieniony przez Speedy dnia Sro 20 Lip 05, 12:31:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 20 Lip 05, 12:25:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...widzę,że niezła wyprawka się szykuje Wink -jeszcze tylko pare bułek,pół kilo bananków,jakiś namiocik i we drogę....ale tak na serio to nie spodziewałem się ,że aż tak to się rozkręci Very Happy -a dopiero mamy środę... Razz


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy