wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wakacyjna wyprawa rowerowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maly88



Status: Offline
Dni: 4381 (62%)
Postów: 1


Post Pią 30 Mar 12, 17:49:49     Wakacyjna wyprawa rowerowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wakacyjna wyprawa rowerowa Smile
Cześć! Smile
Szukam ludzi chętnych do uczestniczenia w swojego rodzaju wyprawie rowerowej prawdopodobnie przez Polskę wschodnią. Nie ma jeszcze konkretnej trasy opracowanej, ale prawdopodobnie z Bieszczad na Mazury. Nie jest to moja pierwsza wyprawa rowerowa. Przed dwoma laty przejechałem z kolegą polskie wybrzeże, a rok temu Kujawy, Kaszuby i Pomorze. Nazywam to wyprawą a nie wycieczką, ponieważ wg mnie trzeba się do tego troszkę przygotować.

Termin: wakacje, prawdopodobnie sierpień. Termin do ustalenia

Wyposażenie: Sprawny rower, którym można wjechać w teren; bagażnik; sakwy; ew. namiot. W zasadzie pozostałe wyposażenie wedle uznania. Ja osobiście biorę zawsze jakieś narzędzia, coś ala apteczkę, ubrania na każdą pogodę, płaszcz przeciwdeszczowy, sznurek, izolację i drut miedziany - wychodząc z założenia, że w trasie najtrwalsza jest prowizorka i trzeba być przygotowanym na wszystko.

Czekam na chętnych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy