wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Gdzie największy wybór ubrań rowerowych?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5567 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Pon 07 Gru 09, 9:23:25     Gdzie największy wybór ubrań rowerowych? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem sobie dokupić trochę ekwipunku na chłodniejsze dni i dla żony na cieplejsze. Przed zakupem oczywiście chciałbym pzymierzyć i "pomacać" to co kupuję. Do tej pory w Cz-wie nie udało mi się kupić żadnej części ubranka dla siebie bo wszystkie sklepy z reguły jeśli już coś mają w rozsądnych cenach to nie na ludzi na ponad 190cm wzrostu.

Do tej pory zakupy ubraniowe robiłem w Twomarku w Chorzowie i zwkle kończyło się to na Biemme, teraz pomyślałem o Kalita w Bełchatowie i wdziankach np Rogelli. Chciałem się was poradzić czy mają tam większy wybór ubrań na miejscu i czy jest sens się wybrać do Bełchatowa (możliwość przymierzenia) czy tylko bazują na sprzedaży wysyłkowej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 07 Gru 09, 10:11:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam w czwartek od godz 18 do nowo powstałego sklepu Decathlon w Poczesnej. Mamy wybór różnych ubrań rowerowych marek własnych. Daleko nie jest więc warto obejrzeć i pomacać, oczywiście przymierzyć też jest gdzie.

Dodam, że wszystko mamy w rozmiarach od S do 2XL


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Fludi (usunięty)







Post Pon 07 Gru 09, 10:27:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Latem najwięcej ciuchów rowerowych miał TREK, koło ronda marki głównie Silvini i Jeantex. Jakiś miesiąc temu, jeszcze coś tam mieli, a jak jest teraz to nie wiem...
Powrót do góry
Galeria użytkownika
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 07 Gru 09, 11:01:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Zapraszam w czwartek od godz 18 do nowo powstałego sklepu Decathlon w Poczesnej.


Czyżbyś tam właśnie zaczynał pracę?

Notatka:
tak się udało



Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Pon 07 Gru 09, 12:56:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sikor napisał:
Do tej pory w Cz-wie nie udało mi się kupić żadnej części ubranka

a gdzie szukałeś??
fakt ciuszków tu na miejscu niewiele ale jednak są Smile
zobacz u Kocota albo na Drogowców wydaje mi się że tam możesz coś na siebie znaleść Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pon 07 Gru 09, 19:39:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sikor napisał:
[...] pomyślałem o Kalita w Bełchatowie i wdziankach np Rogelli. Chciałem się was poradzić czy mają tam większy wybór ubrań na miejscu i czy jest sens się wybrać do Bełchatowa (możliwość przymierzenia) czy tylko bazują na sprzedaży wysyłkowej?

Jak byłem tam latem, to widziałem 2 wieszaki z ciuchami, ale pewnie to nie wszystko co mieli. Asortyment ich można z grubsza obejrzeć na aukcjach allegro, bo ich strona www jest ciągle w przebudowie... Najlepiej zadzwoń do nich: 44 633 05 53, jest miła babka, to wypytasz się bardziej szczegółowo co i jak. Smile

szczepan napisał:
Zapraszam w czwartek od godz 18 do nowo powstałego sklepu Decathlon w Poczesnej.

To też dobry pomysł. Smile


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5567 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Pon 07 Gru 09, 21:34:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to 2 wieszaki to rzeczywiście niedużo więc chyba lepiej będzie zadzwonić i się zapytać z grubsza o dostępny asortyment.
W Cz-wie nie jeździłem jeszcze po sklepach bo prawdę mówiąc objazd zajmuje trochę czasu a nauczony doświadczeniem wiem że niełatwo coś u nas dostać a zwłaszcza w większych rozmiarach. Parę lat temu szukałem butów SPD w rozm. 46 (z tym że chciałem je przymierzyć przed zakupem) i niestety nic się dla mnie nie znalazło u nas. O dziwo w Twomarku wyciągnęli mi do przymiarki 3 modele w rozm. 46 plus jeszcze o porównania 45 i 47. Podobną sytuację miałem przy kupnie roweru którego w żadnym częstochowskim sklepie rowerowym nie udało mi się przymierzyć do mojego dość słusznego wzrostu a szukałem ramy 22". Nie to że się czepiam naszych sklepów, rozumiem że nietypowa rozmiarówka jest towarem niechodliwym ale niestety zmusza to klientów do szukania sklepów poza swoim miejscem zamieszkania. Na koniec i tak kupiłem rower u Rafała na Garibaldiego, który okazał się najbardziej elastyczny i pomocny w skonfigurowaniu i dopasowaniu sprzętu do moich potrzeb.

Co do Decathlonu to pomysł rzeczywiście dobry, choć nie mam zaufania do ich marki Quetchua (czy jakoś tak). Z tego co obserwowałem tanie rzeczy są raczej podłej jakości a za droższe każą sobie płacić i to słono. Może to tylko takie moje odczucie ale do tej pory w Decathlonie kupiłem tylko foteliki i kaski dla dzieci, no i buty dla żony co do których miałem niejasne przeczucie że mocno przepłacam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5354 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Pon 07 Gru 09, 21:49:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę wtrącić nie do końca o miejscach zakupu, ale o samych ciuchach to jak najbardziej polecam polskie (bo a jakże!) ciuchy marki Berkner. Sam użytkuję bluzę zakupioną w Warszawie niestety i spisuje się znakomicie. I niech o marce świadczy fakt, że jeden z użytkowników rozpruł kurtkę z membrany od nich a producent sam zaproponował mu naprawę, gość musiał tylko pokryć koszty przesyłki. Jednym słowem zachęciło mnie to bardzo i gdybym coś kupował to wiem (o ile mnie będzie stać Razz ) że biorę od nich.

Pozdrówko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pon 07 Gru 09, 23:42:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sikor napisał:
No to 2 wieszaki to rzeczywiście niedużo[...]

Chodziło mi o dwa wieszaki sklepowe, takie mniej więcej metrowej długości. Smile

Zgadzam się z Kolegą, że Cz-wa nie rozpieszcza jeśli chodzi o asortyment (i to nie tylko rowerowy). Jeszcze przy podejściu niektórych sprzedających... można nabawić się awersji. Nie mniej obskocz sobie tutejsze rowerowe, a nuż się coś trafi!

Vieri napisał:
[...]polecam polskie (bo a jakże!) ciuchy marki Berkner.

Do kupienia w Cz-wie??


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Pon 07 Gru 09, 23:51:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sikor napisał:
Może to tylko takie moje odczucie ale do tej pory w Decathlonie kupiłem tylko foteliki i kaski dla dzieci, no i buty dla żony co do których miałem niejasne przeczucie że mocno przepłacam.

Lukałem jakiś czas temu ich stronkę i tak od picu przejrzałem buty. Identyczne SPD co moje mają za ponad 500zł jak katalogowo kosztują bodajże 299PLN, trochę śmiech na sali Laughing

Tak schodząc z tematu... Szczepan, a macie tam isostara w puszce? I można wejść do środka z rowerem Very Happy
Powrót do góry
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 08 Gru 09, 0:18:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:
Tak schodząc z tematu... Szczepan, a macie tam isostara w puszce? I można wejść do środka z rowerem


Na pewno jest koncentrat i tabletki, niestety nie widziałem puszek. A na rowery przygotowane są stojaki z solidną linką. Jeden koniec zamocowany na stałe, drugi zaopatrzony z oczko. Warto dołożyć swoje do tego, bo nie wiem czy kłódki będą w zestawie.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5354 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Wto 08 Gru 09, 2:11:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do kupienia w Cz-wie??

Na alledrogo na pewno, w Czewie nie widziałem. Z resztą ostatnio chorowałem na ciuchy SLAM'a, trochę mało rowerowe one, bo bardziej żeglarskie, niestety dostępne w Polsce tylko w stolycy. W ogóle Częstochowie się marnie wiedzie jeśli chodzi o odzież bardziej specjalistyczną. Lepiej otwierać kolejny lansiarski sklep a jak! Biznes is biznes...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
kouczan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5111 (72%)
Postów: 24

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Nie 02 Paź 11, 9:57:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Orientujecie się może czy w którymś z częstochowskich sklepów można dostać ciuchy firmy Endura (konkretnie chodzi o spodnie)?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
maryla11



Status: Offline
Dni: 2250 (32%)
Postów: 1


Post Pon 29 Sty 18, 16:16:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Zapraszam w czwartek od godz 18 do nowo powstałego sklepu Decathlon w Poczesnej. Mamy wybór różnych ubrań rowerowych marek własnych. Daleko nie jest więc warto obejrzeć i pomacać, oczywiście przymierzyć też jest gdzie.

Dodam, że wszystko mamy w rozmiarach od S do 2XL

Zgadza się zapraszamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy