wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Szukasz towarzystwa na wypad? Pisz tutaj! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cesi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3259 (46%)
Postów: 5
Wiek: 24

Poraj

Post Pon 01 Cze 15, 20:37:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktoś chętny z Częstochowy lub okolic na przejażdżkę 80km w średnim tempie 20-25km/h (bo więcej nie wycisne na razie, chyba że z kimś kto mnie podciągnie to może). Jakby ktoś by chciał trase to pisac tutaj albo na pw... Data tak jakk w temacie a do godz można ustalić.. Jak coś to to bd moje pirwsze 80km w życiu przedtem zrobiłem maks 55km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 02 Cze 15, 11:40:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czwartek 04.06.2015 wycieczka do Brynka, trasa do opracowania, godzina startu pewnie ok 8-9tej. Planuję żeby 100-ka wyszła. Jeśli ktoś jest chętny prosze info na priv'a.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 03 Cze 15, 6:37:45     Pawełki i dalej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś miałby ochotę zobaczyć różaneczniki w Pawełkach to jutro będzie ku temu dobra okazja. Jadę wcześnie - ok. 6.30 - 7.00 - najpierw Brzoza a potem okolice Dobrodzienia, Strzelce Opolskie, Toszek, itd. Wycieczka mieszana terenowo-asfaltowa, całodzienna, bez napinki. Ok. 200km.
Zapraszam! Kontakt przez pw.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
rafik1000 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4247 (60%)
Postów: 169
Wiek: 53

Raków

Post Czw 04 Cze 15, 20:38:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 19:14 04.06.2015 ----------

Jeśli ktoś jest chętny to o 6 ruszam w niedzielę do Pawełek. Wyjazd spod Jagiellonów jeżeli ktoś jest chętny proszę o sms 517177220

---------- 19:38 ----------

mała zmiana planów ruszamy o 9


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
majkox Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3220 (46%)
Postów: 5
Wiek: 35

Rzeszów

Post Pią 05 Cze 15, 8:47:08     hej wszystkim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej jestem nowy tutaj... ktoś wybiera się w sobotę na dłuższą wyprawę? Very Happy jakaś setka o 6 rano? Smile


fixie for life
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
bartekk2



Status: Offline
Dni: 3205 (45%)
Postów: 3


Post Sob 27 Cze 15, 11:34:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem tutaj nowy. Chętnie się z Wami wybiorę. Proszę o kontakt na priv.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5417 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Czw 09 Lip 15, 13:32:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktoś chętny na mały wypad w niedziele tak około 100-150 km godzina, miejsce startu i cel do uzgodnienia Mr. Green


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Skowronek Kobieta



Status: Offline
Dni: 3898 (55%)
Postów: 75
Wiek: 41

Częstochowa

Post Czw 09 Lip 15, 23:25:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My byśmy byli chętni. A dokąd? Masz plan czy coś stworzyć?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Jacuk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3456 (49%)
Postów: 6
Wiek: 55

Częstochowa-Tysiąclecie

Post Sob 11 Lip 15, 9:01:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też bym się pisał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5417 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Sob 11 Lip 15, 10:05:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam w niedziele mam plan pojechać na Pogorię ruszamy o 8:30 spod Jagielończyków , jedziemy trasa przez ,Słowik, Korwinów, Poraj, Masłońskie, Lgota Górna, Gliniana Góra, Pustkowie Ligockie, Pińczyce, Nowa Wioska, Siewierz, od Siewieza do Pogori wiedzie szlak biskupi. w Pińczycach maja do nas dołączyć dwie osoby z Myszkowa. Smile Drogę powrotna możemy ustalić po drodze żeby nie jechać w obie strony tak samo.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Cesi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3259 (46%)
Postów: 5
Wiek: 24

Poraj

Post Sro 12 Sie 15, 13:13:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam zaplanowana trasę na wycieczkę rowerową 160km+ (Poraj-Tarnowskie Góry-Chorzów i tam w parku Śląskim się zatrzymać, pozwiedzać-Będzina na zamek-Siewierz na zamek-Poraj. No i może coś w drodze się fajnego spotka) Teren 100% asfalt, ale jeszcze nwm dokładnie bo do Tarnowskich wiem jak dojechać ale z Tarnowskich już niezbyt, ale ciągle patrze na trase więc spokojnie ;/ Tempo chciałbym rekreacyjne bo jest gorąco. Jak jadę jutro o 7 rano. Jakby ktoś chciał to priv wtedy dam nr tel i się wszystko uzgodni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Jacuk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3456 (49%)
Postów: 6
Wiek: 55

Częstochowa-Tysiąclecie

Post Pią 14 Sie 15, 19:37:02     Kraków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro tj. 15.08.2015 jedziemy z Zawiercia pzrez Podzamcze szlakiem orlich gniazd do Krakowa. Plan jest taki-pociągiem o 6.40 z dworca głównego do Zawiercia, dalej do Podzamcza asfaltem a następnie SOG do Krakowa.Powrót pociągiem z Krakowa o 16,40 i meldujemy się na Stradomiu o 18.15.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarqu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4734 (67%)
Postów: 80
Wiek: 27

Częstochowa-Brzeziny Kolonia

Post Sob 15 Sie 15, 13:10:26     Złoty Potok, Olsztyn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro tzn. 16.08 zabrać się do jazdy w stronę Olsztyna albo Złotego Potoku, coś koło godziny 10. Będę wybierał bardziej teren, jeśli ktoś byłby chętny żeby się przejechać to zapraszam. W celu dogadania się spotkania możecie dzwonić pod numer 664045949 Smile Pozdrawiam.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Cesi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3259 (46%)
Postów: 5
Wiek: 24

Poraj

Post Sob 29 Sie 15, 16:33:37     Góra sw. Anny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek (31 lipca) wybieram się na górę św. Anny. Jestem z Poraja więc ode mnie 110km w jedną, a chcę przejechać w obydwie strony rowerami, czyli 220km. Trasę mam zaplanowaną, tylko szukam kogoś do wspólnego jechania, bo samemu po raz kolejny trochę nudno. Jak ktoś by był chętny to pisać priv ustali się wszystkie szczegóły..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Nie 30 Sie 15, 22:00:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam wolnego poniedziałku, ale... skoro "kolejny raz" trochę nudno. Kilka kilometrów za Górą Św. Anny jest miejscowość Januszkowice i kąpielisko "Jezioro Srebrne". Super miejsce do szybkiej kąpieli przed nawrotem. Zawsze to jakieś urozmaicenie Smile


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Mariusz11 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3131 (44%)
Postów: 1
Wiek: 36


Post Wto 01 Wrz 15, 22:58:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam na imię Mariusz i jestem tu nowy ale nie nowy w wyprawach rowerowych.
Planuje ktoś może albo ma ktoś ochotę na kilkudniowy wypad rowerowy pod namiot jeszcze we wrześniu? Jestem 2 miesiące po operacji biodra, po 60 km dziennie się już robiło więc myślę, że nie byłoby problemu z dystansem rzędu 500-700 km w obie strony, bądź też w jedna, a z powrotem można by pociągiem wrócić, jak kto woli, temat otwarty. Osobiście myślałem nad Soliną ale czekam na propozycje. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
macieejlw Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4236 (60%)
Postów: 32

częstochowa tysiąclecie

Post Sro 23 Wrz 15, 21:04:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taki plan na lajtowy rowerek - 60 km. czwa - rząsawy - lotnisko - kruszyna - szlak jury wieluńskiej - mstow - czwa

do obejrzenia po drodze: jeden z najstarszych pomników świeckich w polsce. pałac magnacki. klasztor warowny. cmentarz żydowski.
asfalt 30% szutr i polno-lesne 70%
start niedizela 27 wrzesnia godz11-13 (do dogadania)
, zeby odespać sobotę
pisac via fb albo na forum
https://www.facebook.com/maciej.szymanski.7315


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
arecki Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4121 (58%)
Postów: 32


Post Pon 05 Paź 15, 12:57:24     wyjazd do Beskidu małego 11 października Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedno miejsce wolne w aucie wyjazd 6.00 koszt to 40 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 14 Paź 15, 11:23:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z powodu wezwania do WKU Confused trafił mi się wolny poniedziałek 19.10. Z chęcią wciągnąłbym jakaś setunię w towarzystwie, po godzinie 11-tej, kierunek obojętny, trudność trasy obojętna, preferowany rodzaj roweru obojętny Smile. Na koniec traski możemy zrobić grilla u mnie w Biskupicach.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 09 Sty 16, 11:37:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak jutro - niedziela 10.01.2016 - będzie tak ładnie jak dziś (a mam nadzieję że będzie) to szykuję się na Poraj, dookoła zbiornika, potem do Leśnego na coś ciepłego i powrót. Pogoda może zweryfikować jedynie dystans pętli - zbiórka - 10.00 - 10.05 - fontanna na Placu Orląt - aleja Pokoju na przeciw Tesco.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Krzys6 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4463 (63%)
Postów: 42
Wiek: 63

Częstochowa Trzech Wieszczy

Post Sob 09 Sty 16, 20:41:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak nie będzie " lało " to jestem razem z Katarzyną Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
rafik1000 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4247 (60%)
Postów: 169
Wiek: 53

Raków

Post Sob 09 Sty 16, 21:10:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak Krzyś będzie to ja też


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
r_pankiewicz



Status: Offline
Dni: 2985 (42%)
Postów: 1


Post Wto 26 Sty 16, 13:40:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dwóch miesięcy mieszkam w Częstochowie. Z rowerem nie rozstaje się na krok. Jest dla mnie jak co dla niektórych samochód - wszędzie się nim przemieszczam. Często jeżdżę sobie na wycieczki rowerowe, żeby się zrelaksować. Niestety nie znam tutaj osób, bo jestem nowy. Czy ktoś by się pisał na wspólne towarzystwo jazdy na rowerze? Proponuję weekend. Od razu lepiej poznam piękną okolicę Częstochowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Pią 29 Sty 16, 8:53:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to witaj na Forum. Na pewno znajdziesz tu chętnych do jeżdżenia o każdej porze roku, którzy pokażą Ci ciekawe trasy. Przede wszystkim - w ostatni piątek każdego miesiąca jest Masa Krytyczna - staw się, a na pewno będziesz miał okazję poznać rowerzystów. Wink


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 05 Mar 16, 10:42:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sobota - 5 marca - 16.30 pod skansenem...okrężnie do Olsztyna na coś zimnego lub ciepłego, powrót po zmroku, pewnie też okrężnie bo dziś pogoda ma być bardzo przyjazna, nawet wieczorkiem.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55  Następny
Strona 52 z 55

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy