wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Propozycje na wypad... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 28 Sie 05, 9:36:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W piątek ciekawa traskę zrobiłem:
Zawodzie - Słowik - Kusięta - Małusy - Mstów - Skrzydłów - Karczewice - Garnek - Borowa - Gidle - Orzechów k/Radomska - Gidle - Garnek - Św. Anna - Przyrow - Juljanka - Śmiertny Dąb - Piasek - Pabianice - Zrębice - Sokole Góry - Dębowiec - Zawodzie
dst -130,5 km
czas jazdy - 5,52,54
maxkmh - 51,5


A w sobotę

Zawodzie - Dębowiec - Sokole Góry - Biskupice - Zaborze - Przybynów - Pustkowie Przybynowskie - Choroń Baraniowizna - Ostrów - Masłońskie Natalin - Podkuznica - Żarki Letnisko - Oczko - Nowa Kuznica - Rosochacz - Gęzyn - Jastrząb - Osiny - Zawodzie
dst - 55,06 km
czas jazdy - 2,58,44
maxkmh - 41,4


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 07 Wrz 05, 9:16:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZY KTOŚ MA JAKĄŚ PROPOZYCJĘ NA NIEDZIELNY WYPAD BO CHĘTNIE SIĘ GDZIEŚ WYBIERZEMY. BO JAK NIC NIE WYPALI TO MOŻE BY JECHAĆ W TARNOWSKIE GÓRY, PODOBNO WARTO ZOBACZYĆ TAMTE TERENY. HEJ JACKU TY ZNASZ FAJNE TERENY Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy MOŻE MASZ JAKĄŚ PROPOZYCJĘ. JAK DLA NAS MOŻE BYĆ NAWET WCZESNA PORA WSTAWANIA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 07 Wrz 05, 19:25:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Ja proponuję wspólne wycieczki od jakiegoś czasu ale niestety nie ma odzewu i już mi się poprostu nie chce niczego proponować. Jak macie jakąś fajną traskę to chętnie się przejadę.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 07 Wrz 05, 20:13:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje zaplanować konkretny wyjazd. Jak komuś będzie pasować to dołączy do wyjazdu. Ew. Można umawiać się prywatnie (jak kolwiek to brzmi Wink )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
nieroztropka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6798 (96%)
Postów: 5
Wiek: 47

czestochowa

Post Nie 11 Wrz 05, 20:03:38     nowicjuszka ale zapalona entuzjastka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od miesiąca jezdzę na rowerze i mam za sobą 230 km. moja najdłuższa trasa: 40 km. kondycja: na razie słaba, ale jestem ambitna! dyspozycyjność: mam nienormowany czas pracy więc często mogę robić półdniowe wypady. szukam kogoś wyrozumiałego bo boję się sama po lasach jezdzić. czekam na odzew. są tu jakieś kobietki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 11 Wrz 05, 20:13:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przydalo by sie zrobic wkoncu jakis "wyjazd" forumowiczow, bo ostatnio takowy "lajtowy" byl na poczatku lipca :/


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Nie 11 Wrz 05, 21:19:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej za, gdyż zapowiada się iż nareszcie będe miał odrobinę więcej wolnego czasu. Jeśli tylko nie będzie padało można by gdzieś pośmigać (nie przepadam za jazdą w deszczu). Ale jeśli chodzi o wyznaczanie tras to nie do mnie ... ostatnio jak pojechałem do Mirowa i Bobolic (z Częstochowy) to zrobiłem prawie 120km Mr. Green Może to dlatego że na skróty jechałem Very Happy


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 12 Wrz 05, 9:11:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 08:03 12.09.2005 ----------

Sory, że się nie odezwałam w piątek z propozycją trasy ale nie mogłam się zalogować . W końcu wybraliśmy się w Tarnowskie Góry. Udało nam się zrobić jedną z tras z przewodnika (trochę zmodyfikowaną) po Rezerwacie Sygiel zahaczyliśmy o kopalnię górnictwa (bez podziemnego zwiedzania) to następnym razem. Ogólnie super traska , trzeba jednak bardzo pilnować szlaków bo są słabo oznaczone. Tereny naprawdę piękne zwłaszcza rezerwat. Myślę, że zrobimy w tamtym kierunku kilka wypadów bo warto. Do Tarnowskich jedzie się dobrze , większość bokami. Ogólnie km udało się nam zrobić 160.TYLKO TA STRASZNA BURZA :/ W ŚRODKU LASU I POTOKI WODY , (DOBRZE ŻE SZYBKO PRZESZŁA) ALE WRAŻENIA I TAK NIESAMOWITE

---------- 08:11 ----------

DO KOLEŻANKI
NIEROZTROPKA Very Happy KONDYCJĄ SIĘ NIE PRZEJMUJ PRZYJDZIE Z CZASEM. MY TEŻ ZACZYNALIŚMY OD NIEWIELKICH TRAS, PORPONUJĘ CI WYJAZD 18 WRZESNIA Z pANEM aNDRZEJEM SIWIŃSKIM TAM POZNASZ FAJNYCH LUDZI I NAPEWNO ZAŁAPIESZ SIE DO KTÓREJŚ Z GRUP ROWERZYSTÓW. SZUKAJ ARTUKUŁÓW W GAZECIE WYBORCZEJ TAM BĘDZIE PODANA TRASA I GODZINA ODJAZDU. JEŻELI NIE BĘDZIE PADAC BĘDZIEMY NAPEWNO I CHĘTNIE SIĘ POZNAMY Very Happy . ZWŁASZCZA ŻE W NASZEJ GRUPIE JEST STANOWCZO ZA MAŁO DZIEWCZYN TYLKO 3 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 12 Wrz 05, 14:52:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
JEST STANOWCZO ZA MAŁO DZIEWCZYN TYLKO 3


to już uważam za sukces ^_^


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 06 Paź 05, 22:24:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.bikeworld.pl/?ppg=komentarze&id=1165&dzial=2

znalazłem taką świeżutką recenzję,...poczytajcie sobie Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7044 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 08 Lip 08, 9:54:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
04.07.08 | Ruch Inicjatyw Społeczno - Ekologicznych "Przytulia" zaprasza 13.07.2008 r. na wycieczkę rowerową po Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej


Start godz. 9.00 - Częstochowa Stary Rynek. Trasa wycieczki: Częstochowa Mirów - grodzisko "Gąszczyk" - rezerwat Zielona Góra - Góry Towarne - zamek Olsztyn - Sokole Góry - Zrębice - Brus - Pustynia Siedlecka - Suliszowice (Dziurawa Skała) - Przybynów - Choroń - Dębowiec - Korwinów - Kręciwilk . Dystans około 55-60km, czas łącznie z postojami (zwiedzaniem) itp. 7 godzin.

Całość ma charakter trekingowy, po drodze zwiedzamy Jaskinię w Zielonej Górze (można zabrać latarki), zamek Olsztyn (dla zainteresowanych, wstęp płatny - ulgowy 1zł cały 2zł), punktem docelowym jest Pustynia Siedlecka. W trasie będzie konieczność kilkukrotnego podprowadzenia rowerów pod strome wzniesienia. Istnieje możliwość modyfikacji wycieczki w zależności od preferencji grupy.

Wycieczkę poprowadzi Michał Demel -przewodnik jurajski, z zamiłowania geolog i geomorfolog, autor wielu fotografii o tematyce jurajskiej. Z Jurą związany od kilkunastu lat, co w połączeniu z intensywnym uprawianiem turystyki rowerowej zaowocowało doskonałą znajomością topografii naszego regionu. Twórca Jurajskiego Forum Dyskusyjnego.

Wycieczka jest bezpłatna. Stanowi część projektu "Przełom Warty". Projekt dofinansowany jest przez Urząd Miasta w Częstochowie.

KONTAKT:

tel: 696 171 058,
e-mail: [email protected],
www.przytulia.most.org.p

http://www.przytulia.most.org.pl/




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Nie 13 Lip 08, 17:22:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Był ktoś z forum?

Wypad bardzo ciekawy. Fajne trasy, trochę ciekawostek po drodze, ogólnie super.

W planach są kolejne wycieczki.

---------

trochę fotek:
http://foto.onet.pl/58q8,s0wpp4ts0w0h,u.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 02 Sie 14, 14:06:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pogoda wytrzyma to 18 pod skansenem - do Poraja na ośrodek żeglarski na izobronika , a potem lasami do Leśnego jeszcze trochę posiedzieć. Powrót w nocy w okolicach 23, tak więc oświetlenie raczej wskazane.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 08 Sie 14, 12:07:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, miejmy nadzieję że dziś uda się powtórka wieczorowo-nocnej spacerówki z zeszłego tygodnia.
Wszystko tak samo - czyli 18 pod skansenem i do Poraja. Potem się zobaczy.
Powrót w okolicach 22.30-23.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 30 Sie 14, 12:13:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pogoda dopisze to dziś o 19 pod skansenem.

leśnymi duktami do Olsztyna i trochę się tam pokręcimy słuchając rytmów disco polo na olsztyńskiej imprezie.
powrót bliżej nieokreślony...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 11 Paź 14, 15:48:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro, czyli w niedzielę 12 października zbiórka na placu Biegańskiego o 9.00.
Cel to zachodnie tereny...przez Wyrazów...potem lasami i terenem aż do Kaliny.Następnie Herby i do ukrytego w lesie starego mostu trzypoziomowego, który systematycznie jest dewastowany przez złomiarzy. Krótka przerwa nad leśnym jeziorem w miejscowości Jezioro, i powrót przez Wręczycę, następnie Grodzisko, gdzie wjeżdżamy na stary nasyp po kolejce wąskotorowej, który doprowadzi nas aż do toru na Wyrazowie.
Trasa głównie terenowa, około 80-100km i średnia w okolicach 20km/h


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 14 Sie 15, 13:23:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś(piątek) o 19 pod skansenem - leśnie do Leśnego i spokojny powrót w okolicach 22. - 23 - no chyba że pojedziemy do Poraja...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 06 Maj 16, 10:44:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś piątek, więc proponuję wieczorno-nocny przejazd (jak zwykle Olsztyn - pod zamek) . Zbiórka pod Jagielończykami o 21.00 , trasa szutrowo-leśno-asfaltowa.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 08 Maj 16, 13:42:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla spragnionych dokręcenia i chwili posiadówki - do Olsztyna pod zamek - Jagiellony godz. 18.00 - miejmy nadzieję że pogoda się utrzyma.
szutrowo-leśnie-asfaltowo
powrót na 22.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy