wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Okulary Goggle Pro Active Eyewear
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Wto 19 Lip 11, 12:09:59     Okulary Goggle Pro Active Eyewear Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedawno stałem się dumnym posiadaczem okularów Goggle Pro Active Eyewear. Do okularów były dołączone do wymiany szkiełka. Tylko mam jeden (głupi) problem: nie wiem jak się je zmienia, boje się użyć siły żeby ich nie zniszczyć. Wie ktoś jak to zrobić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5035 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Wto 19 Lip 11, 13:26:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie miałeś do nich dołączonej instrukcji? Cool



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Wto 19 Lip 11, 13:45:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A pytałbym jakbym miał? Tylko futerał i pudełko.
Twórca pomyślał sobie penwie: na ptaka komu instrukcja... kto z okularów korzystać nie umie... a jednak... ja nie umiem Sad


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 19 Lip 11, 13:54:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak wyglądają te twoje ale ja tez mam jakiś wyrób googla i zeby wymienić szkło, trzeba złapać szkło po samym środku i pociągnąć w dół (zatrzask). żeby włożyć nowe, najpierw włożyć boki w oprawkę a potem zatrzasnąć środek. Czy Twoje mają gąbkę na górnej części ramki od strony czoła? jeżeli tak, to gąbka wytrzymuje jakieś 1.5 sezonu, potem od potu zaczyna się mazać, wycierać, kurczyć i inne takie historie. aha, ja swoje google mam z wkładkami korekcyjnymi w standardzie. Pozdrawiam


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Wto 19 Lip 11, 14:02:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno używają systemu: LENS CHANGE G-SYSTEM.
Coś się może stać jak za mocno pociągnę? Wiem, że może trochę przesadzam... ale kurde troche drogie były ;/
Nie żadnych gąbek nie posiada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 20 Lip 11, 8:13:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic się nie stanie, szkło jest ciężkie do uszkodzenia w ten sposób.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy