wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Prośba o pomoc młodej osobie!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
molejni7



Status: Offline
Dni: 2632 (37%)
Postów: 1


Post Czw 12 Sty 17, 14:24:08     Prośba o pomoc młodej osobie! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Prowadzę akcje, dla najbliższej osoby, ale brak mi rozgłosu, możliwości dotarcia do ludzi. Naprawdę potrzebuję pomocy. Na chwilę obecną, już desperacko, poszukuję kogoś kto weźmie zbiórkę pod swoje skrzydła, da znać ludziom, że potrzebna jest pomoc.
https://pomagam.pl/wlasna-doroslosc opis całej historii, jak i możliwość pomocy.
Wszystkie problemy tej osoby wynikają z osoby rodzica alkoholika oraz lekomana (rodzic popełnił samobójstwo niedawno), a ja naprawdę uważam, że jest to niesamowicie nie fair i zrobię wszystko, aby ta osoba mogła stanąć na nogi.
Pokażmy, że zdarzają się cuda, ponieważ mamy taką możliwość! Zrezygnujmy z jednego piwa, czy kawy na mieście - dla nas to tak niewiele, a dla kogoś bardzo dużo!
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam pod mój e-mail: [email protected] do wglądu dokumenty poświadczające sytuację. W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości, proszę pisać; odpowiem najlepiej jak potrafię.
Pozdrawiam serdecznie,
Michał Olejniczak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy