wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
[oświetlenie] - światełka przy bike'u
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dr_Kevinek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6836 (97%)
Postów: 49
Wiek: 35

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 13 Lip 05, 12:53:55     [oświetlenie] - światełka przy bike'u Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 11:51 13.07.2005 ----------

no koles jak kupowalem od razu mowil zebym sobie wzial jakies fajne pedalka ale akurat nie mialem kasy teraz przydaloby sie oswietlenie bo wczoraj sie niebiescy doczepili jak wracalem z olsztyna a bylo nawet widno ;p

---------- 11:53 ----------

Mam pytanko czy ma ktos moze ten licznik cateye OS 1.1 ja mam ale za cholere nie moge rozgryzc wszystkich funkcji a jest ich troszke a do tego instrukcja i oprogramowanie jest chyba po francusku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 13 Lip 05, 12:55:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem niestarczyło kasy Sad umnie niebiescy sie jeszcze nie czepiali ale tata Confused to już większy problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
dr_Kevinek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6836 (97%)
Postów: 49
Wiek: 35

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 13 Lip 05, 13:13:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dokladnie rodzice tesh sa upierdliwi ale jak sa tacy madrzy to niech sie rzuca kasa :d


W.W.J.D?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 15 Lip 05, 18:52:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej Exclamation już nie narzekajcie Exclamation światła kosztują około 30 zł za komplet, no chyba że chcecie jakieśniezłe halogeny, ale mnie wystarczają zwykłe pozycyjne Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pią 15 Lip 05, 20:42:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kupilem authora kryptonowa za jakies 20zl, a na nocnej "masie" sie bardzo przydala i dobrze dzialala Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
dr_Kevinek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6836 (97%)
Postów: 49
Wiek: 35

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 15 Lip 05, 21:46:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie racje ale to jest tak ze jak sie kupi nowy rower to sie ma zajawke i pozniej wszystko co sie kupuje musi byc jakies dobre fajne i wogole z czasem to przejdzie ale jak rodzice lykaja to to niech sie "sypią" kasa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 16 Lip 05, 16:34:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
...na nocnej "masie" sie bardzo przydala i dobrze dzialala Smile

gdyby nie twoja lampa to na nocnej wtedy mogło by być ciężko Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sob 16 Lip 05, 18:00:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w pewnych momentach byla niezastapiona Laughing


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 17 Lip 05, 18:22:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 17:18 17.07.2005 ----------

....co do lampek to umnie najbardziej sprawdzają się takie do szybkiego montażu i demontażu...co prawda tylna miałem przykręcona na stałe przez jakieś 2 lata, ale już mnie znudziła-po co komu lampka jak i tak noca się nie jeździ a jak trzeba to momontalnie na szlufke w plecaku się wsunie i w drogę...

---------- 17:22 ----------

...no imam sentyment do diodowych,mało żrą prądu,i niektóre modele dają całkiem dobre światło.....ZESTAWY Z HIPERMARKETÓW PO 5 ZETA ZDECYDOWANIE ODPADAJĄ Laughing Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 17 Lip 05, 23:40:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też preferuję diodki, bo ja mam światła po to aby być widocznym na drodze i nie dostać mandatu bo i tak mi drogi nie oświetlą Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 18 Lip 05, 7:28:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj Szczepan, diodowe to świecą teraz lepiej niż inne lampki, ja raz wieczorem jechałem obok gościa który miał zwykłą lampkę to aż mnie zapytał co mam za halogen. Moja ma pięć diod i kosztowała niecałe 50 zł ale jestem zadowolony. oczywiście szybki montaż. I chyba piterowi chodziło o taką
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 18 Lip 05, 9:10:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja mówię o diodowych pozycyjnych, czyli te kilka średnio jasnych diodek, które sprawiają, że jesteś widoczny na drodze. Bo te nowe lampki z ledami to jest niezły wypasik Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy