wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wakacje 2011 Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Czw 09 Cze 11, 22:27:12     Wakacje 2011 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc o wakacyjnych planach 2011 napisałem w temacie Na rowerze przez Europę .Nasz piękny Kraj to też Europa.
Niestety nikt nie odpowiedział. Czyżby nikt z Forum nie planował wakacyjnego wypoczynku na rowerku? Szosowcy, maratończycy, sakwiarze, górale, tandemowcy, lansiarze napiszcie o wakacyjnych planach związanych z rowerkiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Czw 09 Cze 11, 22:36:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Liczę na to, że uda mi się wybrać na jakiś tydzień do rodziny w okolice Starego Sącza. Oczywiście z rowerem na dachu. Ale to lipiec, pozostaje jeszcze sierpień.. może coś się wykluje jeszcze do tego czasu Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Czw 09 Cze 11, 22:39:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plany są, z resztą jak co roku:) mam nadzieje że, w tym roku na planach się nie skończy:) Prawdopodobnie pojadę do Kostrzyna nad odrą na przełomie lipca i sierpnia, pobaluje:) a później Holandia, Groningen, mam tam znajomego, spędzę u niego kilka nocy i wracam. Jak nie wypali to wsiadam w pociąg i zdobywam najwyższe przełęcze w Alpach Smile o tym mażę już od dawna.
W tym roku planuje nie zabierać namiotu:) i mocno ograniczyć bagaż. Jak się to wszystko skończy zobaczymy po wakacjach, w zeszłym roku kierunek wyprawy określiłem na dworcu kolejowym:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4704 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Czw 09 Cze 11, 23:03:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowerem nad Nakło-Chechło z dziewczyną pod namiot z tych pewnych. A z mniej pewnych... hmm... do znajomych do około 100km wokół Blachowni.


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Czw 09 Cze 11, 23:40:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamierzam w tym roku zarazić cyklozą moich bliskich. Pomyślałem, że dobrym sposobem będą rajdy rowerowe organizowane w okolicy przez stowarzyszenia miłośników dwóch kółek. Zaopatrzyłem samochód w wieszak na rowery dla pozostałych członków rodzinki. Ja będę na miejsca startów dojeżdżał rowerem, gdyż braknie nań miejsca w aucie Wink
Czuję, że w lipcu wyryję w pamięci trasę do Poraja. Zapisałem się na kurs żeglarski odbywający się w weekendy.
W lipcu spróbuję zmierzyć się z dystansem przygotowanym dla nas przez Krzarę.
A letnie pedałowanie rozpocznę od eskapady ze Zgorzelca do Świnoujścia trasą Oder-Neisse Radweg. To już 22 czerwca Very Happy


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy



Ostatnio zmieniony przez markon dnia Pią 10 Cze 11, 8:09:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pią 10 Cze 11, 6:01:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj tam, oj tam Smile

Jeśli już się czymś pochwalić to nie planami, a przeżyciami z wyjazdu, zdjęciami... Bo chęci wyjechać gdzieś to chyba każdy ma, ale życie weryfikuje te zamierzenia i zdecydowanie fajniej jest opowiadać post factum.

Ale proszę nie zrozumieć mnie źle - to forum jest po to, aby sobie pogadać, także o planach. To tylko moje spojrzenie na temat. Wink Pozdrowionka!


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Pią 10 Cze 11, 7:34:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Typowych wakacji robil sobie nie będę. Rozłożę je w czasie:-) dwa tygodnie temu np. kilka dni spędziłem w Krynicy. Przy okazji startu w maratonie:-) Kolejny wyścig z cyklu w niedzielę w Karpaczu. Już dziś wyjeżdżam:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Rooney Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4761 (68%)
Postów: 136
Wiek: 33

Częstochowa - Kawodrza Górna

Post Pią 10 Cze 11, 9:18:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chociaż jeszcze zostały trzy egzaminy w sesji to myślami trochę jestem przy wakacyjnych przygodach.

Prawdopodobnie wybiorę się z rodziną na weekend w góry , tak, żeby wziąść udział w jakimś wyścigu i trochę potrenować pierwszy raz w górach.

Jednak marzy mi się wspólny wyjazd z szosowcem na okres około tygodnia w góry.Chociaż niewątpliwie problemem jest brak samochodu ale w wakacje wszystko jest możliwe. Smile


Ponad wszystko nie ustalaj ograniczających reguł.

Merida Road Race 880, rocznik 2010

Blog o amatorskim kolarstwie szosowym w moim wydaniu.
rooney.bikestats.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5881 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pią 10 Cze 11, 15:50:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż moje plany są dość chaotyczne Wink Napewno w sierpniu wyjazd w Bieszczady na ponad tydzien z rowerem, dawno planowany wyjazd do Żywca na weekend również z rowerem( to w bliższym czasie, mysle ze tak za tydzien Mr. yellow ), Jarocin, Woodstock ( z woodstocku nad morze na pare dni) i napewno jakis spontaniczny wyjazd gdzies Smile. Bardziej ambitne plany szykuja sie za rok, gdy skoncze LO Smile taki tour po Europie, a cel to miesiac w hiszpanii ze zwiedzeniem pieknych zakatkow Europy. Coz, tylko pozostaje oszczedzac Smile


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Abovo Kobieta



Status: Offline
Dni: 4798 (68%)
Postów: 228
Wiek: 50

Częstochowa- Północ

Post Pią 10 Cze 11, 17:45:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja z innej beczki Smile Mam do Was pytanie, czy ktoś może podróżował z rowerem samolotem i mógłby mi podać jakieś szczegóły Question Mam coś w planach i jest to bliskie realizacji, tylko jak zabrać moją srebrną strzałę Question


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Kasik Kobieta



Status: Offline
Dni: 4744 (67%)
Postów: 45
Wiek: 30

Raków

Post Pią 10 Cze 11, 18:21:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czerwcu jeszcze wypad z Dąbrowy Górniczej do Wisły rowerem. Trochę pojeździć po Wiśle i okolicach (Ustroń itd Wink)
W lipcu wypad również w góry rowerem (ale tym razem dojazd pociągiem, a jazda gdzieś tam Wink)
W sierpniu szlakiem orlich gniazd rowerem do Krakowa Wink To pewnie z takich dłuższych poza okolice Czy-wy. A wiele będzie po Jurze i okolicach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6525 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Pią 10 Cze 11, 20:16:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A ja z innej beczki Smile Mam do Was pytanie, czy ktoś może podróżował z rowerem samolotem i mógłby mi podać jakieś szczegóły Question Mam coś w planach i jest to bliskie realizacji, tylko jak zabrać moją srebrną strzałę Question
Tutaj jest trochę informacji:
http://www.forumrowerowe.org/topic/66780-przewoz-roweru-samolot/
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Abovo Kobieta



Status: Offline
Dni: 4798 (68%)
Postów: 228
Wiek: 50

Częstochowa- Północ

Post Sro 15 Cze 11, 21:38:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MK dziekuję za link Very Happy Pozdrawiam Very Happy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Wto 28 Cze 11, 14:07:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ostatnim tygodniu pojechałem na półwysep helski i tam z rodziną trochę pokręciliśmy się po wybrzeżu. Dystanse nie były imponujące ale za to przyjemność z podróżowania ogromna. Trochę pozwiedzaliśmy, trochę nam podokuczała pogoda. Generalnie wszystko wypaliło. Kilka fotek dostępne pod linkiem w mojej stopce Very Happy

Dalsze plany to 3 tygodnie na przełomie lipca/sierpnia, miejsce docelowe nieznane ale na pewno z rowerami ...



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
elziomallo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5394 (76%)
Postów: 196

Śródmieście/Wrocław

Post Wto 28 Cze 11, 22:22:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może Szwecja, może Litwa, na pewno w sierpniu. Chciałbym zaliczyć kilka maratonów.


rower
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 16 Lip 11, 21:01:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek 18 lipca ruszam na polsko -rosyjską wyprawę w kierunku Portugalii. Muszę zdążyć wrócić na wrześniową Masę !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5416 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Sob 16 Lip 11, 22:06:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Janku szerokiej drogi ci życzę i do zobaczenia we wrześniu Mr. Green


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5881 (83%)
Postów: 597
Wiek: 30

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pon 18 Lip 11, 22:51:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polsko rosyjską? Very Happy Ze znajomym rosjaninem? Zazdroszczę Ci zapału i odwagi Smile szerokiej drogi ! Czekamy na relacje Wink


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 08 Sie 11, 19:54:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj pierwszy raz od trzech tygodni dorwalem sie do internetu. Kawiarenki internetowe to juz historia...Dzis mija dokladnie 3 tygodnie od wyjazdu.Ruszylismy z Mediolanu 18 lipca.Nastepnie przez gory do Genui,dalej brzegiem Morza Srodziemnego przez San Remo, Monako, , Nicee, Cannes.
Za Cann skrecilismy w gory aby zwiadzic dokladnie Prowansje. Bylismy w Arles,Tarascon , Avinionie / guma / Pont du GardPotem jeszcze raz zjechalismy nad morze i znowu w gory. Andriej ma dokladna rozpiske miejsc , ktore trzeba odwiedzc...Dalej w kierunku Hiszpanii przez urocze ufortyfikowane miasto Carcassone.Po jego zwiedzeniu ruszylismy w strone Pirenejow.Pireneje pokonalismy przez terytorium Andorry a wiec w miejscu ich maksymalnej wysokosci.Wybralismy droge widokowa... ruch samochodowy minimalny ale jak zaczely sie strome podjazdy soknczyl sie asfalt. przez caly dzien tylko 6o km...Nestepnego dnia dalej w gore Trzeciego dnia wjechalismy na serpentyny prowadzace do Andorry.Podjazd 26 km caly czas na maksymalnym przelozeniu , predkosc (jesli tak mozna powiedziec) spadala do 6km/h Ani raz nie prowadzilismy rowerow.Spotkalismy tylko 2 sakwiarzy z Niemiec. Szosowcow sporo, wszyscy nas pozdrawiali, a z mijajacych nas samochodow byly nawet oklaski...
Po pokonaniu szczytu szlenczy zjazd przez Andorre do Hiszpani...Andorra nic ciekawego. W Hiszpanii od razu upal i przeciwny wiatr.Hiszpania to kraj naprawde gorzysty! Wczoraj dojechalismy do Pamplony (nie Pampeluny )
Gonitwa bykow byla wczesnirj , ale miasto bardzo ciekawe.Do Pamplony dostepu bronily pojawiajace sie na naszej trasie autostrady. Hiszpanie mimo kryzysu buduja ich sporo , jeden objazd przez spore gorwy 7o km...
Od wczoraj jedziemy Szlakiem Sw Jakuba do santiago de Compostella .Do celu zostalo jescze 7oo km ,czescowo jedziemy terenem ale wiekszosc szlaku pokonujemu szosa.Dzis drugi raz spimy w schronisku a tak wszystkie noclego na dziko w ruznych miejscach... Szosy swietne zarowno we Wloszech jak i we Francji, Andorze i Hiszpanii. Tylko 2 razy lalo...Jutro dalej na szlak po ktorym porusza sie masa piechurow i rowerzysci ale na goralech z lekkimi plecaczkami ,a my musimy sporo zarcia wozic bo supermarkety nie wystepuja tak gesto ..Przepraszam za bledy ! Moze na wrzesniowa Mase sie zjawie. Z Andriejem jedzie sie OK , mysle juz po rosyjsku... Pozdrawiam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Pon 08 Sie 11, 21:54:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szok... Taka wyprawa - marzenie! Mam nadzieję, że znajdziesz czas, by po powrocie podzielić się wrażeniami Smile


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
robakus07 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4725 (67%)
Postów: 51
Wiek: 29


Post Pon 08 Sie 11, 23:44:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też będę w niedługim czasie (a dokładnie od czwartku) w tamtych okolicach... niestety nie na rowerze:((
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 13 Sie 11, 21:39:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj znowu mam dostep do internetu. Sobota ciezka ,obarczeni zakupami zarcia na dwa dni musielismy pokonac kolejna Sierre ( pasmo gorskie ) wystartowalismu z 800 m a przelecz byla na 1460. Na przeleczy krzyz i akurat zjazd mlodziezy jadacej do Madrytu na spotkanie z Papiezem , Wsrod autokpoarow 2 polskie z Rzeszowa , chwile porozmawialismy z Rodakami podlaczylismy sie do obiadu i dalej...Po 19 tej dojechalismy do Ponferady, po drodze byl LIdl wiec szybki zakup wina do kolacji i jazda w poszukiwaniu noclegu
Po kilkunastu km natrafiamy na schronisko dla pielgrzymow ale na bramie napis Full. Nie rezygnuje , pytam , babka oferuje za 1/3 ceny nocleg na materacach na placu obok recepcji. Hiszpania ciepa wiec decydujemy sie zaraz.
Po calym dniu na rowerze kapiel pod prysznicem ! Siedzimy i planujemy trase na jutro. Saczymy wino nalewane z kartonu. Moze to nie jest wino najwyzszego lotu , ale lekkie w transporcie i otwiera sie bez korkociagu, o cenie nie wspominam...
Jutro kolejna sierra Kordyliera a potem juz Santiago de Compostella
Prognozy pogody nie ogladamy , nie wartro, bedzie cieplo. Zawsze wyruszamy ok 7 rano, jest chlodno i bezwietrznie. To tyle , ide saczyc wino...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
robakus07 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4725 (67%)
Postów: 51
Wiek: 29


Post Nie 14 Sie 11, 17:23:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jurczyk, to Ci mogę potwierdzić - jeżeli chodzi o pogodę Smile
W Loret de Mar 40 w słońcu. Powodzenia w dalszej drodze!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 15 Sie 11, 17:43:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Minelismy Ponferrade zaczela sie kolejna sierra najpierw z 800 na 1300 a potem nastepna przelecz z 600 na 1300. mimo dlugich podjazdow jedzie sie dobrze bo asfalt gladziutki nawet na bocznych drogach a ruch samochodowy niewielki.Po szesnastej zaczal padac deszcz .Wieczorem rozpadalo sie mocniej. Spalismy w lesie obok stacji benzynowej, mycie na stacji ,wino szybko wypilismy i myk do namiotow. lalo do 8 rano. Dzisiaj przejechalismy tylko 75 km i trafilismy na wolne miejsca w schronisku dla pielgrzymow .Zrobilismy generalne pranie i teraz wszystko lacznie z namiotami schnie na hiszpanskim sloncu. Do Santiago de Compostella zostalo 4o km. z Santiago jedziemy nad morze a potem do Portugalii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 22 Sie 11, 8:49:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od paru dni jestesmy w Portugalii. Jedziemy trasa obok morza. Tereny przez ktore jedziemy malo ciekawe, duzo plantacji warzyw , takie grojeckie klimaty Wczoraj spalismy obok przystani rybackiej . Rybacy nie mieli nic przeciwko naszym namiotom O 4 rano podjechal samochod , byla to Policja , kazali nam zwijac namioty , tlumaczenia ze nie spotkalismy kempingu nie pomogly. Olalismy ich ale za pol godziny znowu przyjechali . Zlozylismy namioty i ostentacyjnie usiedlismy na lawce obok , powiedzialem im ze teren municypal ( miejski ) cos tam pomarudzili i pojechali. Wczoraj dotarlismy do Porto , miasto pelne zabytkow... Jutro wracamy do Hiszpanii a konkretnie do Salamanki. W potrugalii zarcie drozsze... Z Salamanki pojedziemy w kierunku Madrytu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy