wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Masa na ngo.czestochowa.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za publikowaniem newsów na stronie ngo.czestochowa.pl?
Tak
76%
 76%  [ 29 ]
Nie
23%
 23%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 38

Autor Wiadomość
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5756 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Wto 06 Wrz 11, 21:13:06     Masa na ngo.czestochowa.pl Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na masowego maila otrzymałem ostatnio taką wiadomość:

Cytat:
Dzień dobry,
Zwracam się z prośbą o wyrażenie zgody na umieszczanie w dziale "aktualności" na stronie internetowej skierowanej do częstochowskich organizacji pozarządowych www.ngo.czestochowa.pl informacji o kolejnych przejazdach Częstochowskiej Masy Krytycznej. Strona należy do Urzędu Miasta Częstochowy. Umieszczamy na niej informacje o rożnych inicjatywach podejmowanych w mieście.
Taki krótki tekst - zaproszenie do udziału w Masie byłby zawsze opatrzony Waszym logo, o zgodę wykorzystanie którego również prosimy.
Jeśli taka zgoda z Waszej strony będzie, prosimy o informowanie nas o podejmowanych przez Masę inicjatywach mailowo: [email protected]


Wydaje mi się, że warto się zgodzić, ale zgodnie z sugestią Arka, postanowiliśmy skonsultować to z resztą masowiczów.

Według mnie jest to kolejny sposób na promocję Masy i sposób na dotarcie do nowych osób. Pokazuje to też, że Masa i nasze działania są dostrzegana przez UM...

Ankieta ustawiona na 5 dni...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Wto 06 Wrz 11, 21:55:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yyy... a są jakieś minusy tego? Bo jak nie (a tak mi się wydaje) to jasne, niech MK promują Very Happy


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Reklama
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5756 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Wto 06 Wrz 11, 22:03:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście żadnych nie dostrzegam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 06 Wrz 11, 22:41:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie jestem "normalny" i wszędzie węszę spisek, jednak dlaczego właśnie teraz Question Moim zdaniem mogą umieścić informacje o MK z podkreśleniem że jest to nieformalny, apolityczny ruch społeczny.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
dernel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5080 (72%)
Postów: 51

Cz-wa płd.

Post Wto 06 Wrz 11, 23:05:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam im nie ufam, zawsze coś mogą poprzekręcać.


Dan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5881 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Sro 07 Wrz 11, 16:35:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż, nie możemy być zamknięci na promowanie masy. Jeżeli tylko nadaje się okazja, aby dotarła informacja do wiekszego grona ludzi, to jestem jak najbardziej za. A z pewnością ludzie wchodzą na takie strony. Wink


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 07 Wrz 11, 21:16:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od początku jakoś dawaliśmy sobie radę i mam nadzieję ,że sobie radę damy i bez zbytecznego balastu - coś tu raczej nie gra: bo po 1-sze zbliżają się wybory , a po 2-gie tydzień zrównoważonego transportu (który jak co roku UM organizuje z "wielkim rozmachem" za co mu jestem nieustannie wdzięczny).
Ja jestem na nie, na "nie" po trzykroć!!!

pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
kruk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4963 (70%)
Postów: 153

Częstochowa

Post Sro 07 Wrz 11, 22:00:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktoś sobie w urzędzie nabije punkty na odznakę 'aktywności pro-rowerowej' Razz
ot i cała prawda po co chcą to robić. a wiadomość o przejazdach masy utonie w kupie spamu generowanego przez urząd.


Kamil A. Rajczyk

Śląska Inicjatywa Rowerowa
Kamil A. Rajczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
polak8778 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5137 (73%)
Postów: 233
Wiek: 30

Częstochowa-Mirów-Lisiniec

Post Czw 08 Wrz 11, 0:52:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślałem że nie napiszę tu zbędnego posta ale jednak sie wypowiem.

Dawaliśmy owszem i daje sobie rade. Nam to sprawy niepogorszy a jeżeli ma tylko polepszyć to czemu nie. Niech się tłuką o stołki, pensje, poparcie, głosy. Co nas to obchodzi ?? Jeżeli chcą umieszczać info o masie w czewie. To czemu się nie zgodzić ?? Nie widzę powodu dla którego miałbym się nie zgodzić ... Chcą niech piszą jezeli tylko podkreślą, że to jest nasza inicjatywa i
STi napisał:
że jest to nieformalny, apolityczny ruch społeczny.

to spoko a jeżeli coś poprzekręcają to się skończy i tyle . Proste.
kruk napisał:
a wiadomość o przejazdach masy utonie w kupie spamu generowanego przez urząd.

Co przez to rozumiesz ? Bo ja nie wiem za bardzo o co ci chodzi .


PoLsKa ByĆ TrUdNy JęZyK !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
mario66 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5037 (71%)
Postów: 151
Wiek: 57

Częstochowa , Raków

Post Czw 08 Wrz 11, 13:34:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więcej informacji o masie nie zaszkodzi . Nie jest to przecież obłozone zadnymi warunkami . Ale nie bardzo wierzę , że będzie to skuteczna forma propagowania masy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 08 Wrz 11, 14:58:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dałem głos za bo jestem za rozpowszechnianiem Masy. Ale jeśli chodzi o miejsce gdzie Masa ma być promowana to mój głos "za" w stosunku do "przeciw" ma się jak 51% do 49 %... Generalnie Masa u swojego źródła ma zwrócić uwagę ruchu ulicznego na obecność rowerzystów. U nas przeistoczyło się to również w jakąś tam walkę o infrastrukturę rowerową, czyż nie? Siłą rzeczy stajemy w opozycji do urzędników z UM i tego co jest robione w kwestii dróg rowerowych. Bo chyba na dzień dzisiejszy się z tym nie zgadzamy. I tu nagle Masa ma być rozpowszechniana na stronach UM... Taka trochę schizofrenia... Poza tym już nie raz chyba trochę się zawiedliśmy na poczynaniach urzędników i najnormalniej w świecie nie mam już ani krzty zaufania do ich inicjatyw...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Strefa Fitness Klub Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4692 (67%)
Postów: 8

Częstochowa - Warszawska 320

Post Czw 08 Wrz 11, 21:06:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie, mnie się wydaje, że nie warto się ograniczać, zamykać na cokolwiek. Dlaczego? Bo sama Masa na tym będzie traciła! Masa powinna robić wszystko, żeby na jej przejazdach było Masę ludzi i aby generalnie było Masę informacji o samej Masie! Gdzie? Myślę, że to nie jest istotne. Ktoś kiedyś powiedział, że nieważne czy mówią dobrze, czy źle, ważne żeby mówili. Może i ta informacja zginie w tonach spamu, ale jeśli dzięki temu zacznie bywać na Masie choć jeden więcej rowerzysta, to nie warto? Moim zdaniem warto. Zamykając się, ograniczacie, ograniczamy rozrost i popularyzację tej inicjatywy! Moim zdaniem powinno umieszczać się informację o tej imprezie absolutnie wszędzie i zawsze. Nie tylko przed samą Masą. Warto zastanowić się jak to zrobić. Umieszczanie tej informacji tam, to raczej dobry pomysł. Chcą zamieszczać info, niech to robią, zawsze można powiedzieć dziękujemy. Nie wyślecie info o Masie i przestaną pisać.
Każdy tutaj chce popularyzacji rowerów i ułatwień dla nas, lepszego podejścia UM do nas, rowerzystów. Skorzystajmy z nich, skoro oni chcą skorzystać z nas! Zaprośmy ich - wszystkich startujących w wyborach na Masę! Dlaczego nie? NIech jadą z nami, niech zobaczą jak wygląda ten świat. Będzie szum? Będzie! Dzięki temu dowie się o tej inicjatywie więcej ludzi! Nikogo nie popieramy, a zapewniamy szum i informację o tej imprezie. Dla mnie osobiście każdy sposób popularyzacji tej inicjatywy jest dobry! Masa powinna scalać wszystkich rowerzystów u siebie, bez względu na to, czy popierają tego czy innego polityka, czy mają taki a ni einny rower. Głos Masy będzie słyszalny jeśli będzie nas MASA !!! Ktoś dobrze zauważył, że jest trochę Masa w opozycji do władzy i UM, bo nie robią nic dobrego dla nas i nie liczą się z naszym zdaniem. Ok. Myślicie, że ich obchodzi to jeśli siedzą w gabinetach? Zaprośmy ich na Masę, pokażmy, że jesteśmy, że jest nas dużo i warto być w zgodzie z nami! Ja bym ich wykorzystał do promocji Masy! Ale to moje zdanie.


www.facebook.pl/StrefaFitness
www.strefa-fitness.pl
stopka ukryta (adresy www widoczne po przekroczeniu 10 postow / tresci reklamowe sa platne!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 16 Wrz 11, 14:14:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamykam temat. Wyniki ankiety jednoznaczne: 29:9 za reklamowaniem Masy na stronie www.ngo.czestochowa.pl.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy