wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Bikeorient 2013 blisko Częstochowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artur kwiatkowski



Status: Offline
Dni: 3954 (56%)
Postów: 3


Post Wto 11 Cze 13, 11:02:07     Bikeorient 2013 blisko Częstochowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam zapalonych rowerzystów z Częstochowy i okolic, a szczególnie tych, którzy gustują w rowerowej jeździe na orientację oraz konkurencjach mieszanych spod znaku AR. W dniu 8 czerwca w kompleksie leśnym na południe od Radomska odbyła się druga edycja Bikeorientu 2013. Aby zobaczyć jak było zajrzyjcie na www.bikeorient.pl . Trzecia odsłona tej imprezy odbędzie się w Przedborzu w dniu 27 lipca 2013. Będzie więcej odcinków o charakterze górskim. Mamy wielką nadzieję że dołączycie do już całkiem sporego grona fanów jazdy rowerowej z mapą. Przybywajcie ! Dla chętnych organizujemy spływ kajakowy następnego dnia po rajdzie oraz mnóstwo atrakcji w trakcie jego trwania. Przybywajcie ! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 11 Cze 13, 14:29:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda więc, że tej wiadomości nie napisałeś przynajmniej tydzień przed 8 czerwca... też się o tej imprezie dowiedziałem właśnie 8 czerwca, od brata z Gidel, który widząc jeżdżących i trochę zagubionych bikerów zadzwonił do mnie z pytaniem czy nie wiem o co chodzi...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy