wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XCR LO blokada skoku w dowolnej pozycji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrzesiuDrummer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4733 (67%)
Postów: 17


Post Nie 01 Maj 11, 20:46:38     XCR LO blokada skoku w dowolnej pozycji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Posiadam Amortyzator SR XCR LO 100mm z blokadą hydrauliczną na prawej goleni. Czy to, że mogę zablokować amortyzator np. po jego wciśnięciu do połowy i to, że w takiej pozycji zablokowany pozostaje jest normalne i dozwolone?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6561 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Nie 01 Maj 11, 21:59:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to w moim starym SR xcm też tak chyba miałem ale czy to normalne...mnie to nie przeszkadzało może nawet pomóc przy podjeździe bo skok się zmniejsza i koło lepiej jest dociskane przez rowerzystę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 02 Maj 11, 8:40:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie nie rozwieje twoich wątpliwości, bo pojęcia nie mam czy to normalne w XCR, wiem jednak że na tej zasadzie działa ETA w moim bomberze, więc może SR też coś w tym stylu wymyślił


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
evemir Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4768 (68%)
Postów: 98
Wiek: 34

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 02 Maj 11, 18:19:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie dokładnie tak samo da się zablokować XCR'a. Pytałem o to w rowerowym i powiedzieli mi, że oni nie wiedzą na pewno, ale lepiej nie blokować go w ten sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
GozDD Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5121 (73%)
Postów: 159
Wiek: 30

Brzeziny Kolonia

Post Wto 03 Maj 11, 0:06:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wygląda system blokady w XCR, ale w wielu amortyzatorach jest taka możliwość. W żadnym wypadku nie jest to wadą, a jest nawet zaletą. Na stromych podjazdach można zablokować amor w końcowej fazie skoku, tym samym zmieniając geometrię i ułatwiając sobie podjeżdzanie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy