wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Szukam rowerodzin z dzieciakami do jazd z moimi 9 i 12 lat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Pon 13 Kwi 15, 14:04:28     Szukam rowerodzin z dzieciakami do jazd z moimi 9 i 12 lat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Co sobota przeganiam rodzinę rowerami po Jurze, dystans +/- Cz-wa Złoty Potok -Cz-wa. Ponieważ dzieciaki (rocznik 2003 i 2006) bardzo postulują towarzystwo rówieśników, a ich koledzy (lub może rodzice?) są jacyś ciapowaci, to usilnie poszukuję jakichś rodzin z dzieciakami, chętnych pojeździć po lesie (trochę po asfalcie, ale na MTB). Może być rodzina niepełna (rowerowo), ale dzieciak jest nieodzowny. Tak żeby przeleciał samodzielnie ze 30-40km. W razie kryzysu zasilania oczywiście nie zostawimy kolesia, zawsze mogę popchać za bary, tak jak niegdyś swoich. Czasem wracamy przez jakieś ognisko pod wieczór, więc wskazane oświetlenie. Każda sobota jest dobra, te lekko zachmurzone także. Co do tras jestem otwarty, możemy też podjechać gdzieś dalej z rowerami na samochodzie, o ile padnie taka propozycja. Czynnik ludzki jest priorytetem. I niech się kręci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Pon 13 Kwi 15, 18:34:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciapowaci rowerowo? Co to znaczy być ciapowatym rowerowo? o_o


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Pon 13 Kwi 15, 21:00:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, że chyba nie kręci ich kręcenie, a dzieciaki na rowerach to tylko w koło bloku jeżdżą, a są też takie, co w wieku 12 lat na rowerze jeszcze nie siedziały, ale może czegoś nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Wto 19 Maj 15, 17:55:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat w soboty ciągle aktualny. A propo czegoś prócz rowerów, to szukam chętnych (i chętne oczywiście) tenisistów stołowych do regularnej gry 2-3 razy w tygodniu. Mam wejście za grosze do szkoły syna na Błesznie, na dwa Tajfuny, gra od 16-tej do 19.30-20-tej (zależy od dnia) z wyjątkiem ferii, rekolekcji itp. Gram na poziomie poniżej okręgówki, ale o ile - to już trzeba zobaczyć. Pisałem to już w jakimś starym wątku tego forum, ale może tu lepiej zatrybi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Wto 19 Maj 15, 21:19:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tenisa stołowego nie pogram, bo zawsze mi rakietka w ręce przeszkadzała Wink. Ale co do wypadów z dzieciakami nie trać wiary. Teraz wprawdzie końcówka roku szkolnego, ale zbliżają się wakacje. Na pewno rodzice będą chcieli odnowić więzi z latoroślami Very Happy


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bartekk2



Status: Offline
Dni: 3205 (45%)
Postów: 3


Post Sob 27 Cze 15, 11:36:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam dzieciaki w wieku 12 lat i 7.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Pon 29 Cze 15, 12:54:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiek jest w sam raz, jeżeli tylko lubią jeździć i mają jakieś sensowne rowery , nie na kółeczkach 20". Mój młodszy w wieku 7 lat przeleciał pierwszą setkę. To co, zmawiamy się jakoś weekendowo ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Nie 05 Lip 15, 21:46:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam takich co i na 20 robią Very Happy


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
siwuch Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3974 (56%)
Postów: 253
Wiek: 61

zawiercie

Post Wto 07 Lip 15, 5:29:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TeczowaMagia napisał:
Znam takich co i na 20 robią

na pewno trafię, mówiąc , że chodzi o Szymoniastego Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Sob 11 Lip 15, 20:32:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hihih.. tak. Laughing Laughing Laughing Laughing


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
cameleon1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 2881 (41%)
Postów: 10
Wiek: 42

częstochowa-rakow

Post Czw 28 Lip 16, 8:10:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam córkę 10 lat chętnie jeździ ale może na pierwsza trasę dystans kolo 20 km bo narazi trenuje jej kondycje na trasie raków -zawodzie -kamieniołomy -raków


życie jest proste dokonujesz wyboru i nie patrzysz wstecz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Wto 02 Sie 16, 13:55:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to trenuj córę , dycha to już nie pierwsza młodość, a jak da radę przekręcić ze 40km to możemy się zespolić. Moi będą zachwyceni takim lajtem, gdyż oficjalnie nie lubią jeździć, ale ja w to nie wierzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5567 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Sro 03 Sie 16, 13:24:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja trenuję moich chłopaków (rocznik 2007). Jeden zrobił w zeszłym roku 50km i to na kółkach 20cali. Obecne przebiegi to 30-40km na kólkach 24cale pod jednym niezwykle ważnym warunkiem... U celu wycieczki (wskazane 2/3 dystansu) musza być lody i coś zamiennie pizza/frytki Wink Inaczej niestety numer z wycieczką mi nie przechodzi. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Sro 03 Sie 16, 13:53:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

20 cali to męka dla małego, na takim rowerku jeździłem z moim do Złotego i z powrotem, ale pół trasy to było pchanie go za kark. Ale jak kupiłem 7-latkowi TALONA 3 z ramą 15" to cała rodzina myślała, że sam sobie będę na nim jeździł, a po 2 tygodniach mały śmiał się ze starszego brata, że ten jeździ na kółkach 24". Co do umilaczy trasy, to ja muszę wozić na plecach 0.5 kilo żelków rozmaitej maści z Biedronki, Snickersy itp. , a lody to są w każdym napotkanym spożywczaku. Czasem kupuję też trujące chipsy i zwyczajnie płacę wyrostkom po parę złotych... no nie ma rady, inaczej zostałby tylko bat, a i tak czasem jest ostro. Na 40km możemy się wybrać, jak masz ochotę. Jeździmy co sobotę. Często podwożę rowery na dachu np. do Boronowa czy Koszęcina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5567 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Czw 04 Sie 16, 14:12:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wrócimy do tematu za jakieś 3 tygodnie, bo teraz chłopaki są na wakacjach. Ja bardzo chętnie się gdzieś wspólnie wybiorę. Tereny okołolublinieckie też mi pasują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Wto 16 Sie 16, 11:53:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
20 cali to męka dla małego, na takim rowerku jeździłem z moim do Złotego i z powrotem, ale pół trasy to było pchanie go za kark.


Moja Córka 7 letnia jeździ na 18" Rower ma drugi sezon, przymierzała się do 20" rok temu i nie dawała rady czerpać przyjemności z jazdy. Testowaliśmy kilka modeli i odpuściliśmy. Padło na https://www.puky.pl/pl/k/zweirad_ZL_18_Alu/p/ZL_18_Alu_lillifee.

No ale do brzegu, jeździmy całą rodzinką w czwórkę kiedy się da. Do tego ciągnę za sobą przyczepkę zapakowaną piknikowymi akcesoriami w której na dodatek siedzi druga 3 letnia rowerzystka Smile

W sobotę byliśmy w Poraju niebieskim, wcześniej po znajomych w nadkładając jeszcze ciut drugi. W sumie total z dnia to 44km. Całkiem nieźle chyba jak na 7latkę na 18" To jak dotąd jej życiówka Smile Średniej prędkości nie podaję bo wielu z Was by przy takiej pewnie pospadała z rowerów Smile No ale frajda jest i szacun dla Młodej plus jej duma z siebie nie ma sobie równych. Współczuję dzieciakom i rodzicom którzy nie doceniają takich prostych przyjemności.

PS: U nas wycieczka też musi mieć cel, lody lub pizza gdzieś tam za ileś km dodają skrzydeł jak nic innego Smile



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Wto 16 Sie 16, 13:10:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

44km ta tym różowym jeździku to rzeczywiście wynik olimpijski, zwłaszcza jeśli córa potrafi czerpać radość z jazdy bez przerzutek. Potencjał widzę, że jest, więc osobiście nie czekałbym ani sezonu zanim się zniechęci i zapodał coś na min. 20" i 8 rzędów z niską ramą o krótkiej rurze podsiodłowej (u mnie to był set dla 5-latka). A czasu nie ma dużo, młode koty (i kotki chyba też) szybko zaczynają chodzić własnymi drogami i rodzinne wycieczki stają się passe... wiem coś o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Wto 16 Sie 16, 13:59:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, myślę o 20" teraz byłaby idealna, ale rok temu Córka nie umiała sobie z żadną poradzić. Znajomy ma po synu rower i mamy podjechać na przymiarkę. Przerzutek młoda jakoś sama się obawia, nie wie czy ogarnie. Nawet daje radę bez, popołudniowe wypady po mieście, na lody w aleje czy do dziadków zamykane zazwyczaj bilansem 20km nie są dla niej żadnym problemem. Te 44 to było duże zaskoczenie dla nas że dała radę, mieliśmy oczywiście "w pogotowiu" hol dla niej ale i tak poradziła sobie sama doskonale. No i w ogóle to poza wiekiem kwestia wzrostu, Młoda nie jest wyrośnięta. Ten 18" Puky jest obecnie dla niej idealny.



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5567 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Pią 02 Wrz 16, 20:34:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cioran137: Montujemy jakiś wypad na niedzielę?
Mam chłopaków przećwiczonych na dystansach 40+.
Tempo co prawda nie imponujące ale coż...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Sob 03 Wrz 16, 9:21:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie zaraz dzisiaj wyjeżdżamy, to w niedzielę chyba ich już nie zmuszę. Latamy zawsze w soboty, o ile nie zachodzi nic nadzwyczajnego. Niedzielna jest na odrabianie lekcji itp. Może ktoś ma ochotę na mały rajd na orientację 8.10.2016 z bazą w Niegowej? Organizuje Bike Orient, trasa dla dzieci i młodzieży 50km. Byłem ostatnio na takim rajdzie Rowerowej Norki w Siedlcu i było trochę zabawy. Wyjechaliśmy skrótem przez prywatną chałupę. Żeby się sprawniej zmawiać to może podam tel. 503 745 407.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5416 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Czw 22 Wrz 16, 21:40:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jak by ktoś był chętny na rowerowe szwędanie się po jurze to zapraszam na niedzielny wypad trasa w większości terenem cel najprawdobodobnie Góra Zborów lub Ogrodzieńec, możliwe małe ognisko i pieczenie kiełbasek . Startujemy o 8:00 spod skansenu na rakowie. Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
cioran137 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4355 (62%)
Postów: 36
Wiek: 53

Cz-wa Raków

Post Pią 23 Wrz 16, 13:37:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jacyś nieletni są w planie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
rafik1000 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4247 (60%)
Postów: 169
Wiek: 53

Raków

Post Sob 24 Wrz 16, 18:16:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przemo a o której będziecie w okolicach Góry Zborów ?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy