wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Droga ppoż
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5422 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Czw 07 Maj 15, 13:29:11     Droga ppoż Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś podczas mojego wypadziku na rowerku spotkałem na drodze ppoż takie oto autko. No myślę że długo nie nacieszymy się tą drogą jak będą po niej jeżdzić takie potwory!




http://zbychu.eu/


Ostatnio zmieniony przez zbyszko61 dnia Czw 07 Maj 15, 16:07:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 07 Maj 15, 13:52:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak by na to nie patrzeć Zbyszku wszystko jest na miejscu. Droga, którą potocznie nazywamy pożarówką z tego co wiem została zbudowana ze środków Lasów Państwowych i ma służyć transportowi drewna z wyrębu. Nie została zbudowana jako szlak rowerowy mimo, że przebiega po dawniej strasznie piaszczystym w swojej początkowej części niebieskim szlaku rowerowym. To że idealnie pasuje rowerzystom to inna sprawa, ale nie jest to droga dla rowerów.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5422 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Czw 07 Maj 15, 16:09:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

He ja to wiem, ale wk....a mnie jak widzę takie monstrum na drodze którą uwielbiam się poruszać Sad


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Czw 07 Maj 15, 20:24:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyobraź sobie teraz jak jego wq*wia jak widzi ciebie przed sobą :> ^_^


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
PPOZMaster



Status: Offline
Dni: 3140 (45%)
Postów: 1


Post Pon 24 Sie 15, 12:27:00     PPOŻ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie panowie z PPOŻ mogą skorzystać z takowej drogi gdyż zabezpieczają w jakiś sposób także las. Jeżeli chcecie się czegoś więcej dowiedzieć o tym gdzie jak mogą się poruszać zapraszam na officjalnego bloga PPOŻEkspert http://www.ppozekspert.pl/blog. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy