wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Peta Orbita 2012 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slayoo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4302 (61%)
Postów: 11
Wiek: 40

Kraków

Post Nie 15 Lip 12, 20:50:54     kolejne wieści z trasy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Otrzymałem informacje od Edyty o godzinach konsumpcji obiadu, wszystkie sa już jednak wpisane przez kogoś innego powyżej. Inna informacja: JaMayca (21) wyruszyła koleją z Tarnowskich Gór przez Blachownię do Cz-wy.

Pozdrawiam
Sylwek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bartekSŁB



Status: Offline
Dni: 4300 (61%)
Postów: 19


Post Nie 15 Lip 12, 20:58:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 20:54 15.07.2012 ----------

dajcie znać czy wiecie co się dzieje z :
11-magnum
21-JaMayca
24-Krydus
35-Darekk67
40-Krzyś
41-wolverine

jeśli ktoś coś wie o ich aktualnej pozycji to proszę o info

---------- 20:58 ----------

ostatecznie nie wiemy co się dzieje z :

40-Krzyś
41-wolverine

prosimy o info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
tomek111s



Status: Offline
Dni: 4663 (66%)
Postów: 13


Post Nie 15 Lip 12, 21:20:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

40,41 skończyli w Zawierciu. Wpis z 19:32 Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
krydus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5387 (76%)
Postów: 23
Wiek: 40

Kłomnice

Post Nie 15 Lip 12, 21:25:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bartekSŁB napisał:
24 w Kroczycach
Wink

Jazda zgodna z moimi założeniami do Secemina gdzie pierwszy raz pobłądziłem po odnalezieniu się kierunek Kroczyce i plan powrotu rowerkiem do czwy, po obraniu kierunku na czwe zmiana planów przez zmieniające się warunki meteo i pobłądzenie (duże) dotarłem do Zawiercia z dystansem powyżej 300 (jak to zrobiłem nie wiem sam)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
bartekSŁB



Status: Offline
Dni: 4300 (61%)
Postów: 19


Post Nie 15 Lip 12, 21:25:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Roland i Elziomalo wyruszają na Częstochowę pilotować ich będą żona i syn Rolanda- reszta bezpiecznie wraca z Bufetu samochodami -

Zamykamy Słodki Bufet - do zobaczenia w Altanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
anwi Kobieta



Status: Offline
Dni: 5380 (76%)
Postów: 122
Wiek: 69


Post Nie 15 Lip 12, 21:31:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krydus- gratulacje! No to Ci się "fuksło"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
vizirek



Status: Offline
Dni: 4669 (66%)
Postów: 10
Wiek: 45

Ogrodzieniec

Post Nie 15 Lip 12, 21:37:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z przygodami, ale pare minut temu dotarłem na mieszkanie. Nr 27 vizirek.
Moj dystans to 138km. Zaliczylem PK Brynek. Szczegółyniebawem w relacji na bikestats. Mam tez sporą liczbę fotek z PK w Brynku i z trasy. Pozdro




Ostatnio zmieniony przez vizirek dnia Nie 15 Lip 12, 22:51:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
krydus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5387 (76%)
Postów: 23
Wiek: 40

Kłomnice

Post Nie 15 Lip 12, 21:39:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anwi, dokładnie wróciłem do domu suchutki, rowerem by się to nie udało. Na tym kończę bicie życiówek, na ewentualnych przyszłych orbitach planuję jazdę 100-150km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Kasik Kobieta



Status: Offline
Dni: 4770 (67%)
Postów: 45
Wiek: 30

Raków

Post Nie 15 Lip 12, 21:40:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z Rassta samotnie wyruszyliśmy z Włoszczowej 8:40, do Brynka średnia 23km/h (do Pradły była 25km/h) ale te podjazdy nas wykończyły. Planowaliśmy dojechać do Lublińca na pociąg jednak przed samym miastem zatrzymal nas zakaz i mimo, że z rowerami można było się przedrzeć bokiem przemiły Pan nas nie przepuścił (trzeba było 10 km wrocić) , na pociąg juz byśmy nie zdążyli wiec 907 do Częstochowy gdzie po drodze znów przez Herbami objazd już woleliśmy nie ryzykować z próbą przedarcia się) i przez Blachownie do Częstochowy. Dystans 214,67 ze średnią 23,3km/h Przed Herbami mały deszczyk ale dało radę Wink! Moja życiówka poprawiona o 82km, Rassta o 75km.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
anwi Kobieta



Status: Offline
Dni: 5380 (76%)
Postów: 122
Wiek: 69


Post Nie 15 Lip 12, 21:44:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wynika z tego, że dystans wyszedł niemal 100km dłuższy od zamierzonego. Brawo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Karol G Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4301 (61%)
Postów: 2
Wiek: 41

Gorzkowice

Post Nie 15 Lip 12, 21:58:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dojechałem do połowy drogi do Secemina i stamtąd wracałem w kierunku Gorzkowic, dystans dnia: 107 km na co składa się trasa prawie z Kamieńska do około połowy drogi do Secemina + reszta powrót.
Fajny wyjazd choć jechałem bez kompletnego przygotowania, był to mój pierwszy wyjazd na szosie w tym sezonie.

Jechałem bez numeru startowego...

Pozdrawiam,
Karol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
polak8778 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5163 (73%)
Postów: 233
Wiek: 30

Częstochowa-Mirów-Lisiniec

Post Nie 15 Lip 12, 22:15:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przejechałem marne 162 km . Źle się za to w tym roku zabrałem.

Wracałem z Bialko poda swój dokładny dystans ale nie będzie się wiele rónił.

Ufol odbił wcześniej na czewę.

Pozdrawiam Very Happy


PoLsKa ByĆ TrUdNy JęZyK !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
slayoo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4302 (61%)
Postów: 11
Wiek: 40

Kraków

Post Nie 15 Lip 12, 22:25:23     kolejne wieści Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Otrzymałem właśnie wiadomość, że nr 4 (yoshimura) przejechawszy 508km na rowerze wraca do domu samochodem z rodziną.

Pozdrawiam
Sylwester
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Abovo Kobieta



Status: Offline
Dni: 4824 (68%)
Postów: 228
Wiek: 50

Częstochowa- Północ

Post Nie 15 Lip 12, 22:43:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już wcześniej Sylwester odnotował-w Wieluniu po 72km. Po dojechaniu na stację okazłao się, że pociąg własnie odjechał 5min temu Crying or Very sad Nastepny za 2 godziny. Dworzec w Wieluniu zamknięty, peron niemiły - przeczekałam na oddalonej o ok 1,5km od dworca stacji Statoil. pociąg jechał docelowo do Tarnowskich Gór ale nie przez Częstochowę, najbliżej położona stacja to Herby Nowe i tam wysiadłam. Pojechałam przez Blachownię do domu Smile
Dystans z dojazdem do domu - 99, 28
czas:5,06 h średnia przy powrocie do domu spadła: 19,4 śr. max 44,6

Chciałam wszystkim podziękować! Gdy zaczęło mnie boleć kolano, najpierw jedno, potem drugie i jechałam z ogromnym trudem, zwłaszcza na wzniesienia (nawet te niewielkie) "trochę" marudziłam Evil or Very Mad Mimo to mogłam liczyć na dobre słowo i wsparcie! Nie zostałam sama Very Happy Markon bardzo dziękuję Ci za pomoc! Jesteś nieoceniony Very Happy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
elziomallo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5420 (77%)
Postów: 196

Śródmieście/Wrocław

Post Nie 15 Lip 12, 23:53:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czołem!

Jestem już w domu.

Jechałem trasę spod energetyka, od Secemina w super towarzystwie szosowców Yoshimury, Rolanda, Jacka i Michała (nie znam nicków). Współpraca świetna, nogi podawały pięknie, nawet na czwartej setce prędkość rzadko spadała poniżej 25.
Nie byliśmy za to zbyt prędcy na dość częstych postojach, stąd nasz poślizg w stosunku do reszty
Nasze drogi rozstały się w Krzepicach, Roland jednak wrócił samochodem, a ja przez Kłobuck do Częstochowy. Długo myślałem o pełnej pętli, ale posłuchałem głosu kolan i wybrałem kompromis ;]

Według wstępnych obliczeń przejechałem 450km, co bije wynik Giga Orbity (316).

Dzięki wszystkim za niepowtarzalną imprezę!


rower
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
slayoo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4302 (61%)
Postów: 11
Wiek: 40

Kraków

Post Pon 16 Lip 12, 0:27:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Nowy zwięzły sms: "DzejBi 400"

Czy ktoś z Was ma jakieś wieści czy wszystko w porządku u Krzyśka Arabasa?

Pozdrawiam
Sylwester
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5907 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pon 16 Lip 12, 0:40:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż, czekamy na informację kto ukończył cały dystans Smile


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
vizirek



Status: Offline
Dni: 4669 (66%)
Postów: 10
Wiek: 45

Ogrodzieniec

Post Pon 16 Lip 12, 1:33:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś był zainteresowany fotkami z Peta Orbity (głównie punkt Kontrolny Brynek i pare z trasy), to zapraszam do obejrzenia pokaźnej liczby zdjęć w galerii picasa https://picasaweb.google.com/marekvizirek/PetaOrbita

PS. Cały czas nadal trwa wysyłanie fotek do galerii, wiec ich liczba wzrasta z czasem. Trzeba odświeżac strone Smile Miłego ogladania zycze
Mój podziw dla wszystkich, którzy zdecydowali sie wystartowac spod Energetyka, w szczególnosci dla pierwszej trójki. Kamil gratulacje. DżejBi 400 to tez super wynik, zwazywszy ze stracił sporo czasu kilkakrotnie pomagając naszej koleżance zmienic dętke.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5593 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Pon 16 Lip 12, 7:33:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To i ja coś napiszę...
Wrażenia z nocnej jazdy ze średnią 29km/h bezcenne - jak dla mnie najlepsze wspomnienie z PO. Co da zarzutów odnośnie tempa wydają mi się bezpodstawne. Już od Kamyka widać było, że tempo będzie takie a nie inne i dużo osób zwalniało i bez problemu można było utworzyć osobną grupkę. Poza tym okazało się, że zapas czasu 45min (w stosunku do planu Krzary) jaki mieliśmy w Szczekocinach bardzo szybko stopniał na odcinku Kroczyce-Zawiercie do marych 25min. Wydaje mi się również, że szybki wyjazd ze śniadania był również jak najbardziej uzasadniony. Zapas zapasem ale później okazało się, że każda minuta jest na wagę złota - Krzara opuścił SłB o 19:59.

Jedyny minus startu to to, że peleton tak szybko się porwał na części. Część osób wystartowała minimalnie przed czasem. Można było zaliczyć naprawdę fajny przejazd grupą przez miasto.

Co do innych wrażeń:
- 20km przed śniadaniem rozpadło mi się siodełko, które jakimś cudem udało mi się poskręcać do kupy na śniadaniu ale kosztem przesunięcia go o 1,5cm do przodu - efekt: przesunięty środek ciężkości i załatwione nadgarstki, z bólem których borykałem się aż do Sł.B.
- Super jazda na zmianach co 1km od śniadania do Szczekocin. MrDry i Kolarz RSL dzięki za przewodnictwo duchowe Wink
- W Siewierzu podjąłem decyzję, że z Brynku wracam do domu i do tego dostosowałem styl jazdy (dość forsowny). Jednak w Brynku uległem namowom Krzary i poleciałem z nim na Sł.B. końcówkę tego odcinka wspominam jako koszmarną ale dającą również dużo satysfakcji i wrażeń. Nie dość że złapały mnie skurcze w nogach i co 15km musiałem stawać (Krzara dzięki za cierpliwość) i robić 100-200m z buta to w Oleśnie dopadła nas burza, po której dostałem takiego ataku hipotermii jakiego nigdy do tej pory nie doświadczyłem w życiu.

Ze Sł.B wróciłem grzecznie (z zasłużonym browarkiem w ręku) samochodem do domu. Ze zdobytych 413km jestem zadowolony, chociaż pozostał pewien niedosyt, że nie dałem jednak rady pokonać 500-ki.


Ostatnio zmieniony przez Sikor dnia Pon 16 Lip 12, 7:56:56, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
krzara Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5442 (77%)
Postów: 742
Wiek: 71

Częstochowa

Post Pon 16 Lip 12, 7:35:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Brynek - od lewej: (9)KolarzRSL, (13)Adamas, (8)Mr. Dry. Jako pierwsi ukończyli o 23:02 Peta Orbitę. Zdjęcie zrobiłem jak wyruszali z obiadu w Brynku.

Ja ukończyłem 15min (studenckie) po północy. Przejechałem całą orbitę tj 506 km ale w dobie wykręciłem 501 km.


Ostatnio zmieniony przez krzara dnia Pon 16 Lip 12, 13:09:56, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Ufol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4667 (66%)
Postów: 10
Wiek: 37

inąd

Post Pon 16 Lip 12, 7:46:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nr 19 - w tym roku marne 159km, odbiłem przed Bełchatowem i zarzuciłem kierunek na Czwę. Niestety ale tyłek dawał mi się odczuć w tym roku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4599 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Pon 16 Lip 12, 8:28:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

42- voit - 156 km. To moje pierwsze orbitowanie, wynik nie powala , ale dla mnie nieźle. Góreczki do Zawiercia długo pozostaną w mojej pamięci Wink.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
anwi Kobieta



Status: Offline
Dni: 5380 (76%)
Postów: 122
Wiek: 69


Post Pon 16 Lip 12, 8:52:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla tych, którzy pokonali pięćsetkę!
Gratulacje dla tych, którzy wykręcili życiówki!
Ciekawa jestem, jakie wyniki ma ta trójka ze zdjęcia (dystans, średnia)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KolarzRSL Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4352 (61%)
Postów: 14
Wiek: 30

Ruda Śląska

Post Pon 16 Lip 12, 9:34:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobowy dystans: 506km Od 00:00 do 23:02

Dzięki Mr. Dry i Adamas za utworzenie "pociągu" nie do zatrzymania i napędzanie go.
Gratuluję wszystkim życiówek, a co najważniejsze, pokonania wielu kryzysów na trasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Faki Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5834 (82%)
Postów: 237
Wiek: 60

London, Wembley

Post Pon 16 Lip 12, 9:55:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie gratulacje i uznanie dla wszystkich


Na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy