wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
68 Masa Krytyczna - 28 października 2011 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evemir Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4768 (68%)
Postów: 98
Wiek: 34

Częstochowa - 1000lecie

Post Nie 09 Paź 11, 15:18:54     68 Masa Krytyczna - 28 października 2011 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przygotowałem już szprychówkę wg. pomysłu Arka i plakat.




Jakby ktoś nie wiedział to koła roweru przedstawiają ziemię i księżyc. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5881 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Nie 09 Paź 11, 17:21:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szprychówka świetna! Mr. yellow Taka pocieszna. Smile


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
mario66 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5037 (71%)
Postów: 151
Wiek: 57

Częstochowa , Raków

Post Nie 09 Paź 11, 19:54:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niezła ta szprychówka , choc taka zaśliniona jakaś Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 09 Paź 11, 22:57:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idąc za ciosem akcji z promocją oświetlenia proponuję połączyć ją z kolejną loterią na najbliższej Masie. Wydaje mi się, że ostatnio ta atrakcja przyczyniła się do sporej frekwencji. W Masowej kasie powinno być coś koło 270 zł. Znalazłem na Allegro aukcję zestawu oświetlenia, który mógłby nam służyć jako fant loteryjny:
http://allegro.pl/zestaw-power-beam-oswietlenie-rowerowe-10-led-i1862262372.html
Jak widać sprzedawca zawyża koszt wysyłki ale myślę, że gdybym zadzwonił i powiedział, że zamawiamy 30 kompletów to by się wytargowało i wysłał by po normalnej cenie. Zakładając paczkę w przedziale 1 - 2 kg = 11/12 zł i 30 kompletów po 4,60 zł = 138 zł. Całość wychodzi około 150 zł. Myślę, że to niewiele biorąc pod uwagę, że szprychówka jako los będzie kupowana znacznie chętniej niż normalnie (ostatnio sprzedało się 106 co dało nam 212 zł). Co o tym myślicie? Proszę bardzo o wypowiedzenie się w temacie.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG


Ostatnio zmieniony przez Poisonek dnia Nie 09 Paź 11, 23:02:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Nie 09 Paź 11, 22:59:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie pomysł jest wart zainteresowania, nie kupowałam ostatnio szprychówki, ale tym razem się to zmieni


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5035 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pon 10 Paź 11, 9:49:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł pierwsza klasa. Taka edukacja "ciemniaków" jest niezbędna. W zeszłym tygodniu przynajmniej dwa razy wyjechałem z kimś na czołówkę bo jechał ciemną ulicą w czarnych ciuchach bez choćby odblasku na rowerze.

Podpisuje się pod inicjatywą rękami i nogami Wink



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6526 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Pon 10 Paź 11, 17:33:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł, tylko nie wiem czy sprzedawca na tyle opuści koszty przesyłki skoro konkretny zysk ma właściwie tylko z tego, w każdym razie warto spróbować.A jeśli nie to może na innych aukcjach będzie coś ciekawego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6905 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 10 Paź 11, 18:02:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MK napisał:
skoro konkretny zysk ma właściwie tylko z tego


Zatem niech nie cwaniakuje i wystawia towar po realnych cenach jak na porządnego sprzedawcę przystało. Jeśli pojedynczy komplet z wysyłką będzie wychodzić drożej niż 10zł to w II Alei w sklepie "wszystko po 4zł" są komplety lampek po 10zł.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Pon 10 Paź 11, 18:17:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dałem się tak zrobić na szaro. Kupiłem 2 tusze do drukarki, licząc, że za przesyłkę zapłacę raz. O tym, że zapłacisz za każdy z osobna dowiadujesz się, gdy klikniesz już w "Kup teraz". Goście mają umowę z pocztą i sami inkasują wielokrotność wartości przesyłki. Chciałem dać odpowiedni komentarz, ale nie zdążyłem. Serwis usunął aukcję - widocznie takie działanie sprzedającego jest sprzeczne z regulaminem Allegro.
O... ten, to nawet napisał to ukrywając pod linkiem "Cennik dostawy" - pewnie go nie wywalą, a kilku naiwnych się złapie - żeby tylko nie zamówili po kilkadziesiąt sztuk Wink

A żeby nie było, że odbiegłem od tematu - nie kupi się tych lampek omijając cenę przesyłki, bo to ceną przesyłki robią ludzi w konia Evil or Very Mad

Edytowane:
Arku - pierwsza lampka 18 zł, za każdą następną w paczce 6 zł Wink. Za 20 lampek musiałbyś zapłacić ponad 208 zł, a potem zacząć drugą paczkę od 18, więc razem - 316 zł Shocked


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy



Ostatnio zmieniony przez markon dnia Pon 10 Paź 11, 18:24:05, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 10 Paź 11, 18:19:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no nie ma szans. Nawet gdyby przesyłka miała kosztować 20 zł za całą paczkę to przy 30 sztukach wyniesie nas to niecałe 160 zł. W Alejach 30 kompletów x 10 zł = 300 zł... Ale OK - zadzwonię do nich jutro i ustalę szczegóły.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6526 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Pon 10 Paź 11, 18:50:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/oswietlenie-rowerowe-power-beam-przod-tyl-10led-b-i1850625838.html
Na tej aukcji jest prawie identyczny zestaw, za 30 sztuk wychodzi koło 190 zł, jeżeli tam nie opuści to taniej chyba się nie znajdzie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5035 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pon 10 Paź 11, 19:02:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam obawy co do rabatu na wysyłce, wiele razy jest tak że sprzedający zaniżają cenę za produkt ale swoją marżę kamuflują w koszcie przesyłki, to jednak zazwyczaj ma miejsce w aukcjach jedno przedmiotowych. Tak czy siak, nawet z kosztem 20zł się opłaca kupić te lampki Rolling Eyes



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 10 Paź 11, 19:19:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawa wyjaśniona. Aukcja z pierwszego linku - u góry nad sekcją "Dostawa i płatność" jest odnośnik do cennika dostawy, którym jasno jest napisane, że sprzedawca cwaniaczy: paczka 18 zł + każda następna sztuka lampki w paczce to + 6 zł i maksymalnie w paczce 20 sztuk. Czyli w tym przypadku sama cena przesyłki 20 lampek to 132 zł Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Dodając cenę lampek daje nam to kwotę 224 zł za 20 sztuk.
W aukcji wrzuconej przez MK, również w cenniku dostawy widnieje możliwość wysłania kurierem za 14 zł praktycznie dowolnej liczby zestawów bez podnoszenia kosztów przesyłki. Cena 20 sztuk z przesyłką wyniesie nas 133,8 zł. Sprawa jasna...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Pon 10 Paź 11, 19:21:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.ebay.pl/itm/Waterproof-LED-Bike-Bicycle-Head-Light-Rear-Flashlight-/150598652659?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item23106112f3

http://www.ebay.pl/itm/2-In-1-New-Mini-Bright-LED-Bicycle-Bike-Safety-Light-/250781502825?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a63be0d69

tylko że to trwa :/
raz miałem skontrolowaną przesyłkę ale wartość przedmiotu była niska i nie musiałem płacić cła. przy ponad 20$ trzeba się z tym liczyć choć skośnoocy wszystko wysyłają jako gift i szanse na to są niewielkie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 10 Paź 11, 21:08:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może , podtrzymując tradycję z przed kilku dobrych lat , gdy na masę "zajeżdżało" kilkudziesięciu rowerzystów i wykorzystując dawny pomysł Nataszki - zrobimy sobie jakąś przebieralnię z okazji " HELOŁyn" ???


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5881 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pon 10 Paź 11, 23:19:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, ciekawa propozycja, tylko czy w październiku bedzie sie chcialo ludziom przebierac, gdy wieczorami bedzie ziimno.


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 11 Paź 11, 10:02:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze , że nie wszyscy mają wesela w rodzinach , ani nie mają innych dylematów i poprostu jak co miesiąc przyjadą...nawet jeśli wieczorem będzie zimno, nawet jeśli ktoś zechce się przebrać lub przyjechać nago , bo akurat tak mu jest wygodnie....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Wto 11 Paź 11, 14:26:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nago raczej nie przyjadę Very Happy bo bym zamarznęłą


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
kobe24la Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4560 (65%)
Postów: 230
Wiek: 38

Częstochowa - Błeszno

Post Wto 11 Paź 11, 16:59:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale za to innym by się od razu cieplej zrobiło Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Wto 11 Paź 11, 20:15:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro padła propozycja w przebieranie się to myślę, że przydałby się adekwatny do Halloween plakat. Jakieś dynie i inne potworności i jakaś zachęta by przyjechać ubranym mrocznie.


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
EdytKa Kobieta



Status: Offline
Dni: 4564 (65%)
Postów: 521
Wiek: 37

Częstochowa - Wrzosowiak

Post Wto 11 Paź 11, 20:41:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZIPer napisał:
Skoro padła propozycja w przebieranie się to myślę, że przydałby się adekwatny do Halloween plakat. Jakieś dynie i inne potworności i jakaś zachęta by przyjechać ubranym mrocznie.


haa Very Happy to ja w takim razie nie muszę się przebierać Very Happy
pomysł ciekawy Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 13 Paź 11, 19:59:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lampki zakupione. Na najbliższej Masie Krytycznej będzie loteria w której po zakupieniu szprychówki będzie można wylosować komplet oświetlenia.
http://allegro.pl/oswietlenie-rowerowe-power-beam-przod-tyl-10led-b-i1850625838.html


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5035 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Czw 13 Paź 11, 22:04:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości, jak one wypadają jakościowo? Chińska tandeta czy ujdzie? Na fotkach to wiecie; wszystko pięknie ale pytanie jak na żywo wyglądają?



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Pią 14 Paź 11, 4:20:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój kumpel ma podobne (jak nie identyczne), nawet nieźle mu świeciły. Jeden minus miały - przednie, czasem po gałach świecą (jak się źle siądzie/ustawi).


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6526 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Pią 14 Paź 11, 13:46:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że cudów nie należy się spodziewać, najważniejsze, żeby działały jak najdłużej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy