wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
118 Częstochowska Masa Krytyczna grudzień 2015
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kiedy ma się odbyć grudniowa Masa
18 grudnia
56%
 56%  [ 13 ]
25 grudnia
43%
 43%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 23

Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 07 Lis 15, 16:01:40     118 Częstochowska Masa Krytyczna grudzień 2015 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze względu na fakt, że tradycyjny termin Masy wypada w grudniu w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia zwracam się do Was z pytaniem o termin grudniowej Masy. Pierwszy Dzień Świąt jest terminem baaaaaaardzo specyficznym. W zeszłym roku Masa wypadał w drugi Dzień Świąt i tak właśnie pojechaliśmy. Tegoroczny termin jest jeszcze bardziej rodzinnie ryzykowny Wink Odpowiedzcie kiedy jedziemy: 25 grudnia czy tydzień wcześniej 18 grudnia.
Ankieta trwa 8 dni by w przypadku wyboru terminu 18 grudnia starczyło czasu na wysłanie dokumentów na 30 dni przed imprezą.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5422 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Sob 07 Lis 15, 16:08:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż oba terminy są ryzykowne. Ludzie są przyzwyczajeni że Masa to każdy ostatni piątek miesiąca, zatem jeśli zrobimy masę 18 grudnia i jej mocniej nie rozreklamujemy jest ryzyko że ludzie nie przyjadą. Natomiast 25 grudnia to Pierwszy Dzień Świąt więc komentarz jest chyba zbędny. Z dwojga złego wybieram 18 grudnia i tak zagłosuję Wink


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Krzys6 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4463 (63%)
Postów: 42
Wiek: 63

Częstochowa Trzech Wieszczy

Post Sob 07 Lis 15, 19:26:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze Zbyszkiem i również zagłosuję na 18 grudnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Sob 07 Lis 15, 19:54:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że MASA powinna się odbyć w ostatni piątek miesiąca.
25 grudnia jest słuszną datą.
Od kiedy to ma znaczenie ile osób przyjedzie?
Okres przedświąteczny jest bardziej gorący niż same Święta.. co może jeszcze bardziej obniżyć frekwencje.
Pierwszy ,czy drugi dzień świąt - dla chcącego to nie problem wyskoczyć na godzinkę z Masą - to jak spacer.
Zimowe trasy są zazwyczaj dość krótkie, nie trzeba się do Masowych przejazdów przygotować jak do maratonu.
Po solidnym ucztowaniu przyda się ruch.
Skoro udało się w II dzień świąt dlaczego nie miałoby się udać w I?


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5417 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Sob 07 Lis 15, 21:40:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem ze masa jedzie zawsze w piątek i to oststni ale mogli byśmy zarobić mały myczek ja byb wybrał jescze inny termin naprzykład sobotę 26 grudzień.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Nie 08 Lis 15, 12:20:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jednak uważam, że jeżeli to problem ten pierwszy dzień świąt to dlaczego w głosowaniu nie ma opcji - Masa w grudniu nie jedzie?


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5417 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Nie 08 Lis 15, 12:42:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masa musi jechać no mi np osobiŝcie 18 nie pasuje bardziej bym się skłaniał nad 25 ,chciałem tylko znaleź jakiś kompromis. Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 08 Lis 15, 15:05:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie: mnie też nie pasuje 18.12. Co więcej - na 100% nie będę mógł uczestniczyć w tym dniu ani w Masie ani w "imprezach towarzyszących". Wolał bym 25.12. i moglibyśmy wtedy zrobić przejazd "bo mnie pasuje". Ale co z tego? Mimo to jak co miesiąc pomogę w organizacji przejazdu. Przypominam, że nie robimy Masy tylko dla siebie. Skoro na chwilę obecną w głosowaniu na forum i na profilu Masy na FB mamy sumaryczny wynik 28:5 na korzyść 18.12. to dla mnie jest oczywiste, że najwidoczniej ludzie woleli by w pierwszy dzień Świąt posiedzieć z rodziną i przykładowo napić się winka wieczorową porą Smile Wg mnie to sytuacja szczególnie wyjątkowa i tyle.

TeczowaMagia napisał:
Masa w grudniu nie jedzie


Masa w grudniu pojedzie... Evil or Very Mad


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Nie 08 Lis 15, 15:39:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczególnie wyjątkowa/nie trafiona data to np. Sylwester, albo już idźmy tropem religijnym sama Wigilia. Rozumiałabym konsternacje i obawy.
Nie widzę problemu, po Masie w pierwszy dzień Świąt usiąść i napić się winka z rodziną. To nie wyprawa całodniowa tylko godzinny spacerek na rowerze.
Dałeś możliwość głosowania, to głosowali - a, że zazwyczaj ludzie przekorni i lubią burzyć porządek który z mozołem stworzyłeś z ekipą to inna sprawa.
Dałbyś więcej opcji, głosy by się rozłożyły.
Myślę też, że wielu sugeruje się samymi organizatorami ,skoro podsuwają datę pod głosowanie, znaczy data stałego przejazdu niewygodna - trzeba zagłosować inaczej.
Szkoda, że najpierw nie wywiązała się dyskusja a potem ankiety.


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
rafik1000 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4247 (60%)
Postów: 169
Wiek: 53

Raków

Post Nie 08 Lis 15, 15:53:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dlaczego Sylwester to nietrafiona data.Przecież to "tylko godzinny spacerek na rowerze" a potem można spokojnie dotrzeć do domu przebrać się i ok.20 już jesteś na imprezie sylwestrowej. Każdy ma swoje zdanie więc organizatorzy dali nam możliwość wyboru. Widocznie większość uznała że pierwszy dzień Świąt jest dla rodziny. Weź pod uwagę że dużo z nas jedzie do rodzin czasami daleko od domu. Problemem może być powrót po takich spotkaniach i dlatego ja wybrałem 18 grudnia.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Nie 08 Lis 15, 16:19:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie porównywałabym emocji przedsylwestrowych ( zwłaszcza jeżeli chodzi o kobiety) z rozleniwionym pierwszym dniem Świat.
Ja natomiast uważam wybór 18 ( ostatni gorący weekend przed świętami) za nietrafiony, więc dlaczego w głosowaniu nie ma opcji następnych 4,11,18,25, wcale.
Jedni wyjeżdżają, ja na 25 przyjadę do Częstochowy - nikomu się nie dogodzi.
Skoro Masa nie może jechać z powodów organizacyjnych tak jak ma w zwyczaju uważam, że nie powinna jechać wcale.
A nie przesuwać daty.


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5422 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Nie 08 Lis 15, 20:59:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm Smile powiem tak 21 grudnia – Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek, Dzień Orgazmu
-bzykam organizatora co dzień(Arek)
-kierowce rikszy co drugi dzień(Przemo hehe sory że ujawniam naszą tajemnicę) mam nadzieję że to nie koniec Smile Smile
-brunetka to moja żona więc hmmm........ jeszcze co dzień
-orgazm mam co pół godziny

CHCĘ ABY MASA BYŁA JUŻŻŻŻŻŻŻ Smile Smile Smile


..... Co by nie było wątpliwości 25 też przyjadę no chyba ze mój pracodawca inaczej wymyśli Smile


http://zbychu.eu/


Ostatnio zmieniony przez zbyszko61 dnia Pon 09 Lis 15, 11:40:21, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 08 Lis 15, 21:04:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i tym sposobem Zbyszko zakończył dyskusję w tym temacie Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Pon 09 Lis 15, 9:13:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli zakończenie dyskusji uważa się za obrażanie mnie przytykami o "zażywaniu" substancji po których jestem na tyle niezrównoważona psychicznie, że nie chce zmieniać stałej daty przejazdu Masy, To owszem - dyskusja jest zakończona.


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 09 Lis 15, 10:18:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój post o z treścią o zakończeniu dyskusji przez Zbyszka został napisany 12 minut przed wyedytowaniem przez niego swojego postu i dopisaniu ostatnich trzech zdań...

Po raz ostatni zabieram głos w tym temacie, bo mnie przerasta.

TeczowaMagia napisał:
Myślę też, że wielu sugeruje się samymi organizatorami ,skoro podsuwają datę pod głosowanie, znaczy data stałego przejazdu niewygodna - trzeba zagłosować inaczej.

A ja myślę, że nie masz racji. Głosowanie w sprawie Masy w grudniu 2015 roku jest trzecim głosowaniem w historii Mas, traktującym o ewentualnej zmienie jej terminu:

Pierwsze dotyczyło Masy w marcu 2013 roku i wątpliwości, czy organizować przejazd w Wielki Piątek (tradycyjny termin Masy), czy tydzień wcześniej. Głosujący opowiedzieli się za stałym terminem, więc raczej nie zasugerowali się propozycją organizatorów o terminie.

Drugie głosowanie dotyczyło Masy w grudniu 2014 roku i wątpliwości, czy organizować przejazd w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (tradycyjny termin Masy), czy tydzień wcześniej. Głosujący opowiedzieli się za stałym terminem, więc raczej nie zasugerowali się propozycją organizatorów o terminie.

Trzecie jest tematem tej dyskusji. Tym razem głosujący na forum i FB mają jak na razie odmienne zdanie i chcą zmiany terminu przejazdu. Nie widzę nic złego w braniu pod uwagę woli większości w tym wyjątkowym wg organizatorów grudniowym czasie.

I na koniec: jeśli jakimś cudem wynik głosowania będzie remisowy, decydującym argumentem będzie tradycyjny termin Częstochowskich Mas Krytycznych.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5422 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Pon 09 Lis 15, 11:39:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TeczowaMagia napisał:
Jeśli zakończenie dyskusji uważa się za obrażanie mnie przytykami o "zażywaniu" substancji po których jestem na tyle niezrównoważona psychicznie, że nie chce zmieniać stałej daty przejazdu Masy, To owszem - dyskusja jest zakończona.


Magia wszystko co napisałem traktowałem jako dobry żart. Jeśli czujesz się urażona czy obrażona to ja BARDZO CIE PRZEPRASZAM. Usunę oczywiście słowa o braniu czegoś tam choć nic złego nie miałem na myśli.....Wielokrotnie podczas różnych spotkań mówimy do siebie "gorsze przytyki" (jak to nazwałaś) i nikomu do głowy nie przychodzi aby się obrażać i tylko dlatego tak napisałem. Stary chłop ze mnie i powinienem wiedzieć że jednak nie do wszystkich można wszystko mówić.... Crying or Very sad Jeszcze raz przepraszam.


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Pon 09 Lis 15, 21:33:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Się narobiło. Wygląda na to, że przez zbieg okoliczności dyskusja wyrwała się w stronę, która nie była niczyim zamiarem. Ja mam z tego dla siebie jeden wniosek (mimo, że nie brałem dotychczas udziału w rozmowie) - wypowiedzi na forum trzeba naprawdę rozważnie formułować, bo mają charakter "bardziej publiczny" niż nasze przekomarzanki przy ognisku.
Co do tematu przewodniego - na Arku naprawdę ciąży odpowiedzialne zadanie, dlatego postarajmy się mu je ułatwić, a przynajmniej nie utrudniać. Osoby, które wybierają się na Masę, niech po prostu klikną w datę Very Happy


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Wto 10 Lis 15, 11:04:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zbyszko61 ja Cię bardzo lubię i nie widzę powodu, aby to zmieniać Very Happy


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 16 Lis 15, 21:57:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kończymy. Wynik głosowania w kwestii terminu grudniowej Masy sumując głosy oddane na Częstochowskim Forum Rowerowym oraz profilu Masy na FB (głosy osób niezdecydowanych nie były brane pod uwagę. Głosujący dwukrotnie - pod dwoma postami na FB, zostali policzeni jako jeden głos) to 39:14 na korzyść daty 18 grudnia 2015.

118 Częstochowska Masa Krytyczna odbędzie się 18 grudnia 2015 roku o godzinie 18:00.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 01 Gru 15, 21:17:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szprychówka 118 Częstochowskiej Masy Krytycznej:



Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 19 Gru 15, 11:56:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W 118 Częstochowskiej Masie Krytycznej wzięło udział 48 Mikołajów Very Happy Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia w Nowym Roku!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy