wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Trasy na sportypal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kon83on



Status: Offline
Dni: 4771 (68%)
Postów: 3
Wiek: 40


Post Nie 06 Mar 11, 0:01:59     Trasy na sportypal Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Wszystkim,

chciałem zaproponować zainteresowanym korzystanie z darmowej aplikacji sportypal ( sportypal.com ) jest o system GPS na telefon komórkowy, dzięki temu można zapisywać swoje trasy, osiągi i udostępiać je innym.



polecam


Ostatnio zmieniony przez kon83on dnia Pon 07 Mar 11, 21:25:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 06 Mar 11, 13:03:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego piszesz że nie używany w Częstochowie, ja go używam przynajmniej od 2 lat


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
kon83on



Status: Offline
Dni: 4771 (68%)
Postów: 3
Wiek: 40


Post Pon 07 Mar 11, 21:32:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem jakiś błąd w profilu na sportypal i nie wyświetlało mi ludzi z Częstochowy ani ich workout'ów. rzeczywiście duża ilość tras na rower.

choć trochę odbiegliśmy od tematu, a chciałem tylko zauważyć że to fajny sposób a wymienianie się ciekawymi trasami.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Wto 08 Mar 11, 9:12:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Zainstalowałem i działa. Program całkiem zgrabny, stronka też niczego sobie, szczególnie edycja trasy. Ale chyba mam podobny błąd w profilu bo jakoś nie widzę tras z czewy, w ogóle w Polsce jakoś ich mało. Moich dwóch wrzuconych na próbę, też nie ma choć w moich "workout'ach" są zaznaczone jako widoczne dla wszystkich. Pod tym względem fajniej wygląda Endomondo bo można określić jakiego typu trasy nas interesują


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
kon83on



Status: Offline
Dni: 4771 (68%)
Postów: 3
Wiek: 40


Post Czw 10 Mar 11, 13:38:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najłatwiej dać sobie na przyjaciół, i tam wyszukać ludzi w pobliżu "people near me". ( dobrze jak w profilu masz dodane kod i miejscowość )

z tego co widać jest kilkaset osób używających tej aplikacji i da się przeglądać ich trasy. ale fajnie by było po przejechaniu ciekawej trasy wrzucić ją tutaj jako propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6138 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 11, 22:19:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi konkretnie chodziło o zakładkę "communty". Co zrobić żeby dodana trasa była tam widoczna. Zakładka "People..." to jest w porównaniu do Endomondo kicha, trzeba do każdego użytkownika z osobna wejść by zobaczyć co taki delikwent zdziałał. Aż nie chce się przeglądać. Po za tym mankamentem to program i strona ok. Szkoda jeszcze, że gogle nie zrobiło wtyczki 3d do linuksa.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy