wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
KRZEPICE XC !!!!!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_omar_ Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4745 (67%)
Postów: 174
Wiek: 40

Częstochowa 1000-lecie

Post Sro 23 Maj 12, 12:37:07     KRZEPICE XC !!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma chęć wzięcia udziału w wyścigu XC który odbędzie się 2-06-2012 w Krzepicach - około 35 km od Czewy - zapraszam tutaj:

http://www.narty.pl/www/extremeski/rowery_krzepice/index.html

Smile))))


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen Jabber  
kingspider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4466 (63%)
Postów: 13
Wiek: 29

Kłobuck

Post Sro 23 Maj 12, 16:10:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

link nie działa ale znalazłem filmik

http://www.youtube.com/watch?v=U4EwlMJFMJY&feature=relmfu

PS możliwe że pojawię się na zawodach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Sro 23 Maj 12, 16:34:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

_omar_ napisał:
2-06-2012 w Krzepicach

a nie przypadkiem 3go?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
_omar_ Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4745 (67%)
Postów: 174
Wiek: 40

Częstochowa 1000-lecie

Post Sro 23 Maj 12, 21:25:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:24 23.05.2012 ----------

EdytKa napisał:
_omar_ napisał:
2-06-2012 w Krzepicach

a nie przypadkiem 3go?


ok niech będzie 3-ego Smile

---------- 21:25 ----------

kingspider napisał:
link nie działa ale znalazłem filmik

http://www.youtube.com/watch?v=U4EwlMJFMJY&feature=relmfu

PS możliwe że pojawię się na zawodach


to dziwne bo ja nie mam żadnych problemów z tym linkiem...




Ostatnio zmieniony przez _omar_ dnia Czw 24 Maj 12, 7:17:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen Jabber  
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Czw 24 Maj 12, 0:18:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry jak zadam głupie pytanie, ale nigdy nie byłem na czymś takim, a z chęcią spróbowałbym czegoś nowego. Tak więc ciekawi mnie czy trasa tam będzie jakoś oznaczona, czy trzeba przyjechać wcześniej i ją zaczaić?
Jakby pogoda dopisała i nie wypadłyby żadne zdjęcia to z chęcią bym się wybrał.


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
_omar_ Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4745 (67%)
Postów: 174
Wiek: 40

Częstochowa 1000-lecie

Post Czw 24 Maj 12, 11:17:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 07:24 24.05.2012 ----------

ZIPer napisał:
Sorry jak zadam głupie pytanie, ale nigdy nie byłem na czymś takim, a z chęcią spróbowałbym czegoś nowego. Tak więc ciekawi mnie czy trasa tam będzie jakoś oznaczona, czy trzeba przyjechać wcześniej i ją zaczaić?
Jakby pogoda dopisała i nie wypadłyby żadne zdjęcia to z chęcią bym się wybrał.

Kto pyta nie błądzi więc luzik Smile
Co do trasy i jej oznaczenia - ja niejednokrotnie startowałem w maratonach (ale typowych MTB a nie jak tu XC) i za kazdym razem trasa była dobrze oznaczona, tzn. nawet mnie nie udało sie zgubic Smile Tutaj z racji tego, ze jest to typowe XC jest to jazda po wyznaczonej pętli, trasa prawdopodobnie bedzie miejscami 'otaśmowana' tam, gdzie niektorzy mogliby skracac trase, w pozostalych miejscach beda najprawdopodobniej strzalki kierunkowe na drzewach, slupkach itp.
Jeszcze moja osobista uwaga - jesli ktos nigdy nie bral udzialu w jakichs zawodach warto zwrocic uwage na te Krzepice bo sa blisko i oplata wpisowa to tylko 20 zł Smile
"Jakby pogoda dopisała" - najdłuzej i najmilej wspomina sie te wyscigi, gdzie z racji warunkow atmosferycznych po dojechaniu do mety cieszy nie wynik a samo ukończenie zawodów z piaskiem we wszystkich mozliwych otworach ciala Razz

---------- 11:17 ----------

dla zainteresowanych program zawodów:

10.00 - otwarcie biura zawodów, zapisy i opłaty startowe (do 30 min przed startem każdej kategorii), oglądanie trasy, itd, itp
10.45 - wyścig na rowerach miejskich i wiejskich - kobiety i mężczyźni
11.15 - wyścig główny - MTB XC - kobiety
12.00 - wyścig główny - MTB XC - mężczyźni
ok. 15.00 - 15.30 - ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców

Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen Jabber  
elziomallo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5394 (76%)
Postów: 196

Śródmieście/Wrocław

Post Sob 26 Maj 12, 14:42:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mogłem jechać na Kluszkowce, w sumie pasuje mi ten wyścig, rok temu jechało aż 9 osób więc ciasno nie będzie chyba Mr. yellow


rower
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
_omar_ Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4745 (67%)
Postów: 174
Wiek: 40

Częstochowa 1000-lecie

Post Sob 26 Maj 12, 14:43:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elziomallo napisał:
Nie mogłem jechać na Kluszkowce, w sumie pasuje mi ten wyścig, rok temu jechało aż 9 osób więc ciasno nie będzie chyba Mr. yellow

jakie Kluszkowce masz na myśli? to nazwa jakiejs miejscowosci? W tamtym roku nie bylo wielu zawidnikow to prawda, ale mozliwe ze w tym roku bedzie 9 osob z 2011r i ze 20 osób z CFR Razz wiec moze byc ciasno Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen Jabber  
elziomallo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5394 (76%)
Postów: 196

Śródmieście/Wrocław

Post Sob 26 Maj 12, 15:09:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kluszkowce to edycja Bike-maratonu która jest dzisiaj, ale nie miałem czasu i kasy, za to właśnie Krzepice by mi pasowały ;] W Kluszkowcach jedzie dziś Piksel, czekam na wyniki właśnie jak mu poszło ;]

Pojechał mini tym razem, 66 open, 8 w kategorii ;]


rower
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
_omar_ Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4745 (67%)
Postów: 174
Wiek: 40

Częstochowa 1000-lecie

Post Sob 26 Maj 12, 17:27:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elziomallo napisał:
Kluszkowce to edycja Bike-maratonu która jest dzisiaj, ale nie miałem czasu i kasy, za to właśnie Krzepice by mi pasowały ;] W Kluszkowcach jedzie dziś Piksel, czekam na wyniki właśnie jak mu poszło ;]

Pojechał mini tym razem, 66 open, 8 w kategorii ;]


aaa juz rozumiem Smile ja mialem w planach Zdzieszowice ale nic z tego nie wyszlo :/ co do Piksela - im wiecej sledze to co tu piszecie o jego wynikach tym bardziej trzymamkciuki zeby w generalce byl na podium !!!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen Jabber  
GAWEŁ



Status: Offline
Dni: 4679 (66%)
Postów: 41
Wiek: 47


Post Sob 26 Maj 12, 17:52:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety, Pixel dzisiejszego maratonu nie zaliczy do udanych.
Połamane tylne koło, oraz defekt amorka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Piksel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4670 (66%)
Postów: 263

Podjasnogórska

Post Sob 26 Maj 12, 21:17:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elziomallo napisał:


Pojechał mini tym razem, 66 open, 8 w kategorii ;]

Niestety.
Miałem jechać mega, ale niestety za rozjazdem rozwaliłem całkiem tylne koło.Pęknięta, a później kompletnie powyginana obręczy zmusiły mnie do kapitulacji.Poszedłem z rowerem na placach na górę.Po czym wpadłem na genialny pomysł:pójdę sobie na metę, przynajmniej nie będzie dnf.No i poszedłem...Wynik został już podany.Dodam, że na dojściu do mety po defekcie straciłem około 15minut.
Na dokładkę chyba rozwalił mi się tłumik w amorze.
Zadowolony nie jestem, bo na mega jechałem po zwycięstwo, a tu taki pech...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
elziomallo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5394 (76%)
Postów: 196

Śródmieście/Wrocław

Post Sob 26 Maj 12, 21:22:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry zjazd musiał być jak koło rozwaliłeś, ty lekki chyba jesteś nie? Ja w Kielcach załatwiłem koło ale to było 35x700c i 5 dych na zjeździe Mr. yellow ale dało się jechać jeszcze. Szkoda biorąc pod uwagę że tak daleko musiałeś jechać, będzie trzeba się odegrać w Piechowicach ;]


rower
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Piksel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4670 (66%)
Postów: 263

Podjasnogórska

Post Sob 26 Maj 12, 21:35:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem aż za lekki Wink 58kg.Zjazd był konkretny.Najpierw chyba pękła obręcz, a na zakręcie koło się rozlazło.
Taka ciekawostka na Mega w M0 sklasyfikowano tylko 1 zawodnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
elziomallo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5394 (76%)
Postów: 196

Śródmieście/Wrocław

Post Sob 26 Maj 12, 22:15:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mr. yellow To szkoda rzeczywiście, ale mega był chyba bardzo ciężki skoro czołówka miała 2,5h a przeciętnie lekko 3,5h jechali ludzie, podjazdy chyba fajne były Mr. yellow


rower
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
_omar_ Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4745 (67%)
Postów: 174
Wiek: 40

Częstochowa 1000-lecie

Post Sro 30 Maj 12, 7:48:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3-06-2012 na 99% (zostawiam 1% na jakieś sytuacje losowo-ekstremalne) pojadę do Krzepic na zawody XC więc proponuje transport dla jednej osoby z rowerem. Jedyny minus jest taki, że aby wsadzić 2 rowery (już testowałem-da się) do Lanosa najwygodniej będzie zdjąć przednie koła. Koszty paliwa 50/50 więc po jakieś 16 zł (brak LPG, tylko benzyna :/). Chciałbym być na miejscu po godz. 10 żeby na spokojnie objechać lub obejść trasę. Wyjazd z parkingu koło Video World przy Dekabrystów około 9.30 - 9.40.
Jeli jest ktoś chętny prosze pisać na priv. Z racji jednego wolnego miejsca - kto pierwszy ten lepszy Smile)


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen Jabber  
_omar_ Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4745 (67%)
Postów: 174
Wiek: 40

Częstochowa 1000-lecie

Post Pon 04 Cze 12, 13:54:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylem, widzialem, nawet troche pojezdzilem Razz
zawodnicy jacys nie z tego swiata przyjechali - podjezdzali pod gorki pod ktore ja nie bardzo moglem podejsc Smile czołówkę widziałem na starcie a pozniej na trasie jak mnie dublowali niektorzy po 2 razy Razz lezalem kilka razy - przy okazji rozciapałem sobie banana na plecach ktorego mialem w kieszonce koszulki haha Very Happy
w kazdym razie warto bylo doswiadczyc tego na wlasnej skorze chociazby po to, jak na bakier jest sie z technika jazdy...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy