wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Kradzieje przy Galerii Jurajskiej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*Gaber* Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 2902 (41%)
Postów: 7


Post Pon 20 Mar 17, 11:35:59     Kradzieje przy Galerii Jurajskiej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczorajsza (19.03.2017r) wieczorna rowerowa wycieczka do galerii jurajskiej zakończyła się powrotem po ciemku
Wyskoczyłem na chwile do zoologicznego w GJ i straciłem przednią lampę z uchwytem "CatEye HL-EL 520" zasilaną akumulatorkami ładowalnymi.
Lampka nieprzerwanie służyła mi 3 lata, więc leda i akumulatorki zapewne u kresu żywota, jednak sentyment pozostał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pią 24 Mar 17, 10:54:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem co czujesz, w ubiegłym sezonie straciłem dwie tylne lampki z przyczepki rowerowej przed głównym wejściem GJ. Co ciekawe rowery stały na widoku, w sensie cały czas je widziałem. Żona poszła coś wymienić w sklepie, ja z młodszą Córką spacerowaliśmy po chodniku i chłodziliśmy się przy kurtynie wodnej która stała tam latem.

Dwóch sympatycznych młodzieńców w pełnych pieluchach na wysokości kolan mijając nasze rowery stwierdziło że za ciężko mi ciągnąć rykszę z dwiema lampkami i wyrwało je z zaczepów, nawet nie miałem jak zareagować bo pogoń z 3latką na rękach nie bardzo wchodziła w grę, zdążyłem jedynie rzucić w jednego wodą mineralną 0,5l marki Cisowianka i niestety ... chybiłem Sad

Jeszcze podczas tej przejażdżki kupiłem nowe lampki i założyłem dofinansowując rykszę kolejną kwotą 20 zeta. Mam nadzieję że tamci mili chłopcy wzbogacili się dzięki swojemu łupowi. Ehhhhh, szkoda gadać ...



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
*Gaber* Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 2902 (41%)
Postów: 7


Post Sob 25 Mar 17, 8:38:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tomas_1982 napisał:
Wiem co czujesz, w ubiegłym sezonie straciłem dwie tylne lampki z przyczepki rowerowej przed głównym wejściem GJ

Wiemy jak strata boli :/ jednak można se tłumaczyć, że było się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze, albo szczęście w nieszczęściu, że na skrojonych lampkach się skończyło Neutral
Ja krótko po zdarzeniu zamówiłem nową zgrabniejszą "CatEye HL-EL 320" która pasuje do krosowca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czesio9110



Status: Offline
Dni: 2467 (35%)
Postów: 1


Post Pon 26 Cze 17, 10:12:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety tacy są już ludzie, ja nie wyobrażam sobie jak można coś komuś ukraść...kiedyś ukradziono mój rower który służył mi parę lat. Oczywiście złodzieje pozostają dalej bezkarni...


Naj­lep­sza jes­tem w mo­wie milczenia.
O słowa, które mil­czę dużo jest niedopowiedzenia.
I tak trzy­mam je moc­no - szu­kając upewnienia.
Chcę nau­czyć się niemych rozmów,
lecz szyb­ko gu­bię sens cichych słów znaczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 26 Cze 17, 13:04:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odwiedzając Galerię Jurajską zostawiam rower na strzeżonym parkingu.Płacę 2 zł /dwa złote /.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
banann Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 2369 (34%)
Postów: 10
Wiek: 37

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 03 Paź 17, 11:01:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie robię podobnie. Ostatnio również zostawiałem rower na tym parkingu. Opłata niewielka, ale jednak rower jest zabezpieczony.

Kilkoro moich znajomych również miało nieprzyjemną sytuację związaną z kradzieżą akcesoriów do roweru (na szczęście żadnemu z nich nie zdarzyła się sytuacja, w której ukradliby cały rower).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy