wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
99 Częstochowska MasA KrytycznA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 26 Kwi 14, 10:22:05     99 Częstochowska MasA KrytycznA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego i wybory samorządowe .Wśród kandydatów na
europosłów , radnych i prezydentów miast powstała moda na " obejmowanie honorowym patronatem"...
Kandydat ogłasza ,że obejmuje jakąś imprezę swoim honorowym patronatem a następnie podczas jej
trwania udziela wywiadów ,robi sobie zdjęcia "na tle" czyli jak to mówią lansuje się.
Istnieje obawa ,że do apolitycznej Częstochowskiej MasY KrytyczneJ też jakiś kandydat zapuka.
Odmawiać niezręcznie, więc aby wybawić Organizatorow z kłopotu ogłaszam,że obejmuję honorowym
patronatem 99 Częstochowską Masą Krytyczną.
Jak ktoś się zgłosi z propozycją objęcia honorowym patronatem Organizatorzy odpowiedzą
- Dziękujemy, my już mamy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5421 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Sob 26 Kwi 14, 11:44:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma tu przycisku "lubię to" więc napiszę .......w pełni popieram Very Happy


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Abovo Kobieta



Status: Offline
Dni: 4798 (68%)
Postów: 228
Wiek: 50

Częstochowa- Północ

Post Sob 26 Kwi 14, 12:21:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jurczyk Smile

Dziękujemy za objęcie honorowym Patronatem 99 Częstochowską Masę Krytyczną Very Happy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
helenka Kobieta



Status: Offline
Dni: 4532 (64%)
Postów: 224
Wiek: 99

Trzech Wieszczy

Post Sob 26 Kwi 14, 21:59:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem ZA Very Happy
Dziękujemy że się zgodziłeś Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Nie 11 Maj 14, 21:36:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Ściskani przez gorset stereotypów, uprzedzeń i przyzwyczajeń próbujemy wierzyć, że jesteśmy wolni."

Ave!

Nasza kolejna Masa Krytyczna wystartuje 30 maja o godz. 18:00 z Pl. Biegańskiego.
Serdecznie wszystkich zapraszamy!


Wstęp był, więc teraz parę słów ode mnie.
Na nadchodzące imprezy proponuję poniższe szprychówki.

1) Na bieżący miesiąc - szprychówka z pięknym MTB:




2) Na jubileuszową, setną Masę Krytyczną w czerwcu - roześmiany dzieciak:



Do pobrania jest również ta grafika w rozmiarze 2 razy większym, niż standardowy. Można wykorzystać na magnes, czy gdziekolwiek indziej.


3) Na lipiec - letni obrazek z rowerkiem na łące:




Wedle informacji od Wielkiego Admina, szprychówka majowa będzie drukowana razem z lipcową. Za miesiąc - czerwcowa razem z sierpniową. Ponawiam prośbę, aby osoby chętne umieszczały w temacie Mas swoje projekty - przynajmniej na kolejne m-ce. Profitów z tego nie będzie, ale internetowa loża sław czeka (LOL). Ja mogę nie mieć czasu tym się zająć. Ponadto wszystkie grafiki ode mnie są jedynie propozycjami do wykorzystania, o czym każdorazowo wzmiankuję. Nie jestem etatowym grafikiem. Proszę nie ponaglać mnie na PW / gg / telefonicznie, itp. Dziękuję.


Na koniec dziękuję koledze Jurczykowi za objęcie tej Masy swoim honorowym patronatem. Smile

Vale!
S.


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Pią 30 Maj 14, 11:29:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako-że dziś zapowiadają piękną słoneczną pogodę na MASĘ - obowiązkowo się stawię. Smile


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marlotnik Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3907 (55%)
Postów: 55
Wiek: 30

Częstochowa Raków-Zachód

Post Pią 30 Maj 14, 13:10:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pogoda jest całkiem w porządku. Na masie trzeba być Smile Jeszcze miesiąc i setna MASA Wink Już nie mogę się doczekać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5421 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Pią 30 Maj 14, 13:53:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jako-że dziś zapowiadają piękną słoneczną pogodę na MASĘ - obowiązkowo się stawię. Smile


Olać pogodę Very Happy Ja także będę nawet gdyby g...a z nieba leciały Smile No chyba że wcześniej się opiję Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Pią 30 Maj 14, 13:59:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sztywna zasada: Choćby skały srały.... Mr. Green


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 31 Maj 14, 7:17:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W 99 Częstochowskiej Masie Krytycznej pokonaliśmy wspólnie 11 km trasy jadąc ulicami: Plac Biegańskiego, Śląska, II Aleja NMP, III Aleja NMP, Plac Daszyńskiego, Warszawska, Garibaldiego, Wilsona, Piłsudskiego, Katedralna, Krakowska, Wróblewskiego, Kanał Kohna, Nadrzeczna, Warszawska, Kawia, Kiedrzyńska, Worcella, Aleja Armii Krajowej, Kościuszki, II Aleja NMP, KIlińskiego, Dąbrowskiego, Nowowiejskiego, Kopernika, Śląska, Plac Biegańskiego. Niestety po raz kolejny in minus zaskoczyła nas policja, przyjeżdżając pół godziny po terminie rozpoczęcia Masy. Znów potrzebna będzie interwencja... Mimo to 121 uczestników cierpliwie doczekało się przejazdu. Dziękujemy tym co przybyli i trzymamy ich za słowo: już za miesiąc wspólnymi siłami pobijamy rekord frekwencji Częstochowskiej Masy liczbami 0 - 10 - 100 - 1000 czyli 0 emisji, 10 lat Masy, 100 Częstochowskich Mas, 1000 uczestników!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marlotnik Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3907 (55%)
Postów: 55
Wiek: 30

Częstochowa Raków-Zachód

Post Sob 31 Maj 14, 8:47:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 08:42 31.05.2014 ----------

Wczoraj będąc na masie zrobiłem kilka zdjęć na koniec, nie miałem aparatu tak jak kolega Lukas który robił zdjęcia Wink i pewnie tak świetne jak jemu mi nie wyszły ale zawsze coś Smile liczą się chęci Very Happy

http://photo.bikestats.eu/zdjecie/485429/99-czestochowska-masa-krytyczna-3

http://photo.bikestats.eu/zdjecie/485428/99-czestochowska-masa-krytyczna

http://photo.bikestats.eu/zdjecie/485427/99-czestochowska-masa-krytyczna-2

---------- 08:47 ----------

Co do 100 Masy postaram się uzbierać jak najwięcej osób, jeśli coś trzeba porozwieszać jakieś plakaty, czy poroznosić ulotki chętnie się tym zajmę. Postaram się dać z siebie wszystko by było nas jak najwięcej Smile Niech wszyscy wiedzą że Częstochowa choć mała rowerzystów ma ogrom Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 31 Maj 14, 16:17:38     Zdjęcia i filmy z 99. Częstochowskiej Masy Krytycznej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! Świetny przejazd i pogoda - jak zawsze nie dała nam rady Wink Poniżej prezentuję zdjęcia z przejazdu Masy - i do zobaczenia na Setce!

Zdjęcia z przejazdu 99. Częstochowskiej Masy Krytycznej:

https://picasaweb.google.com/114165925513531413713/99CzestochowskaMasaKrytyczna30052014?authuser=0&feat=directlink&noredirect=1

FILMY:

- przejazd Masy przez Plac Daszyńskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=2VZVr4oGyiI

- przejazd Masy ulicą Kanał Kohna, nad rzeką Wartą
http://www.youtube.com/watch?v=HLXntJy_lCc




Ostatnio zmieniony przez Lukas dnia Czw 05 Cze 14, 22:00:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marlotnik Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3907 (55%)
Postów: 55
Wiek: 30

Częstochowa Raków-Zachód

Post Sob 31 Maj 14, 18:17:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetne zdjęcia Wink Aż miło popatrzeć i wrócić w klimat Masy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5417 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Nie 01 Cze 14, 0:42:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas jak zwykle stanołeś na wysokości zadania Mr. Green


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Nie 01 Cze 14, 23:40:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka pstryknięć ode mnie https://plus.google.com/photos/105861752940698356777/albums/6020071453691953905?banner=pwa&gpsrc=pwrd1


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Faki Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5808 (82%)
Postów: 237
Wiek: 60

London, Wembley

Post Pon 02 Cze 14, 8:42:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawno Was nie widziałem, świetne fotki ale to miasto /cry... Sad(


Na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Pon 02 Cze 14, 14:06:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


Pięknie się starowinki wcisnęły pod koła... będzie pozew jak w Łodzi? Mam nadzieję, że nikt nie potrącił.. Confused


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 02 Cze 14, 22:23:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie Wink Nie zdążyłem tych babeczek dogonić, ale później już miałem je na oku, bo za chwilę wracały i znów chciały wbiegać pod koła... Wink

Twarde laski!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 06 Cze 14, 12:52:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W środę po dwóch dniach prób udało mi się porozmawiać z Komendantem Miejskim Policji panem Arturem Bednarkiem. Przedstawiłem mu sytuację z piątku 30 maja i 30 minutowe spóźnienie się policjantów na przejazd Masy. Otrzymałem wyjaśnienie dotyczące tego, czemu nie mogłem dodzwonić się do funkcjonariusza, który od lutego zapewniał nam punktualne przybywanie patroli na przejazd - wylądował w szpitalu i fizycznie nie mógł odebrać. Inna sprawa, że policja ma przecież od nas dokumenty odpowiednio wcześniej, a nie na pół godziny przed przejazdem.
Tym razem dla pewności otrzymałem telefony naczelnika wydziału ruchu drogowego podinspektora Stanisława Kubackiego, kierowników Roberta Bartosika i Sebastiana Tyrasa oraz samego Komendanta. Ilość kontaktów ma nas zabezpieczyć w przypadku braku możliwości skontaktowania się przed przejazdem z którymkolwiek z nich. Na 100 Masę już jestem umówiony na przypominający telefon o godzinie 17:00 do pana Kubackiego. To tyle co mogłem zrobić.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy