wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Do Olsztyna i z powrotem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 09 Mar 05, 9:29:32     Do Olsztyna i z powrotem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna traska na krótkie wypady w tygodniu. Do Olsztyna proponuję trasę szlakiem zielonym pieszym (świetna traska) trochę piachu, podjazdy i zjazdy szczególonie w drugiej części trasy, wyjezdżamy w Sokolich dojeżdżamy do Olsztyna i wracamy spokojnym niebieskim szlakiem pieszym (tu już trochę po asfalcie Sad ) Wg szlaków wyjdzie z 20 km. Dla chcących sprawdzić kondycję i sprzęt mniej więcej w połowie zielonego mozna odbić na czarny pieszy tam jazda typowo siłowa bo miejscami piach po pedały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Mar 05, 9:30:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

palnujemy właśnie częste wypady w tamte okolice różnymi trasami... czekamy na poprawę pogody! Confused

Pozdrawiam Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 09 Mar 05, 9:31:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o bardzo dobra propozycja na popołudnie nudzi Ci się to wsiadasz na rower i jedziesz Kiedy sprawdzamy Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Mar 05, 9:34:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę że tą trasę będzie można przetestować po naszym spotkaniu 2 kwietnia... tydzien po nim... w weekend oczywiście... Outsider dzięki za propozycję traski, nie omieszkamy przetestować i również zapraszamy do wspólnego bikowania Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 09 Mar 05, 9:48:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta trasa zielonym to moja ulubiona, zahaczająca moim zdaniem lekko o cross: wąskie ścieżki, fajne chociaż krótkie zjazdy po wertepach i oczywiście piasek. Tutaj jest wymagane minimum techniki jazdy w terenie. Jest jedno miejsce którego nigdy nie moge pokonać bez przewrotki lub zakopania się w piasek ale w tym roku też bedę z nim walczył Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Mar 05, 9:49:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja to bardziej asfalty,szutry, i ścieżki w lasach itp. nie zabardzo lubię się kopać w piasku... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 09 Mar 05, 10:50:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ejj...... nie robci3 mi ochoty na wypady tego typu !!!.... pogoda jest taka jakiej nie lubie a serce az mi chce sie wyrwac i jechac samo....

... poczekajcie z propozycjami jak snieg stopnieje Laughing

miejcie na uwadze takich ludzi jak ja ... jak poczyta i sobie checi narobi to nawet jak by bylo -30 to.... wsiade i pojade a pozniej bede chory Sad ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Mar 05, 12:58:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też się już tak nakręciłem na te wypady i spotkania że gdyby sie one nie odbyły (odpukać) to byłbym bardzo zawiedziony Razz Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 09 Mar 05, 13:41:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to na smaczek jeszcze jeden wariant tej trasy: cały czas szlakiem czarnym ale najpierw musimy do niego dojechać mniej więcej tak jak zielonym pieszym tylko że nie przekraczamy przejazdu kolejowego tylko jedziemy cały czas prosto wzdłuż torów. Dojeżdżamy do jakiegoś osiedla i za osiedlem leśnym duktem prosto aż dojedziemy do oznaczonego czarnego szlaku gdzie skręcamy w lewo. Przejeżdżamy pod torami kolejowymi (mostkami, uwaga na głowy) i wjeżdżamy w węższą dróżkę prowadzącą wśród lasu. Teraz bardzo przyjemna rekreacyjna część trasy (należy uważać na drzewa). Dojeżdżamy do szlaku zielonego i na rozjeździe z szlakiem zielonym prosto. Teraz najmniej przyjemna część trasy, dużo piachu (zakrywa conajmniej opony a czasem głębiej)więc jazda dość siłowa.
Przed samym Olsztynem jeszcze niewielkie wzniesienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 09 Mar 05, 15:00:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie też preferuję raczej twarde nawierzchnie,

znam dwa fajne szutrowe odcinki, jeden między Wrzosową a Korwinowem (trochę krótki i poprzeczne wertepy jak po gąsiennicach), za to drugi jest super, nie jest też bardzo długi (ok 2-3 km), ale za to bardzo szybki (Między Kamienicą Polską a Jastrzębiem) <- to jest na trasie do Poraja , o której jush pisałem

P.S. ten odcinek też przetestujemy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Mar 05, 15:05:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
ten odcinek też przetestujemy


jasne! tylko żeby nam czasu starczyło na te nasze wyprawy Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 09 Mar 05, 15:07:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, że wystraczy, szczególnie, że mam nadzieję na pracę w sezonie


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Mar 05, 15:09:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też chciałbym trochę zarobić przez wakacje... już zaczynam się za czymś rozglądać ale jakoś kiepsko mi idzie... Confused Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 09 Mar 05, 15:14:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jak nie masz znajomego co może coś załatwić to raczej ciężko, ja mam narazie trzy alternatywy, albo praca w Czewie, albo wyjazd za granicę, do pracy, albo wyjazd nad morze na przeszkolenie


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 09 Mar 05, 17:39:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wy to macie fajnie... ja musze miec przez 3 tyg. praktyki w wakacje i bede robil za darmo ... jednym slowem lipa Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 09 Mar 05, 23:12:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niby fajnie ale muszę się zdecydować, a to jest dość trudne,
- chcę jechać nad morze ale tam nie zarobię a wręcz wydam kaskę, którą bym mógł zainwestować w rower, mo i oczywiście nie pojeżdżę,
- chcę jechać do pracy za granicę, ale tam nie pojeżdżę, za to zarobię na różne części (min spd'ki) Very Happy
- mogę zostać w czewie i pracować ale za dużo nie zarobię, za to pojeżdżę na rowerze

Co mi proponujecie Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 10 Mar 05, 7:41:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczepan ja obstawiam za 3 wersją... ale chyba że chcesz sporo kasy to 2 Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 8:30:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie też tak myślę ,ale chyba połączę wersję 1 z 3 tzn, że w czerwcu wybijam nad morze a lipiec sierpień i wrzesień pracuję w okolicach cze-wy,
do pracy zawsze można rowerem jechać Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
tukan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6923 (98%)
Postów: 6
Wiek: 43

Częstochowa - Błeszno

Post Nie 05 Cze 05, 23:08:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do Olsztyna preferuję z uszosowionych przejażdzek starą trasą na Olsztyn i dalej przez Kusięta. Bardzo lubię urozmaicone trasy, a w tym przypadku fajne górki są i zjazdy, dużo bezpieczeństwa.
Co do szlaków rowerowych to pomarańczowy (Słowik -> Korwinów -> Zawodzie (nie, nie dzielnica Smile)) i dalej lasem, koło Biskupic. Można zahaczyć o naprawdę fajną górkę w Biskupicach Smile i dalej do Olsztyna. Trochę trudniejsza trasa, ale opłaca się. Jeśli się rozmyślimy to można w połowie drogi do Poraja skoczyć, a z Poraja niebieskim szlakiem do Cz-wy wrócić.
Co do dalszych tras to w tamtym roku byłem w Ostrężniku (czerwony szlak rowerowy z Olsztyna). Jeśli dam radę to planuję skoczyć do Mirowa, Bobolic na całodoniową wycieczkę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy