wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
FULL 7000-9000zł
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotrekMbike Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4559 (65%)
Postów: 10
Wiek: 29

Częstochowa, Gnaszyn

Post Wto 09 Paź 18, 22:53:03     FULL 7000-9000zł Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Minęło trochę czasu od ostatniej mojej wizyty u Was.. niestety borelioza dość skutecznie zatrzymała moją pasją i Mbike musiałem sprzedać...

Mam pytanie do Was o rower.. Full !
Cel? Jazda po jurze 90kg masy :p

Chłopaki w fabrykarowerów chcą mi sprzedać Trek'a Fuel EX 5 29 2019 w promocji z 9 tyś na 7200zł! podrzucam link do specyfikacji na stronie producenta https://www.trekbikes.com/us/en_US/bikes/mountain-bikes/trail-mountain-bikes/fuel-ex/fuel-ex-5-29/p/23473/#trekProductSpecificationsComponent

Co myślicie o tym rowerze? Warto czy nie warto? Dodam tylko, że od nich dostanę model z napędem 2x... zamiast 1x jak widać na stronie producenta, tak aby był on bardziej uniwersalny? To chyba dobre określenie. Przyjmę wszelkie za i przeciw, jak i dobre rady innych modeli!

Pozdrawiam gorąco!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
maatii1908



Status: Offline
Dni: 1405 (20%)
Postów: 1


Post Sob 23 Maj 20, 19:42:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj!
Podpinam się pod Twój post bo też myślę o tym treku, ale ostatnio miałem okazje pojeździć cubem sterero 120 HPC TM 29 rama karbonowa i amory foxa, cena to 12600 zł, ale myślę że taniej też się go wyrwie
Teraz nasuwa mi się pytanie czy inwestować w cube czy w tej kasie (10tys-12tys) wybrać treka?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy