wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
TRASA DO MTB
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlotnik Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3907 (55%)
Postów: 55
Wiek: 30

Częstochowa Raków-Zachód

Post Sro 30 Paź 13, 16:12:07     TRASA DO MTB Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Założyłem nowy temat bo nie moge znaleść tego czego szuam a konkrentnie chodzi mi typowe trasy do MTB. Ostatnio oglądałem na necie taki filmik z wypadu 3 rowerzystów http://www.forumrowerowe.org/videos/view-247-mtb-trachy/ . I tak się zastanawiam bo na jurze są na pewno miejsca gdzie są takie górki jak na tym filmie gdzie można zjeżdżać i wjeżdzać po piachu i tego typu nawierzchni. Tylko mnie ciekawi gdzie. Jedna jest trasa do Złotego Potoku terenowa, gdzie jadać od Olsztyna w strone Biskupic skręca się w Lewo zaraz przy tablicy z rozrysowaną trasą. Mapka PTTK i opisane szlaki. Czy znacie może jakieś fajne trasy gdzie można pojedżić tak typowo jak na rower górski przystało. Jest jeszcze pystynie Siedlecka, oraz Kamieniołom Kielniki ale może jeszzcze coś znacie. Zawsze możemy się umówić na rowery i w grupie zawsze lepiej to niż samemu. Ja zawsze jestem chętny na wypady rowerowe. Smile Pozdrawiam Marek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bartek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3893 (55%)
Postów: 13
Wiek: 48

Częstochowa-Dźbów

Post Sro 30 Paź 13, 16:32:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tego typu trasa, może bez takich ekstremalnych górek, jest w Konopiskach-niebieski szlak, nosi nazwę bodajże "Przez leśne dukty".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Piksel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4670 (66%)
Postów: 263

Podjasnogórska

Post Sro 30 Paź 13, 17:00:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marlotnik napisał:
Czy znacie może jakieś fajne trasy gdzie można pojedżić tak typowo jak na rower górski przystało.

Jak się wie, gdzie szukać, to można znaleźć zjazdy i podjazdy nie odbiegające trudnością od tych w górach, tylko że znacznie krótsze. Pierwszy z brzegu to chociażby zamek w Olsztynie, Biakło czy Puchacz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
rafik1000 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4247 (60%)
Postów: 169
Wiek: 53

Raków

Post Sro 30 Paź 13, 17:14:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pikselku zapomniałeś podać koledze Zielonej Góry,Ossona i Towarnych na których jak wiesz niektórzy ostro się przewieźli(np. Harry)


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Sro 30 Paź 13, 17:18:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo te trasy w kamieniołomie w Rudnikach


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
marlotnik Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3907 (55%)
Postów: 55
Wiek: 30

Częstochowa Raków-Zachód

Post Sro 30 Paź 13, 18:55:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tych kamieniołomach w rudnikach ostatnio czytałem i piszą że są dość wymagające, ale jeszcze tam niebyłem. Mam nowego Krossa A2 ma ze 2,5-3 tyg. i chce go przetestować w terenie gdzie i amortyzator popracuje i ja czegoś nowego doświadcze Smile Może kogoś poznam.. Oczywiście do jazdy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reversed Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3858 (55%)
Postów: 5
Wiek: 31

Północ

Post Czw 31 Paź 13, 0:58:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem niedawno na kamieniołomach w rudnikach i szczerze polecam Smile Bez przesady z tymi wymagającymi trasami, spokojnie można tam na niektórych zjazdach polecieć 50km/h Cool Tylko trzeba uważać, gdy jest wilgotno/dzień po deszczu - jest wtedy w niektórych miejscach bardzo ślisko.

Jak chcesz, to można się kiedyś wspólnie w kilka osób tam wybrać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Czw 31 Paź 13, 10:22:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rafiku - zapomniałeś, że między Ossona i Zieloną jest jeszcze kamieniołom Prędziszów. A jeszcze bliżej mamy pętelkę XC na grodzisku
http://www.sports-tracker.com/#/workout/misterdry/e0ems61jhol3cqsn
Jest tam też ścieżka przy rzece, szybko nie pojedziesz ale za to nauczysz się balansować wozidłem.

marlotnik napisał:
chce go przetestować w terenie gdzie i amortyzator popracuje i ja czegoś nowego doświadcze

Taaa... Jeśli Warta wyleje w przyszłym roku to po zejściu wody polecam przejażdżkę wzdłuż rzeki. Darmowe SPA i pragnienie stalowego, sztywnego sztućca gwarantowane.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marlotnik Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3907 (55%)
Postów: 55
Wiek: 30

Częstochowa Raków-Zachód

Post Czw 31 Paź 13, 16:49:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak któś będzie chętny gdzieś jechać w teren to ja jestem chętny obojętnie gdzie. Dziś odbieram rower z serwisu i pewnie w sobote gdzieś pojadę lub w niedziele jak pogoda dopisze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy