wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[mostek] - Długość mostka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 19 Lut 05, 20:21:07     [mostek] - Długość mostka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chłopaki szybko potrzebna pomoc bo kończą mi się aukcje na allegro...
jakiej długości mostek do MTB ? pomożcie! Very Happy 50,100,120?! Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 19 Lut 05, 23:11:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mostek to indywidualna sprawa geometri roweru jego wielkosci oraz tego jaka postawe nalezy przyjac na biku w szczególy nie bede zachodził bo nie znam ale dobrze sie rozejrzyj zanim takie cos zakupisz


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 19 Lut 05, 23:18:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee... Wizar no ... eee.... trochę zrozumiałem ale trochę nie... mam dobierać mostek w zależności od pozycji jazdy i geometrii roweru ? Confused


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 19 Lut 05, 23:32:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak w moim rpozumieniu tojest wlasnie to bo jak bedziesz mial ramke trekking to jak dobierzesz palski mostek to xle ci sie bedzie jexdxic analogicznie rzecz sie odnosnie innych ramek


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 19 Lut 05, 23:53:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...jak chcesz leżeć na rowerze to zapodaj sobie długość 120mm, natomiast gdy chcesz przyjąć postawę bardziej wyprostowaną to jak najkrótszy. Zresztą wszysto zależy od stylu jazdy właśnie, od wysokości wysuniętego siodła również oraz od wzrostu. Ja mam 90mm Octagona i mi sięsuper jeździ na nim, oczywiście nei ejst to mostek do dirtu ale jestem pewny, że dużo by wytrzymał. Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 21 Lut 05, 15:07:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do mostka to dlugosc to jedno a kat to drugie ....

jak jezdzisz cross country to mostek gora 10 stopni (+) i max 100 (mowimy tu o wroscie ok.180 +/- 15) ... do dirtu mostek krotki... nawet 40 i duzy kat... do dlugich szosowych odcinkow mostek 0 stopni i 120 (praktycznie lezysz i stad mniejsze opory powietrza) ... to jest tylko takie teoretyczne... wszystko zalezy od tego jak lubisz siedziec na rowerze i jaki masz kat glowki ramy i kat natarcia.... najlepiej to zakladac pokolei kazdy mostek i zobaczyc jak sie siedzi i jedzie... metoda prob i bledow ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy