wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Filmy czyli co oglądacie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mr. Dry Mężczyzna

Status: Offline
Dni: 3840 (81%)

Częstochowa

Post Sob 31 Gru 16, 19:56:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zbaw nas złego. Może się podobać jak i można mieć jak najgorsze zdanie o tym filmie. Ale jeśli będziemy oczekiwać od niego tylko tego czego można się spodziewać po takim gatunku to w mojej ocenie w trzech prostych polskich słowach - dobry w hooj!

Dzień żywych trupów 2. Podtytuł - Contagium. Jeśli masz ochotę zmarnować jakieś 90 minut swojego życia na to goowno - to polecam. Chociaż nie... nie ruszaj tego. Lepiej się połóż na łóżku i kontempluj biel sufitu.

Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
TeczowaMagia Kobieta

Dni: 2270 (48%)

Częstochowa/Świnoujście

Post Wto 07 Mar 17, 19:46:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kubo i dwie struny

Mój ulubiona technika: animacja poklatkowa.

"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Mr. Dry Mężczyzna

Częstochowa

Post Sro 14 Cze 17, 14:55:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obcy: Przymierze

Nigdy nie byłem fanem obcego ale czytając o nowym filmie postanowiłem obejrzeć poprzednie części. I muszę przyznać, że dla kogoś kto nie zna zmagań Ripley z kosmiczną kreaturą będzie to raczej smakowity kąsek. Ucieszą się również ci, którym do gustu przypadł "Prometeusz" gdyż jest to bardziej jego sequel niż część "Obcego". Ale jest jedno poważne ale. Nijak nie łączy się to z planetą lv-240. Nie wiem czy to celowy zabieg by nakręcić kolejną część czy po prostu wpadka. 8/10

Szklana pułapka 5

Bruce po raz kolejny robi rozpierduchę - tym razem u ruskich. I przy tej okazji udowadnia, że jest szybszy niż Vin Diesel, wścieklejszy niż głodny syberyjski miś tuż po zimie a w krytycznych sytuacjach jego twarz wyraża mniej emocji niż mumia Lenina.

Powrót do góry
TeczowaMagia Kobieta

Częstochowa/Świnoujście

Post Pon 14 Sie 17, 9:46:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Orange Is the New Black

Główna bohaterka zgłasza się do więzienia, aby odbyć wyrok za stare przestępstwo chcąc wyprostować i wyczyścić swoje grzeszki wchodząc na nową drogę życia - lada chwila ślub. Narzeczony musi poczekać, a ona trafia do babskiego piekła. Czy sobie poradzi? Czy narzeczony da radę? A co z jej byłą dziewczyna osadzoną w tym samym zakładzie. Babskie sprawy. Polecam również panom.

____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna

Częstochowa

Post Nie 03 Wrz 17, 17:58:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piraci - w poszukiwaniu cesarskiej pieczęci.

Koreańskie filmidło. Oczywiście z tej południowej części. Nie jest jakimś arcydziełem, jest kilka mocnych niedociągnięć ale też wiele momentów naprawdę rozbrajających. 6,5/10.

Wołyń

Ze względu na brutalność nie jest to film dla wszystkich. Smarzowski udowodnił, że w Polsce można kręcić naprawdę dobre filmy historyczne. 10/10

Sługi boże

Wrocław, w tle chór kościelny a na jeszcze dalszym tle przekręt w tymże. Jednak cała historia to słaby kryminał. Film ratuje Woronowicz - moim zdaniem najlepsza rola oraz Stelmaszyk. 5,5/10

Powrót do góry
banann

Dni: 72 (2%)

Post Wto 03 Paź 17, 11:02:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka filmów, które mogę polecić:

Dunkierka - bardzo dobry dramat wojenny, zdecydowanie jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem

Narcos - serial, ale również oglada się bardzo dobrze. Byłem przekonany,że seria 3 nie bedzie tak dobra jak pierwsza i druga, jednak się myliłem. Ponieważ również były świetne

Niestety ale nie mogę polecić botoksu ;/ Film kiepski, tak jak opisują recenzje.
Powrót do góry
TeczowaMagia Kobieta

Częstochowa/Świnoujście

Post Sob 07 Paź 17, 14:43:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dunkierka - polecam. Z kina wyszłam jak po przejażdżce kolejką górską. To specyficzne cykanie zegara nakręca niewyobrażalnie atmosferę , muzyka dodaje smaku. Zakończenie mnie rozczarowało, ale nic nie szkodzi.

Obecnie oglądam seriale głównie o kobietach pierwszy to:

Opowieści podręcznej
Lądujemy w niedalekiej przyszłości, gdy kobiety coraz częściej są bezpłodne. Władzę przejmuje pseudochrześcijańska junta. Płodne kobiety uczyniono surogatkami uprzywilejowanej grupy ludzi związanych z władzą mężczyzn, a wszelkie nieposłuszeństwo karane jest w okrutny sposób, na chwałę Pana. Przerażająca wizja.
drugi:
Better things
Przygody kobiety samotnie wychowującej 3 córki. Jak sobie radzi ze sobą, z dorastającymi córkami, trudnymi relacjami z matką i wreszcie z mężczyznami. Nie jest cukierkowo. Polecam.

____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Mr. Dry Mężczyzna

Częstochowa

Post Sob 07 Paź 17, 22:18:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez mojej zgody
Kiedyś oglądałem a jakoś niedawno leciał w telewizorze. Jak ktoś lubi ryczeć na filmach to polecam. I polecam zaopatrzyć się w dodatkową paczkę chusteczek bo jest na czym ryczeć Smile. 7,5/10.

Powrót do góry
TeczowaMagia Kobieta

Częstochowa/Świnoujście

Post Nie 08 Paź 17, 11:57:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serial: Atypowy - Momentami zabawne perypetie już prawie dorosłego chłopaka z autyzmem. Jak postrzega rzeczywistość, jak sobie z nią radzi i w końcu jak radzi sobie z jego chorobą rodzina. Trudna rzeczywistość, obala pare mitów dotyczących osób autystycznych. Proszę nie sugerować się trailerami. Polecam.

Blade Runner 2049 (2017) - Polecam! Polecam! Polecam!

____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
kalorina

Dni: 77 (2%)

Post Pon 23 Paź 17, 13:14:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oglądałam Atypowy! Bardzo fajny serial! Teraz mam Netflixa w końcu i mogę oglądać dużo więcej.

Wczoraj obejrzałam Zanim Odejdę, ale no to raczej taki kobiecy film.
Powrót do góry
Mr. Dry Mężczyzna

Częstochowa

Post Wto 21 Lis 17, 14:54:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moonlight
Według mnie o niczym i o nikim. W zasadzie kilka ujęć z życia pewnego murzyna w trzech etapach jego życia. Nie ma w tym filmie tragizmu - no niby dramat ale za gardło nie chwyta, nie ma uniesień ale są trzy Oskary, Złoty Glob i inne nagrody. Naprawdę nie wiem za co. 4,5/10 - nisko ale z tego można by zrobić trzy świetne filmy - po jednym na każdy okres.

Bitwa o Sewastopol
Rosyjsko-Ukraińskie kino. U nas pod tym samym tytułem jak u Moskali a na Ukrainie jako "Niezłomna" i tak trza było ten film wypuścić w Polsce bo z samą bitwą o tytułowe miasto niewiele ma on wspólnego. Oparty na faktach o Ukraińskiej snajperce Ludmile Pawliczenko. Efekty są, zdjęcia z planów tych bliższych i dalszych bajecznie przedstawione, fabuła nie najgorsza ale momentami nużąca przez skakanie w czasie i oczywiście historia w jakimś stopniu zakłamana co jest standardem w kinie. Za to końcowe słowa Pawlicznko autentyczne. 6,5/10 - bo sceny w USA są bardzo sztuczne, jak dla mnie tylko jedna była ok. A jak ktoś chce w skrócie zobaczyć film to polecam klip Poliny Gagariny - https://youtu.be/fuPX8mjeb-E[/img]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: