wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
SKRADZIONO ROWER KETTLER
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolinajonska Kobieta



Status: Offline
Dni: 3952 (56%)
Postów: 4
Wiek: 37

Częstochowa/ Śródmieście

Post Pon 03 Cze 13, 10:14:40     SKRADZIONO ROWER KETTLER Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Niestety mój pierwszy wpis na tym forum muszę zacząć od prośby o pomoc.

W nocy z 1na 2 czerwca z bloku przy ul. Jasnogórskiej skradziono nam rower.
Kettler trekkingowy, męski, czarny z czerwonymi i niebieskimi napisami. Srebrna kierownica. Na kierownicy przyczepiona lampka, która była oklejona czarną taśmą izolacyjną. Rower ma charakterystyczna czarno-białe koła, 28cali. Czarna osłonka na łańcuch. Czarne siodełko na sprężynach. Pod siodełkiem uchwyt na sprężynkę. Do roweru, na tylny bagażnik, domontowany był szaro-czerwony fotelik dla dziecka.

Mam zdjęcie tego roweru ale nie potrafię go tutaj dołączyć

Embarassed Rolling Eyes

Oczywiście zgłosiliśmy kradzież na policję, rozwiesimy ogłoszenia po sklepach i serwisach, umieściliśmy info na fb i pize jeszcze tutaj.

Gdyby ktokolwiek zauważył taki rower proszę o kontakt
609 609 705 Michał
606 418 883 Karolina

Najbardziej rozpacza nasza czteroletnia córeczka, która tęskni za rowerowymi wycieczkami! Crying or Very sad

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5035 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pon 03 Cze 13, 12:56:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Te koła to z kilometra będzie można wypatrzeć, charakterystyczne pędzidło więc może przy sporym szczęściu rzuci się komuś w oko. Współczuję straty, gdyby się znalazł to sugeruję zmianę miejsca postoju.

Nie ma bezpiecznych ogólnodostępnych miejsc dla roweru, ja rok temu pożyczyłem fotelik od sąsiada na weekend, gdy chciałem mu oddać to akurat wyjeżdżał z podwórka, powiedział żebym mu przełożył siedzisko przez płot, tak zrobiłem. I co? Nękany wyrzutami sumienia odkupowałem nowy fotelik, ktoś mu zajumał ten pozostawiony z posesji.

Rowerów bez opieki nie zostawiam nigdzie, filmików na youtube jest od liku i warto się nimi przerazić, kradzieże z klatek, stojaków, parkinów itp. każde zajście nie trwa zazwyczaj dłużej niż minutę Sad

Trzymam kciuki i życzę dużo szczęścia, cuda się zdarzają, oby ten przpadek był kolejnym z niewielu Smile



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
karolinajonska Kobieta



Status: Offline
Dni: 3952 (56%)
Postów: 4
Wiek: 37

Częstochowa/ Śródmieście

Post Pon 03 Cze 13, 22:49:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Nie wiem jak wyglądają realne szanse na odnalezienie tego roweru ale licze, że gdzieś mi się rzucą w oczy białe opony. Sad

Niestety, chyba nie ma dobrych zabezpieczeń przed złodziejami. W naszym przypadku, to niestety wina któregoś z sąsiadów, bo nie zamknał drzwi na klucz (jedne drzwi są na domofon, drugie na klucz). Żeby było smieszniej złodziej do kompletu ukradł mężowi dwie pary sportowych butó, spod drzwi na ostatnim pietrze. Ehh...a tak się zawsze szczyciłam, że mamy taka bezpieczna klatkę Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4573 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Wto 04 Cze 13, 5:44:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie chce mi sie wierzyć w przypadek.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
karolinajonska Kobieta



Status: Offline
Dni: 3952 (56%)
Postów: 4
Wiek: 37

Częstochowa/ Śródmieście

Post Wto 04 Cze 13, 7:51:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sąsiadów z mojej klatni nie podejrzewamy, bo to ledwie trzy starsze panie ale mam pewne przypuszczenia związene z podejrzanym towarzystwem z klatki obok. Policja nic nie ustaliła... Swoją drogą policja szuka roweru miesiąc, potem umarza sprawę. Confused

Dzięki za dorzucenie zdjęcia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Kossak Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4648 (66%)
Postów: 6
Wiek: 44

Częstochowa

Post Sro 03 Lip 13, 22:31:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka sama historia zdarzyła się mi tylko miesiąc później. Mieszkam na Kościuszki w wieżowcu. Również uważałem, że z korytarza nic nie może mi zniknąć. Jest zamykany na klucz, 8 piętro. Niestety w tamtym tygodniu z korytarza zniknął rower Hasa Comp 5.0. Czarny srebrne napisy z czerwonymi konturami, bez błotników. Koła 26 cali z czarnymi szprychami. Siodełko czarno-czerwone.


Zastanawiam się czy te kradzieże nie są ze sobą powiązane. Również nie podejrzewam sąsiadów. Jedyne co udało mi się ustalić to fakt, że gdy rano wychodził sąsiad drzwi na korytarz były otwarte. Albo więc ktoś na noc zapomniał zamknąć korytarz lub ktoś podrobił klucz do drzwi.

Gdyby ktoś go zauważył to proszę o kontakt: Marcin 691 570 433

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy