wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Dziewczyny też jeżdżą na rowerach?? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mawilka Kobieta



Status: Offline
Dni: 5325 (75%)
Postów: 21
Wiek: 38

Częstochowa-Tysiąclecie

Post Wto 01 Wrz 09, 10:19:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tombike85 napisał:
Dla wiekszosci kobiet dystans 50km rowerem to jak 500km samochodem

zdecydowanie tak, już nie raz słyszałam od dziewczyn, że samochodem to tak, ale na rowerze to nie bo: a to nie da rady, a to noga boli, a to kondycji nie ma, za daleko, że za szybko itp...Wink tak więc często składając propozycję przejażdżki znam już odpowiedź, ew słyszę prośbę o wybranie jakiejś krótszej trasy to wtedy chętnie się zabiorą. A wtedy usłyszeć można: że może przerwę zrobimy, że coś przeszkadza, że ktoś dzwoni albo że pod tą górkę to nie da rady, a z górki to już oczywiście nie ma mowy, żeby nabrać fajnej :> prędkości. Moja przyjaciółka zawsze jeszcze powtarza, że z nią to sobie nie pojeżdżę, że sama to na pewno bym szybciej jechała a tak to ona mnie będzie spowalniać, to ja jej wtedy na to, że zawsze przyjemniej się jedzie jeśli można się do kogoś odezwać i żeby się nie przejmowała bo jeśli będę chciała to i na krótkim odcinku można się nieźle zmęczyć kręcąc ile sił w nogach Very Happy a wtedy wycieczka zawsze przyjemniejsza
Myślę, a właściwie jestem pewna, że nie jest to chwilowa moda przynajmniej z mojej strony, już kilka lat trwa i jeśli nie będzie przeszkód zdrowotnych to nie minie Very Happy Fitness to raczej nie dla mnie sport, powtarzanie za kimś ćwiczeń w sali - to chyba nie to, wolę świeże powietrze i możliwość decydowania o tym gdzie i jak pokręcić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Wto 01 Wrz 09, 18:05:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dunDer napisał:
tak naprawdę kobiety mają możliwości ale też czasami wielkiego lenia.

No pewnie, że mają możliwości, trzeba się tylko "rozkręcić"Very Happy. No ale na lenia to się nic nie poradzi... Są jeszcze takie takie co to chcą jeździć na wycieczki... do Olsztyna. Broń boże gdzieś dalej. No a tam z 5 godzin leżącego odpoczynku i weekend aktywnie spędzony Confused


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5881 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Wto 01 Wrz 09, 20:37:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja staram się coraz więcej koleżanek namawiać i zachęcać do bardziej "intensywnej" jazdy na rowerze. Ciężko mi to idzie, ale powoli skutkuje. Smile


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Sro 02 Wrz 09, 20:22:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzymam za Ciebie Emulka kciuki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
lamargo Kobieta



Status: Offline
Dni: 5356 (76%)
Postów: 13
Wiek: 44

Czestochowa - Trzech Wieszczów

Post Sro 02 Wrz 09, 21:39:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja już dawno podzieliłam koleżanki na te z którymi ruszam na wszelakie eskapady i te z którymi co najwyżej idę na piwo i pie***ły Smile kobitki w okolicach 30-stki trudniej jest przekonać, choć dziś kiedy podczas oględzin lokalu do którego przenosi się moja firma, gdy strasznie ubolewałam nad brakiem czegokolwiek do czego można by przypiąć rower, dwie wyraziły zdanie "a może ja tez bym do pracy rowerem jeździła?" Smile
więc może nic straconego, choć uważam, że najlepsza namową jest dobry przykład:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sro 02 Wrz 09, 22:43:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lamargo napisał:
ja już dawno podzieliłam koleżanki na te z którymi ruszam na wszelakie eskapady i te z którymi co najwyżej idę na piwo i pie***ły Smile kobitki w okolicach 30-stki trudniej jest przekonać, choć dziś kiedy podczas oględzin lokalu do którego przenosi się moja firma, gdy strasznie ubolewałam nad brakiem czegokolwiek do czego można by przypiąć rower, dwie wyraziły zdanie "a może ja tez bym do pracy rowerem jeździła?" Smile
więc może nic straconego, choć uważam, że najlepsza namową jest dobry przykład:)


więc świeć nim najmocniej jak tylko możesz! Wink

U mnie dwóch kolegów z pracy również zaczęło jeździć do pracy rowerem.

Jest pozytywnie - trzymajcie tak dalej dziewczyny! Cool


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Sro 22 Lut 12, 16:00:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzę, że dokopałam się do tematu, który już dawno obrósł w pajęczyny, może nie pogryzą mnie pająki jak go odkopię

jeśli to jak jeżdżę, można w ogóle nazwać jazdą to napiszę, że jako kobieta jeżdżę rowerkiem. Zapewne jeżdżę dużo wolniej i mniej niż inni, ale jeżdżę dla przyjemności, bo nie lubię siedzieć i nic nie robić. Bardziej lubię leśne ścieżki, gdyż po asfaltowych mogę śmiało jeździć autem.

Nie mam niestety żadnej koleżanki, która też jeździ, bo nawet nie chcą słyszeć o czymś takim jak rower, a z forum do tej pory jeździłam tylko z Abovo


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
beatrycze Kobieta



Status: Offline
Dni: 3899 (55%)
Postów: 13
Wiek: 42


Post Wto 13 Sie 13, 10:27:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem kobietą i jeżdżę rowerem Smile Jeżdżę w miarę moich możliwości. Mam jeszcze dwie koleżanki, z którymi organizujmy sobie takie rowerowe wyprawy. To, że Panowie królują w tym sporcie, nie znaczy że my kobietki nie wsiadamy na rower Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Dzejs



Status: Offline
Dni: 3863 (55%)
Postów: 3
Wiek: 43

Warszawa

Post Nie 01 Wrz 13, 12:18:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jeżdżę codziennie po kilkanaście km. ( niestety spowodowane to jest brakiem czasu ) Aczkolwiek staram się w weekendy pokonywać dłuższe odcinki Smile Pozdrawiam jeżdżące kobiety Smile


"Gdyby ludzie mogli kierować własnym przeznaczeniem, mielibyśmy tylko świętych i bohaterów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
beatrycze Kobieta



Status: Offline
Dni: 3899 (55%)
Postów: 13
Wiek: 42


Post Czw 05 Wrz 13, 16:11:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama mam koleżankę, która robi spokojnie 4 razy więcej km niż ja, ale ona to jest niezła wymiataczka Razz Duzo takich nie ma, a szkoda :p Chociaż sama nie wiem, może jest dobrze jak jest, przynajmniej z punktu widzenia pań, które mają w czym przebierać, jeśli chodzi o perspektywy nawiązania jakiejś bliższej relacji. Chociaż pewnie niektóre panie rozprasza zbyt duża ilość męskich feromonów w powietrzu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
kasiner



Status: Offline
Dni: 3710 (53%)
Postów: 6


Post Czw 30 Sty 14, 21:35:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jak nie hehe, spotyka sie caly czas, ktora dziewczyna by rowerem nei jezdzila, to by bylo dziwne... Smile ja jezdze, ale wiadomo przez okres zimy nei ma takiej mozliwosci;/ chociaz by sie chcialo.. ale coz poradzic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
zbyszko61 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5421 (77%)
Postów: 210
Wiek: 62

Częstochowa-Raków

Post Sob 01 Lut 14, 20:27:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja jezdze, ale wiadomo przez okres zimy nei ma takiej mozliwosci;/


Tak Question A kto tak powiedział Question Nie ma możliwości Question


http://zbychu.eu/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Piksel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4670 (66%)
Postów: 263

Podjasnogórska

Post Sob 01 Lut 14, 20:45:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie być może co najwyżej chęci, ale nie możliwość. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy