wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wyprawy do Rzymu(Włoch)-rowerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mike



Status: Offline
Dni: 7028 (99%)
Postów: 10

Śródmieście

Post Pią 21 Sty 05, 22:14:07     Wyprawy do Rzymu(Włoch)-rowerowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chetnie polecam coroczne wyjazdy rowerowe Rzeszów-Rzym(Włochy).Sam w 2001 roku uczestniczyłem w takiej wyprawie.Są niezapomniane wrażenia i można naprawde sprawdzić swoją kondycje na trasach w Alpach i Apeninach.Podaje link strony, na ktorej są wszystkie potrzebne informacje. http://www.alpin.gower.pl/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 22 Sty 05, 10:14:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam kasy na nowy (czyt. dobry) rower... a ten serwuje mi wycieczki do Rzymu... Crying or Very sad


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 22 Sty 05, 13:23:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie martw się siwy - mam takie same problemy. Ale pojechać sobie do Rzymu, to byłoby coś. Masa górek po drodze, świetne klimaty, jazda bez względu na pogodę.... ach! :>

Tylko ka$a potrzebna.... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 22 Sty 05, 13:45:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom zorganizowanie takiej wyprawy jest realne... Jeśli człowiek jest na tyle obrotny żeby pozałatwiać sponsorów itepe, itede... Najlepszym przykładem są goście z politechniki częstochowskiej którzy pojechali na rowerową wyprawę do azji... Rowery od sponsorów, ciuchy od sponsorów, przelot od sponsora... Co nie zmienia faktu że trzeba włożyć dużo pracy i trochę swojego kapitału. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 22 Sty 05, 13:53:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macius ale tutaj trzeba mieć znajomości, znajomości i jeszcze raz znajomości, żeby dostać (tak jak Ci z Polibudy) pełen sponsoring... Sad


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 22 Sty 05, 13:53:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znajdźmy sponsorów i niech przejazd kolejnej częstochowskiej masy odbędzie się w największych miastach świata ;)

A tak na serio, to ja sa sobie nie wyobrażam, żeby tak sobie sponsorów załatwić.... Chyba musieli się postarac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 22 Sty 05, 13:58:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że nie poszli "Hej, chcemy zrobić wyprawę rowerową do malezji, sypnijcie groszem" i dostali pełen wikt i opierunek... Ale jeśli się porządnie zakręcić, rozmawiać, prosić, błagać itd. można to jakoś zorganizować. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 22 Sty 05, 14:00:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężko będzie... Wątpie, żeby to było proste do organizacji. Znalezienie sponsora, i to jeszcze takiego co zasponsoruje będzie prawie niemożliwe...

Ale jak ktoś chce to niech próbuje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 22 Sty 05, 23:48:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znam kolesi co wlasnie zwiedzili m.in kambodżę, darek organizował również wyjazdy mniejsze w PTTK przy politechnice częstochowskiej byłem na takim świetna sprawa, ale oni to weterani zwiedzili najpierw europę w całe wakacje dosłownie za pare groszy (dolców) i zatrzymując sie u ludzi (aż niechce sie wierzyć ale takich za granicą nie brakuje) opowiadał mi własnie że wcale duza kaska nie jest potrzebna
co innego jezeli chodzi o ten wielki wyczyn przejezdzali m.in. przez kraje niebezpiecznie mieli eskorty policyjne przez cały kraj oraz sypiali w ambasadach oraz takze u dobrych goscinnych ludzi, przywiexli do polski około 2000 zdjęc to jest coś. jeżeli chodzi o sponsorów to wyprawę szykowali około roku wcześniej i rektor też im, w tym pomagał...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 08 Lut 05, 17:03:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko Fajnie ale to tak jakby wpaść od razu na głęboką wodę !!!! Prejażdżki w okolicy miasta to nie to samo co wyprawa (!!!!!!!!) przez kilka krajów . Dla mnie narazie wystarczyłoby coś w granicach Polski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 08 Lut 05, 17:06:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze mówi! dać mu piwo!

jeżeli ktoś np. jeździ po mieście i od razu rzuca się na taką wyprawę to... Rolling Eyes

ale chcę pojechać do Ojcowa w niedalekiej przyszłości... ktoś chętny? Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 08 Lut 05, 17:18:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojców ??
ile tam bedzie kilo ??
bo w sumie to dość dawno nie jeździłem na dłuższych dystansach

........ ale i tak chyba musze sobie dać spokój bo mój Bike jeszcze nie jest zbyt pewny a lipa by była jakby się na jakimś wygwizdowie rozkraczył ........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 08 Lut 05, 20:22:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uczestniczyłem kiedys w wyprawxce wczesno wiosennej z krzeszowic do cz-wy (2 dni z noclegiem w ogrodzienieckiej szkole) poxniej powtarzalem taki wypad tyle ze juz w jeden dzionek ... wnioski nasuwaja sie takie: 170km w jeden dzionek po szlakach jest z palcem w nosie do zrobienia a ojców jest o rzut beretem wiec zprszm

jak sie tylko z deczka ociepli to mozemy zrobic taki calodniowy wypadzik (4rano wyjazd pociagiem i przyjazd o wlasnych silach...) czekam na propozycje ja jestem chetny.... pzdrwm wizar


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Lut 05, 8:34:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szeregowy Siwy jest tak chętny że aż zachorował na Grype (nie chorował od półtora roku) Very Happy

a tak na serio to jestem bardzo chętny... ale jak będzie ciepło... (takie dalsze wyprawy to tylko późna wiosna/wczesne lato/lato) Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gość







Post Sro 09 Lut 05, 14:08:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trasa do Ogrodzieńca jest super, w tym roku byliśmy tam 2 razy. Nasza grupka roweromaniaków szykuje wyjazd na 4-5 dni w dolinę Nidy albo Sandomierz i Kazimierz już nie możemy się doczekać. Żeby ten śnieg jak najszybciej zszedł. Bo już za długo tej bezczynności. Very Happy
Powrót do góry
Galeria użytkownika
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Lut 05, 14:42:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie... chyba napisze petycje żeby już śnieg nie padał i żeby ten co leży szybko stopniał i temperatura podskoczyła o jakieś... 25 stopni.. lol... Very Happy
ja nie mogę się doczekać kiedy zaznam rozkoszy jazd z Wizarem... Razz


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 09 Lut 05, 20:19:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe a co to za superlatywy pod moim adresem hmm??SmileSmile:)

no nie wiem czy ja wam dotrzymam łańcucha (kroku) przecie juz ze mnie stary byk a co za tym idzie kości i miesnie juz nie te :P

na taki dluzszy i dalszy wyjazd jak najbardziej jezeli tylko pan CZAS CZAS CZAS pozwoli pzdrwm wszytskich rowero-maniaków


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 09 Lut 05, 20:21:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar napisał:
hehe a co to za superlatywy pod moim adresem hmm??SmileSmileSmile


heheh Very Happy żadne żadne...

wizar napisał:
no nie wiem czy ja wam dotrzymam łańcucha (kroku) przecie juz ze mnie stary byk a co za tym idzie kości i miesnie juz nie te Razz


to tak jak u mnie... lol... damy radę... to znaczy ramy dadę... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 10 Lut 05, 11:24:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siwy napisał:
szeregowy Siwy jest tak chętny że aż zachorował na Grype (nie chorował od półtora roku)


Ja nie chrowałem od 3 lat, teraz coś mnie wzięło Evil or Very Mad
Oczywiście wszystko bagatelizuję, i do lekarza się nie ruszyłem. Ale to chodzenie z rozpiętą kurtką, codzienna picie szklanki zimnego napoju po powrocie do domu miało mnie zachartować. I co? Lipa Wink

Ale już nie strzelajcie sobie "dwuznacznych" aluzji, bo Ty wizar napewno masz kondycje i nie przesadzaj ze swoją skromnością.

Może zacznijcie coś planować, bo mnie zaporoponowowano wyjazd do Krakowa w czasie wakacji w gronie znajomych.

A wypady masy sądzę, że powinny być jednodniowe, a najwyżej kiedy indziej dłuższe :>


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 10 Lut 05, 11:27:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co prawda to prawda...

ja juz mówiłem, jak sie pogoda poprawi to mogę nawet i do Gdańska jechać...
no może tak daleko to nie... ale Ojców, Ogrodzieniec, Olsztyn... bardzo chętnie Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 10 Lut 05, 20:20:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

narazie trza poczekac na roztopy ale jak dobrze pójdzie to juz niedlugo... mam nawet fajniutka niedluga traske


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 10 Lut 05, 20:21:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

suuuppperr.... tak mnie podpuszczasz że aż nie mogę się już doczekać...
ale jak mi coś wypadnie to chyba się zastrzelę... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy