wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
HGR "Adrenalina" Zgierz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniou Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4366 (62%)
Postów: 1


Post Sob 14 Kwi 12, 20:55:45     HGR "Adrenalina" Zgierz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie Rowerzyści !
Jesteśmy Harcerską Grupą Ratowniczą „Adrenalina” ze Zgierza. Działamy na arenie naszego miasta, ale także w Łodzi i innych miastach w Łódzkiem. W klubie jestem kwatermistrzem, ale od początku naszej działalności (tj. 5 lat) mam za cel postawione stworzenie ratowniczego patrolu rowerowego. Do tego potrzebna jest oczywiście kasa, kasa, kasa lub sponsorzy. Myślę ze nasza oferta jest dość atrakcyjna, gdyż pokazujemy się na różnych imprezach masowych dużego kalibru (np. Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet, Mistrzostwa Świata w halowym Enduro oraz rok rocznie zgierski etap kolarskiego wyścigu bursztynowym szlakiem) podczas których pokazywalibyśmy się na rowerach sponsora jednocześnie je reklamując.
Macie wiedzę, która Polska marka wspiera takie inicjatywy, ma zrzuty serii albo przekazuje rowery jako darowizny ?
Jeżeli ktokolwiek jest w stanie pomóc proszę się nie krępować aby nas wesprzeć 
Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony.

http://www.adrenalinazgierz.zhp.net.pl/


Pozdrawiam,
Adam „Anioł” Nieckarz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy