wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
"Sprint Bike" - I Aleja Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 12 Sty 05, 22:18:29     "Sprint Bike" - I Aleja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ktoś wie coś o sklepiku i zarazem serwisie w alejach chyba tj. I aleja w bramie
tak przy monopolce chyba (kupowałem tam środkowy blat do bika i koleś widać że też kuma czaczę.... dajcie znać jak bedziecie mieli cos .....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 13 Sty 05, 0:44:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No raczej kumaty jest, kiedys pytrałem o platformy z wymiennymi pinami to mowil, że ma Authora takie lipne ale może mi sprwadzic jak chcę Nortshory jakis tam model. Tak samo z kaskami sie pytałem polecał dobrze.
Ale czasmi nie moze załatwic czegos co chcecie tak na szybko.
I obsługa dosc spoko choc slepki mały.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 15 Sty 05, 20:55:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przymierzałem się do kupienia w tym sklepie rekawic z długimi palcami... zdecyowałem się... lece do sklepu... i dupa bo sklepu nie ma .... ale gościu naprawdę był GIT... może ktoś wie gdzie go przenieśli ?? (sklep oczywiście... ) Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 15 Sty 05, 23:16:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooo to coś nowego o tym niewiedziałem... chyba nie wypadł z rynku???


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 15 Sty 05, 23:18:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem z miesiąc - dwa, że się przeniusł...

Ale słuch zaginął, więc trzeba mieć nadzieję, albo szukać innego sklepu :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 15 Sty 05, 23:21:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba nie... może tylko czasowo albo zmiana lokalizacji... czyli tak jak mówi Speedy 8)

EDIT:
byłem tam dzisiaj i sklep już jest Very Happy Gość mnie miło obsłurzył i wogóle sobie pogadałem Very Happy polecam i zapraszam :!:

Moderowany przez Speedy:
Jeszcze tego nigdzie nie pisze (regulamin w przygotowaniu - będzie prawdopodobnie jutro), ale powinniście wiedzieć, że nie piszemy swojego posta, po swoim poście Exclamation Po prostu edytujcie poprzedni!



Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 08 Lut 05, 17:44:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

POLECAM RÓWNIEŻ

Miła obsługa spory wybór.
Koloeś widać , że zna się na rzeczy, nie próbuje wciskać kitu

P.S.

Wpadła mi w ręce wizytówka, więc podaje dokładne namiary:
SPRINT-BIKE
Al. NMP 5
Częstochowa
tel. 034 - 365-52-55

mam nadzieję, że komuś się do czegoś przyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 08 Mar 05, 18:54:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj byłem tam i dałem koła do centrowania Cool zobaczymy co z tego będzie... odbiór jutro o 13 i potem przedstawię wam krótką recenzję... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 08 Mar 05, 20:08:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinieneś być zadowolony, bo wydaje mi się, że Koleś zna się na rzeczy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 15 Mar 05, 9:38:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałem napisać wcześniej ale...

zaniosłem koła we wtorek o godzinie 13 - 14... gość przyjął, zapytał na kiedy mają być, powiedziałem że jak najszybciej, to dopowiedział że na jutro...
mówię ok, spytał mnie jeszcze która godzina mi odpowiada, powiedziałem że ta i ta... spytałem się ile to będzie kosztować, powiedział żę 10 od koła...
pokręciłem trochę nosem to rzekł : Ale jak mniej bije to i kasy mniej zapłacisz... mówię no dobra...

środa, godzina 13 zjawiam się pod sklepem, naciskam klamkę i zamknięte...
no to sobie myślę : kiszka, dzisiaj kół nie odbiorę... postałem z 5 minut, podjeżdza samochód, wysiada gość, ja mówię co i jak, on przeprasza i pyta czy dlugo już czekam, ja mówię że spox, tylko chwilkę i wchodzimy do sklepu...

ja sobie oglądam, gościu poszedł na zaplecze po koła... przychodzi zaraz, mówi że te koła i tak będę biły góra - dół, że na tych obręczach idealnie prosto nie będą się kręcić... ja mówię że lozz, ważne żeby mocno nie biło i takie tam...

teraz kwestia finansowa - 20 zł... wydaje mi się że nawet nie drogo...

koniec recenzji... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 15 Mar 05, 20:59:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ładnie Siwy... tylko co tak długo??

A sklep, jak sklep. Widać, że gość się zna na rzeczy. Dzisiaj dętkę 26" tam kupiłem Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 15 Mar 05, 23:19:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ładną rekalamę Mu robimy, może zwrócimy się o dofinansowanie koszulek Question
Ale do rzeczy, to jest chyba najpopularniejszy mały serwis w częstochowie, a przynajmniej bardzo lubiany


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 26 Maj 05, 8:20:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przekonuje sie coraz bardziej do tego serwisu bo w moim zrobił sie niezły bu....

i kicha straszna... wiec tutaj coraz czesciej zagladam a obsluga mila szybka i fachowa i gada do rzeczy pzdrwm.


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 18 Cze 05, 11:45:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten sklep ostatnio coraz częściej mnie rozczarowuje. Po pierwsze wszystkie akcesoria i części są z wyższej półki (np. ceny pompek zaczynając się od 60zł).

Wczoraj chciałem kupić łożyska do supportu i też nie było :/

Ale tak to już jest - jak chce się coś kupić to trzeba się nachodzić - zawsze znajdzie się w innym sklepie Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
K@czor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 54
Wiek: 37

Cz-wa

Post Sob 18 Cze 05, 13:33:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie z kolei ów serwis mile zaskoczyły, gdy kupowałem tam nowy rowerek.

Otóz w cenie rowerka dorzucili mi światełka przód tył (diody), osłonke, nóżke, 2 pary rekawiczek oraz licznik! Wszystko gratis Smile To mi sie podoba :)


Moderowany przez szczepan:
co Ty robisz Question





Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 19 Cze 05, 18:53:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie też się bardzo podoba, oddałem rower do wymiany supportu, miałem zamalowaną miskę i za nic nie dało się odkręcić, Chłopaki kombinowali z nią trzy dni, nawet byli u ślusarza, support chodzi super, a za wymianę wzięli 15 zł Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 19 Cze 05, 19:38:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to sie chlopaki nameczyly :]


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 19 Cze 05, 20:17:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
to sie chlopaki nameczyly



I to bardzo, a wzięli za to naprawdę małe pieniądze Very Happy
Dlatego następnym razem też tam idę po części Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 19 Cze 05, 20:56:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile kolega kolegi tam chyba pracuje w serwisie Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 21 Cze 05, 7:22:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to mała recenzja czyli kółka cd.. Very Happy Zniesmaczony sklepem na Kosciuszki udałem się w I aleję. Miła obsługa ale to już nie robi na mnie wrażenie więc od razu przechodzę do konkretów. Piast takich jak chciałem nie ma ale można sprowadzić więc ja mówię że na necie piasta taka a taka tyle i tyle. I pierwsze miłe zaskoczenie; siadamy do kompa w sklepie i szukamy na allegro. Znalazłem mojego novateca na 4-ech maszynach w cenie 135 zł i kolega mówi że mu przykro że nie może tego sprowadzic w takiej cenie ale żebym ja sobie zakupił prywatnie to mi ładnie kółeczko złożą. Akurat to jestem w stanie zrozumieć więc spotykamy się po trzech dniach z piastą. Drugie miłe zaskoczenie udało mi się wynegocjowac bardzo dobrą cenę za złożenie. Spotykamy się w umówionym terminie i kółeczko jest do odbioru, nie no, w terminie się wyrobili i to jest dla mnie trzecie zaskoczenie in plus. Ale niestety i łyżka dziegdziu tu się znalazła. Przekonany juz do tego że sklep jak na Cz-we wyróżnia się fachowością, nie sprawdzałem kółka na miejscu tylko zabrałem do domu w celu zescalenia z ramą. Ale jednak w domu przejechałem ręką po obręczy i mało sobie reki nie rozcharatałem, okazało się że jedna ze szprych pięknie wystaje ponad obręcz, w sam raz tak, żeby łapac snake's nie wiadomo dlaczego. No to do porprawki. Przywożę kółeczko po raz drugi, zakładam i za chiny nie moge ustawić v-brak'ów . Patrzę sobie centralnie na kółeczka a tu mam dwuślad. No to żeby sprawdzić zakładam koło odwrotnie i faktycznie na całe szczęście to koło okazuje sie lipą a nie rama. No to już na biku bez tylnego hamulca do poprawki. Pytam co jest grane a kolega odpowiada że czasem tak się zdarza, ża każda rama jest trochę inna itd ogólnie ble ble i przecież można było powiedzieć od razu że trzeba z bikiem przyjechać celem dopasowania kółka do ramy i obyło by się bez rozczarowań. Jeszcze godzinny poślizg czasowy i w końcu jestem szczęśliwym posiadaczem poprawnie działającego nowego kółeczka .
Ogólnie sympatycznie, cenowo bardzo dobrze i umieja szybko naprawić swój błąd, co doceniam, ale lepiej by było gdyby tych błędów nie było (z drugiej strony nie myli się ten co nic nie robi jak mawiał Konfucjusz). Na razie sklepu i serwisu nie zmieniam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 22 Cze 05, 11:17:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie chcę Cię straszyć ale ja bym nie popadał w taką euforię... Wystawanie szprychy podad nypel świadczy o niezbyt profesjonalnym zapleceniu koła. Poprostu zdrowo w tym miejscu przeciągnęli szprychy co może odbić się na wytrzymałości szprych i co gorsza obręczy. A na domiar złego niesymetrychność koła raczej to potwierdza - za mocno naciągnęli jedną stronę... Sad Jeśli tak jest faktycznie zobaczysz to z czasem na oponie - będzie się niesymetrycznie zużywać... Sad No chyba, że naprawdę wszystko profesjonalnie poprawili.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 22 Cze 05, 14:35:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To była tylko jedna szprycha którą wymienili od razu (cała reszta trzymała się w normie tzn nie wystawała ponad nyple), potem poprawiali symetryczność koła ale może masz rację Sad , pojeździmy zobaczymy jak oponka będzie się ścierać.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 24 Cze 05, 14:40:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale terzeba zauważyć że koło tylnie zawsze zaplata sięniesymetrycznie więc z jednej strony szprychy zawsze więcej wystają i trzeba je spiłować Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 27 Cze 05, 7:38:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej nie, kupują jedne dłuższe a drugie krótsze tak że wszystko powinno pasować..


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 13 Paź 05, 14:32:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę ponarzekałem kiedyś na ten sklep a tu proszę... Tak jak pisałem już w którymś z tematów przedwczoraj pękła mi opona. A że jestem uzależniony od continental`i twister rozpocząłem poszukiwania tego modelu w częstochowskich sklepach. Przypomniało mi się że kiedyś widziałem tą oponę w sprint bike`u. Jadę tam dziś i rzeczywiście jest jedna sztuka. Wtedy przypomniało mi się też, że kiedyś na Masie podjechał do mnie koleś i zapytał czy dobrze mi się jeździ na moich twister`ach, bo on właśnie parę dni temu kupił taką oponę w sprint bike`u i po założeniu jej na obręcz stwierdził że jest źle odlana "bo bije na boki". No i oddał ją z powrotem do sklepu. Oglądając tą oponę w sklepie stwierdziłem, że musi to być właśnie ta opona bo widoczne na niej były ślady przejażdżki. Wiem też z doświadczenia z twister`ami, że faktycznie te opony nie układają się za dobrze na obręczy, ale wystarczy trochę cierpliwości i da się je ładnie ułożyć na kole. Pytam sprzedawcy w sklepie ile za oponkę, a on odpowiada, że kosztowała 49 zł, ale ze względu, że to ostatnia sprzeda mi za 40. Na to ja mu opowiadam całą tę historię z tym gościem i mówię że obawiam się, że to właśnie ta opona. Na to gość ze sklepu mówi, że jak tak to mam ją sobie zabrać do domu, założyć na koło i sprawdzić czy wszystko jest ok. A jak będzie pasować i nie będzie problemu to mam przywieźć juto do sklepu 30 zł i będzie ok!!! Byłem w szoku. Dał mi oponę bez zapłaty - na gębe, bez żadnej zaliczki!!! Powiedział, że mi ufa i że wie że go nie orżnę!!! Albo wzbudzam powszechne zaufanie, albo gość jest najlepszym sprzedawcą jakiego znam!!! Oczywiście po przyjeździe do domu zabrałem się za montaż i faktycznie oponka trochę źle odlana, ale bezproblemowo ją ułożyłem. A jutro zawożę 30 zł za nowiutkiego continental`a... Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy