wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
uwolnijmy książki :D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 16 Lip 05, 18:22:38     uwolnijmy książki :D Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Flashmob - 29 lipca - Plac Biegańskiego godz. 16.00.
ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ CZĘSTOCHOWSKĄ DO KONTYNUACJI POPRZEDNICH FLASHMOBÓW. ZAPRASZAMY DO PRZYJŚCIA I PRZYNIESIENIA KSIĄŻEK, KTÓRE MOŻECIE WCZEŚNIEJ ZEBRAĆ Z DOMU. UWOLNIJMY, ZATEM KSIĄŻKI, KTÓRE WAM SĄ JUŻ ZBĘDNE.

Na placu Biegańskiego 29 lipca zbieramy książki od Częstochowian. Organizujemy akcję “Uwolnij książkę”. Nie rywalizujemy ze starszą poprzedniczką, ale nasza akcja jest odrębna. Dzięki organizatorom Masy [Mateusz Lewandowski - wielkie dzięki] chcieliśmy połączyć akcję z Masą Krytyczną, której uczestnicy zostali o niej już poinformowani. Tego dnia chcielibyśmy zbierać książki cały dzień. Więc jeśli masz coś w biblioteczce i chcesz, aby ktoś przeczytał to i zanurzył się w dobrej literaturze masz szansę.

Od godziny 9.00 w piątek 29 lipca do godziny 16.00 zbieramy książki. Pakujemy i oznaczamy wlepkami z logo akcji [zawdzięczamy je Panu Gołaszewskiemu z firmy drukarskiej Udziałowiec] oraz człowiekowi, który jest autorem grafiki i oddajemy “ludziom masy”, którzy rozjeżdżając się zostawiają książki w całych Alejach. Chcielibyśmy, aby tradycyjny deptak Częstochowian, był pełny uwolnionych książek.

[Akcja nie ma powiązania z żadną organizacją polityczną. Nie łączy się z żadnym nazwiskiem wyborczym! Jej jedynym celem jest uwolnienie jak największej ilości książek w okresie wakacyjnym.]

ciekawa akcja, ja się przyłączam a wy ?


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sob 16 Lip 05, 19:00:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akacja fajna tylko ze mogla by trwac gdzies do godziny 17.00-17.30


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 16 Lip 05, 19:02:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale oni chcą jakoś przekazać nam te książki przed Masą zaraz ale nie wiem jak to ma się odbywać Rolling Eyes trzeba się mateusza spytać on nam powie co i jak


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 17 Lip 05, 23:28:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli co Question na Masę mam wziąść plecak Question żeby się więcej zmieściło Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 18 Lip 05, 7:06:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E no, w tych godzinach to ja w pracy jak mam przynieść książki? No i właściwie co to jest dobra literatura?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 18 Lip 05, 8:45:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem, ale chyba ci co organizują tą akcję nam poprostu rozdadzą książki które zebrali już wcześniej tak mi się wydaje Cool czyli co, jedziemy ekipą zaraz po Masie rozdawać uwolnione książki ? Very Happy ja proponuję zebrać się pod pomnikiem na biegana żeby się nie szukać Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 18 Lip 05, 9:14:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale zaraz po Masie to chyba jest pokaz Question czy mam nie aktuane informacje Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 18 Lip 05, 9:49:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to możę przed masą nam dadzą a my jak będziemy jechać na pokaz to rozdamy albo co ?


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6910 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 18 Lip 05, 9:54:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pokaz to będziemy jechać razem z masą a wówczas to możemy je tylko po mieście porozwalać bo nie będzie czasu by sie zatrzymywać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 18 Lip 05, 9:58:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to będziem rzucać Mr. Green Mr. Green Mr. Green xD xD xD


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy