wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Sezon 2013 - wspomnień czar...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 23 Gru 13, 15:38:41     Sezon 2013 - wspomnień czar... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powoli kończy się nasz kolejny, rowerowy sezon. Koniec roku sprzyja spojrzeniu wstecz. Czas podsumowań... Tradycyjnie jak co roku proponuję wpisać tutaj Wasze wrażenia, sukcesy i porażki z tego roku. Zapraszam Smile


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pon 23 Gru 13, 20:19:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może ja zacznę:
przejechane kilometry to prawie 1900km... a do tego zerwane wiązadła boczne piszczelowe, krzyżowe przednie, złamana ręka (urwana głowa kości promieniowej)... ALE TO BYŁ ROK!! Gorszy już chyba nie mógł być... chociaż optymiści by powiedzieli: mógł być, mógł!! Very Happy Smile Surprised Sad Shocked Twisted Evil Rolling Eyes


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4573 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Wto 31 Gru 13, 22:14:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dystans całkowity to 4090 km.
To mój drugi pełny sezon rowerowy i kolejny z 4 tysiącami km okraszony niewielkim progresem.
W jego trakcie pokonałem 5 razy dystans 100 km a raz udało mi się przejechać dzienny dystans życiowy 210,5 km w czasie lipcowej Orbity.
Ciekawym doświadczeniem było zasmakowanie rowerowej turystyki „ z sakwami”. Korzystając ze sposobności poznałem okolice Iławy, odbyłem 3 dniową wycieczkę wybrzeżem Bałtyku, oraz już z namiotem znalazłem się w okolicach Jeziora Otmuchowskiego.
Odwiedziłem 58 nowych gmin. Wziąłem udział w 9 Masach Krytycznych. Poprawiłem rekord prędkości maksymalnej 67,9 km/h (Biskupice). Skończyłem 40 lat i jadę dalej…


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 01 Sty 14, 8:54:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będę wklejał, bo wyszło trochę przydługawo Smile Moje podsumowanie: http://poisonek.bikestats.pl/1069672,Sylwester-Koniec.html


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sro 01 Sty 14, 10:27:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również nie będę powielał. Podsumowanie roku http://stin14.bikestats.pl/1069820,Zakonczenie-roku.html


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Gaber Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3898 (55%)
Postów: 14

42-200

Post Sro 01 Sty 14, 14:16:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rok 2013 był dla mnie dość nietypowy, późna i krótka wiosna, upalne (afrykańskie) lato, złota jesień oraz przychylna rowerowiczom kalendarzowa zima.
Na przekór wybrykom natury i czasowym ograniczeniom, udało się w tym roku dość szybko odzyskać formę jakże niezbędną dla dalszych wycieczek, w celu zwiedzania paru ciekawszych zakątków Jury Krakowsko-Częstochowskiej w tym Wieluńskiej.
Urozmaiceniem singlowskiej rowerowej jazdy, były organizowane "Zielone Wierzchołki Śląska", "Orbita 450-tka" oraz "Jurajska Złotówka"
To wszystko sprawiło, że mogłem chwilowo oderwać się od okrutnej rzeczywistości przez którą setki, a nawet tysiące ludzi straciło pracę w kryzysowej fali 2013 roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Sro 01 Sty 14, 21:02:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje podsumowanie dostępne na BS


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Czw 02 Sty 14, 12:59:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CTRL+C CTRL+V z Bike Stats:

Podsumowanie minionego sezonu.
Oświadczam, że zły nie był ale rewelki nie ma. Kilometrów jakieś 4500, do tego jakiś tysiączek jazdy miesko-do-i-z-pracy. Na palcach obu rąk mógłbym policzyć jazdy kiedy to kręciło mi się w dobrym rytmie. Być może wpływ na to miało to, że na początku marca wpakowałem się na auto i potłuczone żebra długo mi o tym przypominały. Nie zaliczyłem kolejnej Orbity, ba nie udało mi się przejechać nawet 300 km za jednym zamachem, choć blisko było. Plany też były ale jakoś w tym roku wszystko się sypało. Nawet na urlopie nie bardzo mogłem sobie pozwolić na dłuższe harce, bo zawsze coś musiało przeszkodzić. Nie udało się też pojechać w góry. Na + to to, że mam w końcu swoją wymarzoną koszulkę rowerową, jedyną taką na świecie. Kolejnym plusem jest fakt, że poznałem smak rywalizacji w wyścigach MTB. Pewnie jeszcze tego więcej by się naliczyło ale najważniejsze wypisałem.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy ze mną jeździli. Życzę też Wam drodzy roweromaniacy bezpiecznej jazdy i długich, fascynujących wycieczek oraz sukcesów na wyścigach. Pozdrower.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Czw 02 Sty 14, 13:43:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Mr.Dry za podpowiedź dla innych jak to zrobić... proszę, nie róbcie z forum spisu treści do bikestats... pół biedy jak zamieścicie link jak Arek czy Sti... ale edytka?? Jasna cholera! moje nowe podsumowanie wisi nad drzwiami do kibla, niestety tutaj CTRL C+V nie działa... Laughing


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Czw 02 Sty 14, 14:30:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W moim podpisie na forum jest odnośnik do mojego BS, ale jeśli juz tak bardzo konieczne jest podanie dokładniej, to proszę

http://edytka.bikestats.pl/1069973,Zakonczenie-roku-2013.html

A tak na marginesie magnum, jeśli już imiona innych w swojej wypowiedzi wymieniasz z dużej litery, to moje również móglbyś, byłoby miło.
Notatka dodana przez uprzejmego:

duża litera to jest taka:
"a"
ale tylko w porównaniu do takiej: "a"
Nazwy własne, w tym imiona rozpoczynamy wielką literą Wink

Notatka dodana przez drugiego uprzejmego:
Skoro już mówimy o szczegółach: w twoim podpisie jest odnośnik do rocznych statystyk na BS a nie do podsumowania. W tej chwili widnieją tam kilometry z 2014 roku.



Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
rafik1000 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4247 (60%)
Postów: 169
Wiek: 53

Raków

Post Czw 02 Sty 14, 14:39:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W mijającym roku zrobiłem 4025 udokumentowanych kilometrów. Większość wycieczek dokonałem z ekipą Jurabike która coraz lepiej poczyna sobie w działalności. Do małych sukcesów zaliczę udział w wyścigach Galińskiego,brak poważniejszych urazów oraz wciągnięcie w jazdę średniego syna Michała.Cztery razy wybrałem się w rejon Podlesic w tereny które planuję w tym sezonie częściej nawiedzać. Do małych porażek zaliczam brak jakiegokolwiek wyjazdu pow.100 km i nie odwiedzenie Krakowa. Można się przyczepić do małej ilości km lecz z powodu małego Rafałka nie udało się wykręcić więcej ale mamy już fotelik i w tym sezonie będziecie mieć doczynienia z dwoma Rafałami. Dziękuję przede wszystkim żonie za to że pozwala mi rozwijać moje zainteresowanie. Dziękuje całej ekipie Jurabike oraz Skowronkom,Edycie i Alkowi,Robertowi,Gawłowi,Pikselowi,Siwuchowi,Voitowi oraz wszystkim innym z którymi miałem przyjemność jazdy w 2013 roku. Mam nadzieję że w obecnym również zaliczymy coś w postaci Wodnego Świata. Udanego sezonu dla Wszystkich !!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kasik Kobieta



Status: Offline
Dni: 4744 (67%)
Postów: 45
Wiek: 30

Raków

Post Czw 02 Sty 14, 17:14:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podsumowanie:
Sezon 2013
Przejechane – 12856 km

Z 12856 km samotnie zrobiłam 7000 km, resztę pokonałam w towarzystwie.
W msc kwiecień, maj, lipiec, wrzesień zrobiłam ponad 1000 km.
W msc czerwiec, październik zrobiłam ich ponad 1500
w msc sierpniu który był rekordowy zrobiłam 2320 km.
Przejechałam 21 setek
dwie dwu setki.
Dużo dystansów był bliskim tym "okrągłym"

Najtrudniejszym wyjazdem była orbita. Jazda w bardzo męczącym upale.

Nie pobiłam życiówki, nie byłam w górach. Poznałam kilka nowych miejsc. Poza tym nie zrealizowałam większych planów, poza przebiegiem o którym mi się nie śniło.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
TeczowaMagia Kobieta



Status: Offline
Dni: 4568 (65%)
Postów: 485
Wiek: 40

Częstochowa/Strzelce Opolskie

Post Czw 02 Sty 14, 20:25:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rok 2013 przywitał nas śniegiem..ale czasem jechać się dało..
1.
..zima odejść nie chciała. Z utęsknieniem każdy Wiosny wyglądał.. i jej było tęskno, więc pojechała zapytać Holendrów czy nie widzieli..
2.
Widzieli i wypuścili.. więc i do NAS też w końcu dotarła i odpocząć można było w przyjemnych okolicznościach..
3.
..po okolicy pojeździć i cieszyć oczy..
4.
Aż w codziennym pędzie wakacje dopadły..
tu..
tam.. przed siebie jechać i szukać..
5.
6.
Czasem schody się trafiły...
7.
czasem umęczyły leśne dukty..
8.
Ale miejsca wspaniałe odnaleźć się udało..
9.
10.
i zatrzymać czas na chwilę..
11.
Wszystko co dobre szybko mija..
..ale Jesień nie zawiodła, pozwoliła rowerowo dalej barwić szarą rzeczywistość..
12.
13.
..i brakło jej czasu na więcej, na piękniej..
Ten rok uczył ją pokory.
Przyroda zachwycała pięknem.
Więcej się uśmiechała.
Poznała mnóstwo wspaniałych ludzi.
To był dobry rok.
Jednego tylko się nie odważyła..cóż.. może teraz!
Plany na 2014:
Szukać dalej "swoich" miejsc...
Pozdrawiam.


"..Kręć się..Kręć się.. Kręć się.. tylko nie kręć.."
____ __o
___ `\<¬
__(_)/ (_)____
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6485 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 03 Sty 14, 17:15:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wpis byłby przydługawy więc zapraszam tutaj

http://banita33.bikestats.pl/1071295,2013.html


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
arusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4468 (63%)
Postów: 158
Wiek: 54

Częstochowa-Tysiąclecie

Post Sob 04 Sty 14, 14:51:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowerowo rok rekordowy.Najwięcej km w roku,miesiącu,dniu.Planowałem 5000km a udało się wykręcić 6595km w tym 8 razy 100km i więcej.Jeden miesiąc z przebiegiem ponad 1000km i 186 rowerowych dni w roku.Spełnienie marzeń: Kraków na rowerze,udział w maratonie,na rowerze w górach.Większość km samotnie ale kilka wycieczek w towarzystwie rowerowych przyjaciół,tych znanych wcześniej jak i tych nowopoznanych.Wszystkim gratuluję osiągnięć w 2013r, życzę ich poprawy w 2014r i do zobaczenia na rowerowych trasach Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5416 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Sro 08 Sty 14, 0:49:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje podsumowanie sezonu 2013- http://przemo2.bikestats.pl/1069422


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Sro 05 Mar 14, 22:59:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W roku 2013 przejechałem 8491 km.


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Nie 16 Mar 14, 17:55:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W roku 2013 przejechałem 8.5 tysiąca km. Odwiedziłem Kraków , Opole i 4x Łódź. Okolice Łodzi zwiedziłem dokładnie -Łęczyca, Tum,Tomaszów Mazowiecki,Spała , Inowłódz, Zalew Sulejowski . Uczestniczyłem we wszystkich Masach Krytycznych. W lipcu pojechałem samotnie na Ukrainę. Przez Kielce, Baranów Sandomierski,Łańcut, Hrebenne dotarłem na Ukrainę.Przez trzy dni zwiedzałem Lwów. Następnie przez Wołyń pojechałem na północ w kierunku granicy ukraińsko-białoruskiej. Wracając odwiedziłem Chełm i jadąc dalej wzdłuż Bugu dojechałem do Puszczy Białowieskiej. Przez Warszawę wróciłem do Częstochowy. Wyprawa na Ukrainę była moją dziesiątą /od 2004 r./ wyprawą zagraniczną a Ukraina dwudziestym piątym państwem jakie odwiedziłem podczas wypraw rowerowych. Fotki z Ukrainy : http://foto.onet.pl/7fkoy,f095888980w4,wh50z
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy