wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Pijanym rowerzystom - STOP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 20 Sie 07, 12:00:26     Pijanym rowerzystom - STOP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rekordowa liczba pijanych na drogach
2007-08-19,
"Tylko w ciągu 24 godzin policjanci zatrzymali na drogach województwa śląskiego 132 pijanych. To ponad cztery razy więcej niż podczas rutynowych kontroli.
Akcja "Trzeźwość" trwała od godz. 6 w piątek do godz. 6 w sobotę. Wśród zatrzymanych ponad 40 kierowało samochodami, reszta to rowerzyści.
- Kilku miało ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Trudno sobie nawet wyobrazić, jak w tym stanie mogli się utrzymać na rowerach - mówi Piotr Bieniak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Podkreśla, że za jazdę na rowerze po wypiciu alkoholu grozi taka sama kara - do dwóch lat więzienia - jak za kierowanie po pijanemu samochodem".
Źródło: Gazeta Wyborcza Częstochowa

ps. mam nadzieje ze to nikt z tego forum, i tez to, ze nikomu sie takie 'cos' nie przydarzy! swoja droga upic sie i jechac na rowerze to lekka przeasada...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6923 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 20 Sie 07, 13:21:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Większość (o ile nie wszyscy) tych "rowerzystów" to takie typowe żulki na składakach. Pełno ich na wsiach i osiedlach.

Bądź co bądź stanowią poważne zagrożenie.

Niestety są wrzucani razem do jednego wora z pozostałymi rowerzystami, co niekiedy daje dodatkowy argument zagorzałym przeciwnikom dwóch kółek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 20 Sie 07, 17:57:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto rowniez przestrzec tych co udaja byc powaznymi "bikerami" bo i z takimi przypadkami spotykalem sie wczesniej...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5883 (83%)
Postów: 732


Post Wto 08 Lip 08, 21:28:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damzac napisał:
warto rowniez przestrzec tych co udaja byc powaznymi "bikerami" bo i z takimi przypadkami spotykalem sie wczesniej

o jak ja dawno po pijaku nie jeździłem... ale teraz, prawko itp. Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 08 Lip 08, 21:31:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marsman napisał:
o jak ja dawno po pijaku nie jeździłem...


rozumiem ze to zart? bo jezeli nie to daruj sobie z takimi tekstami...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5883 (83%)
Postów: 732


Post Wto 08 Lip 08, 21:52:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasne że żart, ja mam takie dziwne poczucie humoru ( sam jestem dziwny aż kiedyś próbowałem to leczyć ). a swoją drogą-nigdy nic równie głupiego w życiu nie zrobiłeś???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6037 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Wto 08 Lip 08, 22:02:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie jedynym środkiem transportu jest na chwile obecną rower Twisted Evil :] i po ostatnim zdarzeniu kolegi już nie pije na ogniskach, i dodam ze nie jestem sam !!! co niektórzy potrafią tam przybańczyć i i wracać na rowerze, ale nie Rydzyk Wink i paru znajomych :]


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 09 Lip 08, 8:39:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marsman napisał:
nigdy nic równie głupiego w życiu nie zrobiłeś???


pewnie ze zrobilem i dalej robie:) ale nie w sensie ze wsiade "po pijaku" lub innej uzywki na rower (czy w inny pojazd), potracila mnie 3 lata temu kobieta ktora byla tylko pod wplywem alkoholu stąd takie "dziwne" poczucie humoru nie podoba mi sie... i nie bede tolerowal wyrazania takich opini nawet w formie zartu...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5955 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Sro 09 Lip 08, 12:33:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damzac napisał:
(...) i nie bede tolerowal wyrazania takich opini nawet w formie zartu...

...i co z tym fantem zrobić?
chopok się zdrażnił, a żart to był tylko niewinny... o_o

____________
Neutral Shocked Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Sebiq dnia Sro 09 Lip 08, 21:52:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5883 (83%)
Postów: 732


Post Sro 09 Lip 08, 20:51:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i to żadna opinia w sensie że opinia:)
ale przeprasza jeśli Cię to dotknęło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 09 Lip 08, 21:50:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie obrazam sie na Nikogo, ale faktycznie takie chichy michy lub jak kto woli zarty a "po pijaku dobrze sie bawilem jadąc" naprawde nie sa smieszne i troche mnie dotykaja (podejrzewam ze i kazda inna Osobe ktora miala podobna przygode), wywoluje to pozytywna nawet w sensie zartu reakacje innych gdy sie tym chwalimy a nie powinniśmy dawac na to przyzwolenia nawet na zarty bo niestety konczy sie to czasami tragicznie w "realu" gdy co niektorym zapomina sie i mysla ze to dalej zarty

ps. sprowokowales mnie i nie tylko do dyskusji ale to dobrze, mam nadzieje powiem wiecej wierze ze po pijaku nie smigasz i na trzezwo zgadamy sie kiedy na rower
pzdr




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 13 Mar 09, 12:28:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za Gazeta.pl
Cytat:
W piątek po południu na drodze Kamieńszczyzna - Zawady, kierowca autobusu PKS zobaczył jadącego z przeciwka rowerzystę. Mężczyzna zataczał się po całej jezdni. Przerażony kierowca PKS-u zjechał na pobocze i zatrzymał się. Mimo tego 40-letni rowerzysta z całym impetem uderzył czołowo w autobus. Z obrażeniami głowy trafił do częstochowskiego szpitala. Obrażenia twarzy miał na tyle poważne, że nie był w stanie dmuchać w alkomat. Pobrano mu więc krew. - Od wyników będzie zależała waga zarzutów. Na razie rowerzysta ma zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym - mówi nadkom. Maciej Szyszka z KMP w Kłobucku

Miał gość kurna ułańską fantazję - poszedł na wroga bez krzty strachu xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6649 (94%)
Postów: 490


Post Nie 15 Mar 09, 20:57:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... on nie celował w środek Exclamation
... on mijał autobus o całe 10 m Laughing
.. a w kasku nie było by takich strat Very Happy chociaż chyba musiałby być z przyłbicą Very Happy ... koleś przynajmniej mógłby dmuchnąć Smile ......i może obalić jakiś trunek na odstresowanie Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 29 Mar 09, 11:50:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na pasku TVN 24 ukazała się taka informacja:
Cytat:
7 kwietnia Trybunał Konstytucyjny zbada zasadność karania pijanych rowerzystów



© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 29 Mar 09, 13:02:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinni znieść możliwość zabierania prawa jazdy za jazdę na rowerze. Nie jestem za tym żeby jechać na imprezę na rowerze i później wracać mając problemy z utrzymaniem się na nogach. Ale przy okazji jakiegoś długiego wypadu ponad 100km miło było by wypić sobie JEDNO piwko odczekać godzinkę i jechać dalej. Ok złapali by mnie dostałbym mandat i po sprawie. Tak samo jak ludzi którzy prawa jazdy nie posiadają. A tak, jadę z kolegą i on dostanie mandat a mnie zabiorą prawko.

Już raz miałem taką sytuacje, że w Poraju spotkałem znajomego policjanta (byłem na rowerze przy piwku) przywitaliśmy się ale jego kumpel stwierdził że nie pojadę do puki nie będzie 0,2. i musiałem czekać, mino że miałem zamiar jechać wzdłuż zbiornika a później jakimiś szlakami omijając drogi publiczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6407 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Nie 29 Mar 09, 15:06:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7 kwietnia Trybunał Konstytucyjny zbada, czy zgodne z konstytucją jest karanie nietrzeźwego rowerzysty na tych samych zasadach, jak pijanego kierowcy auta - a nie jak pijanego pieszego, który stwarza zagrożenie dla ruchu drogowego.
Cytat:
7 kwietnia Trybunał Konstytucyjny zbada, czy zgodne z konstytucją jest karanie nietrzeźwego rowerzysty na tych samych zasadach, jak pijanego kierowcy auta - a nie jak pijanego pieszego, który stwarza zagrożenie dla ruchu drogowego.
Pięcioosobowy skład TK odpowie na pytania prawne Sądu Rejonowego we Wschowie (Lubuskie), który nabrał wątpliwości co do konstytucyjności przepisu kodeksu karnego o karalności jazdy rowerem pod wpływem alkoholu.

Paragraf 1 art. 178a Kodeks karnego przewiduje grzywnę, ograniczenie wolności albo karę do 2 lat więzienia dla tego, kto w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego prowadzi "pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym". Paragraf 2 stanowi zaś: "Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi na drodze publicznej lub w strefie zamieszkania inny pojazd niż określony w par. 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".

Zdaniem pytającego sądu, par. 2 art. 178a jest niezgodny z konstytucyjnymi zasadami równości obywateli wobec prawa, sprawiedliwości społecznej oraz proporcjonalności.

Sąd argumentuje, że prawo karne nierówno traktuje tych uczestników ruchu drogowego, którzy poruszają się za pomocą mięśni - czyli rowerzystów i pieszych. Zachowania nietrzeźwego pieszego oceniane są bowiem na podstawie kodeksu wykroczeń (za spowodowanie po pijanemu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przewiduje on karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywnę), podczas gdy nietrzeźwy rowerzysta odpowiada na podstawie kodeksu karnego i za przestępstwo.

Tymczasem - dowodzi sąd - zarówno nietrzeźwy rowerzysta, jak i nietrzeźwy pieszy stwarza jednakowe zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu; mają bowiem jednakowy dostęp do miejsc, gdzie faktycznie mogą powodować zagrożenie, czyli drogi publicznej.

Według sądu, argument, że rowerzyści potencjalnie mogą rozwijać znaczne prędkości, może być tylko abstrakcyjny. "Nie spotyka się bowiem, aby nietrzeźwy rowerzysta rozwijał prędkość rzędu kilkudziesięciu kilometrów na godzinę" - argumentuje sąd we Wschowie.

Podkreśla on ponadto, że rowerzysta, podobnie jak i pieszy, nie musi zdawać żadnego egzaminu ze znajomości przepisów ruchu drogowego, aby być jego legalnym uczestnikiem. Zgodnie z prawem o ruchu drogowym, osoba, która ukończyła 18 lat, nie musi mieć uprawnień do kierowania rowerem.

Rozprawie będzie przewodniczyć sędzia Ewa Łętowska, a sprawozdawcą będzie sędzia Andrzej Rzepliński.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Wto 07 Kwi 09, 9:27:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.sfora.pl/Pijani-rowerzysci-bezprawnie-skazani-WIDEO-a4975

Jest to odpowiedź do postu Jurczyka

Cytat:
Dziś Trybunał Konstytucyjny stwierdzi, czy skazano ich na podstawie prawnego bubla.
W polskich więzieniach przebywa obecnie około dwóch tysięcy osób skazanych za jazdę na rowerze po spożyciu alkoholu. Trybunał ma rozstrzygnąć, czy prawo karne może ich traktować surowiej niż pijanych pieszych. Wszystko za sprawą Jarosława Sieleckiego, prezesa Sądu Rejonowego we Wschowie.
Twierdzi on, że przepis, na podstawie którego skazywani są pijani rowerzyści, może być niezgodny z ustawą zasadniczą - informuje "Gazeta Wyborcza".
Zdaniem sędziego to drakoński przepis, który że spycha całe rodziny w skrajną biedę. Bezpieczeństwo na drogach nie poprawiło się. Polepszyły się za to policyjne i prokuratorskie statystyki - uważa Sielecki. - Pijani rowerzyści stali się kozłem ofiarnym - dodaje.

Za jazdę na rowerze po pijanemu grozi rok więzienia, grzywna (w zależności od zarobków skazanego może wynosić nawet kilka tysięcy złotych) i zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Skazany traktowany jest jak bandyta - jego nazwisko trafia do Krajowego Rejestru Karnego.
Powrót do góry
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5883 (83%)
Postów: 732


Post Sro 08 Kwi 09, 18:00:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe co uradzili. czy nie fajnie byłoby sobie legalnie wypić piwko w trakcie leniwej niedzielnej przejażdżki Rolling Eyes
a i policja odpuszczając sobie polowania na rowerzystów może znalazlaby czas na poważniejsze zadania ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6923 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sro 08 Kwi 09, 20:07:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pojawiają się już pierwsze komentarze: http://news.bikeworld.pl/rower/artykul/4395/Zostaw.dokumenty/

ciekawe właśnie... czy można jechać nabitym jak bania na rolkach i stracić prawo jazdy czy pójść siedzieć na kilka miesięcy..


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 08 Kwi 09, 20:13:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego ciekaw.
marsman napisał:
czy nie fajnie byłoby sobie legalnie wypić piwko w trakcie leniwej niedzielnej przejażdżki Rolling Eyes

Było by bardzo fajnie i nawet jak by groził za to normalny mandat np 100 zł to też było by ok. ale więzienie albo utrata prawa jazdy to lekkie przegięcie.
marsman napisał:
a i policja odpuszczając sobie polowania na rowerzystów może znalazlaby czas na poważniejsze zadania ...

Ale poco ? Łatwiej jest gnębić rowerzystów. Zazwyczaj poruszają się w małych grupach a nie jak kibole w stadach. Bronić się taki rowerzysta nie będzie a jak już będzie trzeźwy to zawsze można go ukarać za brak dzwonka. Wtedy komendant zobaczy że coś robię, statystyki się podniosą normalnie same plusy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6407 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 28 Gru 09, 23:29:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie całkiem trzeźwa 60-letnia Holenderka jechała sobie nocą na rowerze autostradą w Dolnej Saksonii. "Pędziła" lewym pasem, tym przeznaczonym do wyprzedzania, a w dodatku jechała pod prąd - poinformowała niemiecka policja.
Drogówka zatrzymała ją po licznych telefonach kierowców. Kobietę bezpiecznie sprowadzono z autostrady. Kontrola przeprowadzona alkomatem wykazała 0,72 promila.

Rowerzystkę oddano pod opiekę córki.

Jak to dobrze że u nas nie ma autostrady!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 09 Mar 11, 12:27:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idzie wiosna. Co raz więcej rowerzystów w celu zwiększenie ilości przejechanych kilometrów przygotowujących ich do sezonu pokonuje proste odcinki slalomem automatycznie zwiększając pokonany dystans...

gazeta.pl napisał:
Jak informuje rzeczniczka częstochowskiej policji podinsp. Joanna Lazar w miniony weekend zatrzymano w Częstochowie i okolicy 13 nietrzeźwych kierujących. Większość z nich to nietrzeźwi rowerzyści, którzy wykorzystując ładną pogodę ruszali w drogę po wypiciu alkoholu. Rekordzista miał prawie 2 promile, kierował rowerem w niedzielne popołudnie w Janowie. Oprócz rowerzysty z Janowa, policjanci zatrzymali 40-letniego częstochowianina, który w Al. NMP jechał rowerem mając 1.9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany w Blachowni, kolejny rowerzysta miała 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu a inny 33-letni zatrzymany w Srocku prawie promil.

W listopadzie ub. roku Sejm przyjął nowelizację kodeksu karnego, wedle której sądy nie muszą już orzekać wobec pijanego rowerzysty zakazu prowadzenia samochodu. Trybunał Konstytucyjny wskazał, że wcześniej nietrzeźwi rowerzyści byli poddawani surowszym karom niż nietrzeźwi kierowcy aut - tracili obydwa typy uprawnień. Po nowelizacji to sąd zadecyduje, czy wobec nietrzeźwego rowerzysty orzec zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, czy tylko zakaz jazdy rowerem.



Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jeziu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5252 (74%)
Postów: 251


Post Czw 10 Mar 11, 0:14:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
w miniony weekend zatrzymano w Częstochowie i okolicy 13 nietrzeźwych kierujących. Większość z nich to nietrzeźwi rowerzyści


Przyznawać się bez bicia Panowie Wink


KTO SIĘ NIE DZIARA, TEN FUJARA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Faki Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5827 (82%)
Postów: 237
Wiek: 60

London, Wembley

Post Czw 10 Mar 11, 14:33:20     Dobra juz nie pije Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No kurcze koniec z rowerem.


Na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Gaber (usunięty)







Post Czw 10 Mar 11, 17:05:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również kończę, bez "paliwa" o pustym "baku".... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy