wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Puchar polski w ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 03 Lip 05, 21:55:11     Puchar polski w ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Puchar poslki w kolarstwie szosowym czy slyszal ktoś z was o czymś takim no ja slyszec slyszalem ale niestety ta imprezka byla tak slabo naglosniona ze dopiero bezposrednio natknawszy sie na szosowców zobaczylem w czym gra...


a bylo to tak : wyjechalem sobie na przejaxdxe no jak z wyykle w niedziele dojechalem do drogi na mstów biegnącej z brzyszowa zdajesie patrze na kazdym skrzyzowaniu strazak czy policjant no ale nic pocinam sobie jak zwykle nagle slysze za sobą syrenę policyjną i trabienie - ogladam sie policjanci mahaja do mnie zebym zjechal. stanalem sobie spokojnie na poboczu i za chwileczkę ujrzalem malutki peletonik ... przejechali no to ja dawaj za nimi ile fabrryka dała no nie waxne i tak ich nie dogonilem ale lepszy numer byl za pare kilometrów jak dojezdzalem do mstowa (rynek) a ze ubrany bylem jak papuga znaczy jak zwykle to sie ludziom nie dziwię. dojexdxam a tam wyj.. meta i ludziska stoja jak jush bylem o 100 moze 150m ludzie widzialem ze powstawali sadzac ze to jakis niedobitek z peletoniku a to po prostu ja, ubiór dał mi przepustke ze nie zatrzymano mnie na trasce .. smialem sie strasznie bo mimo woli wystartowałem w pucharze polski]przynajmniej na odcinku kilkuset metrów SmileSmileSmileSmile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Nie 03 Lip 05, 22:09:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem podobne jazdy z dwa lata temu jak w pełnym rynsztunku (ach ta lycra) wjeżdzałem do Mstowa w czasie trwania jakiegoś wyścigu to ludzie mi brawa bili.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 03 Lip 05, 22:17:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wystartowałem w pucharze polski

gratuluje ^_^


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 03 Lip 05, 23:28:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no wizar to ma przygody Laughing Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 05 Lip 05, 19:18:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
nie no wizar to ma przygody


Sie jeździ to się ma, a ja ostatnio nie jeźdże to nie mam :/ ale zacznę Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 06 Lip 05, 0:21:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:

Sie jeździ to się ma, a ja ostatnio nie jeźdże to nie mam :/ ale zacznę Very Happy


się jeździ, ale kurs do roboty i spowrotem ehh jedynie weekend, ale tez nie za daleko shit Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 12 Lip 05, 15:55:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem to samo co wizar tyle, że jak mnie policjia zatrzymała to niewiedziałem oco im chodzi oni sie nie zatrzymali to ja też nie Twisted Evil dopiero jak mnie jakiś peljeton wyminoł to sie skapłem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Wto 12 Lip 05, 16:37:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to fajnie policja zabezpiecza trase :]


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 12 Lip 05, 19:32:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to polska policja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy