wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Ocena sklepów, serwisów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 15 Wrz 05, 7:36:02     Ocena sklepów, serwisów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądzę że moglibyśmy zrobić ankietę na temat sklepów i serwisów rowerowych tak że by każdy mógł ocenić dany sklep i serwis w jakiejś skali np od 1 do 10 i żeby to się sumowało i wychodziła średnia dla sklepu, serwisu, oczywiście każdy powinien mieć możliwość weryfikacji swojej punktacji na bieżąco.No i ważne żeby serwis i sklep oceniać osobno. Robota dla admina Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 15 Wrz 05, 15:05:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://forum.dzikie.net/index.php?action=show_temat&id=11217

ja jestem za takim rozwiązaniem jak pod linkiem, oczywiście będzie to wyglądało troszkę inaczej aczkolwiek podobnie Smile


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 12 Paź 05, 22:15:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, to robimy ten ranking sklepów? Link, który zapodał Siwy jest dobry, więc chyba będziemy się na nim wzorować...

Kto zacznie? Smile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 13 Paź 05, 7:13:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym wolał gdyby był spis sklepów dodawany przez admina a my dodawalibyśmy własne oceny. Może jakiś formularz? np:
-----------------------------------------------
"sklep ....." adres adres ineternetowy
'to na sztywno na stronie'
-----------------------------------------------
nick:
ocena:
opis:
problemy:
'do wypełniania'


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 24 Lis 05, 20:29:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Długo nad tym myślałem jak by to sensownie rozwiązać i znalazłem rozwiązanie (czysto teoretyczne praktyka zależy od admina ) na górze np. obok pogodynki dodał bym jeszcze jedną ikonę SKLEPY tam lista sklepów jak na http://www.ranking.modelarz.com/ tylko bez adresów WWW po kliknięciu wynik ankiety dodatkowo mapka dojazdowa (to już mam) i odnośnik do tematów na forum no i gdzieś tam umieścić jeszcze krótkie informację Adres, telefon… co wy na to i co na to Speedy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 24 Lis 05, 21:04:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
...znalazłem rozwiązanie (czysto teoretyczne praktyka zależy od admina ) na górze np. obok pogodynki dodał bym jeszcze jedną ikonę SKLEPY tam lista sklepów jak na http://www.ranking.modelarz.com/ tylko bez adresów WWW...


no to forum już nie będzie forum,... IMO: do tego potrzebna była by witryna osobna, czyli "SERWIS ROWEROWY" podobnie jak w rankingu modelarskim, ale głównie myślę o całokształcie nie tylko o rankingu stron...



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 25 Lis 05, 16:09:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można zrobić przyklejony temat z listą wszystkich sklepów w Częstochowie i okolicach... Tak najprościej i najwygodniej. Tylko niech ktoś pozbiera dane Smile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 31 Mar 06, 10:07:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę pochwalić Warsztat Marcina( przy łąkach) jak zawsze stanął na wysokości zadania, rowerek zrobil mi cacuszko i jescze sie zlitował z ceną jak usłyszał, że ja tylko biedna kobitka jestem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 23 Lip 09, 7:47:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawiałem się nad tym postem bo wcześniej miałem dobrą opinię o warsztacie Marcina (ul Bór przy łąkach) ale niestety wiosną wyszła niezła kicha. Ponieważ ostatnio cierpię na brak czasu postanowiłem dać rower po zimie do warsztatu na wymianę linek pancerzy, przerzutki i takie tam ogólne pie***ły. Ustaliliśmy cenę na 100zł. Odbieram rower i po pierwszych kilku metrach już wiem że przerzutki w ogóle nie działają od razu reklamacja ale przyglądam się co jest skaszanione: przerzutka przednia zamontowana za wysoko pomimo naklejonej jeszcze firmowo folii wskazującej jak to zrobić, do poprawki, pełna regulacja tylnej przerzutki pomimo wysiłków chodzi do kitu i nie bardzo wiadomo w czym rzecz więc chłopaki leją na łańcuch kilo oliwy jakby miało to w czymś pomóc, po wielu wysiłkach zaczęła jako tako pracować. Wracam do domu ale zadowolony nie jestem. Po dwóch dniach przerzutka tylna przestaje pracować, po bliższym przyjrzeniu okazało się że linka poprowadzona jest od drugiej strony kierownicy czyli bez łagodnego łuku a mocno zgięta to już poprawiłem sam ale niezła fuszera jak na fachowy warsztat. Przerzuta zaczęła działać, ciężko ale w miarę poprawnie więc winę zwaliłem na przerzutkę, to w końcu tylko lx bo przecież pancerze nówka pewex. Niestety ostatnio znów przestała pracować więc sam rozbieram wszystko, okazuje się że pancerz przy przerzutce zabrudzony na maxa: tutaj nie mam pewności (za długi czas zwlekałem) ale wygląda na to że nie został wymieniony zgodnie z umową bo nigdy nie miałem tak zawalonego pancerza w sezonie. Po wymianie wszystko działa jak złoto.
Jednym zdaniem zapłaciłem stówę za część pancerza i przykręcenie przerzutki, całą resztę i tak musiałem odwalić sam. Oczywiście jestem świadomy tego że to nie Marcin odwalił fuszerę tylko jego pracownicy ale niestety mam to w dupie i nie polecam tego warsztatu a nuż okaże się że i
Wasz rower trafi w ręce takiego pracownika i kiszka.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
dunDer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6448 (91%)
Postów: 194
Wiek: 38


Post Czw 23 Lip 09, 21:47:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
a nuż okaże się że i
Wasz rower trafi w ręce takiego pracownika i kiszka.

Oddawanie swojego roweru w czyjeś ręce, żeby sobie w nim grzebał, wydaje mi się jakieś takie niemoralne Razz Faktem też, że minęły już czasy specjalistów-pasjonatów i większość zatrudnianych osób (nie tylko w warsztatach rowerowych) to ludzie którzy tylko wiedzą co w którą stronę przekręcić i jak podkładać do kupy, a czasami trzeba trochę pokombinować i zmusić się do wysiłku intelektualnego, a nie tylko kręcenia śrubami ;]

Wracając do tematu o sklepach dla odmiany się wypowiem - byłem dzisiaj w trzech. Na Wręczyckiej asortyment tylko dla używających roweru w celach rekreacyjnych, no i bardziej skomplikowanych pytań nie ma co zadawać ale mam blisko i ze standardowymi potrzebami nie ma problemów. Na Galibardiego lepiej - więcej przestrzeni, asortymentu, można wdać się w gadkę z gościem ale nosków, kolarskich pedałów czy zębatek pod ostre się nie uraczy (co mnie nie zdziwiło jakoś specjalnie bo większość ludzi mimo wszystko nie udziwnia i traktuje rower tylko jako środek transportu, a nie dodatkową kończynę). Z Galibardiego zostałem skierowany na róg Kiedrzyńska/Wały Dwernickiego do Draco. Trochę schowany ten sklep i kawałek mam od siebie ale asortyment mnie zadowolił - są zębatki nakręcane, nakładane, kontry, choć o pedały zapomniałem już zapytać bo po 2h w pełnym słońcu myślenie mi nieco osłabło Razz Ceny w każdym razie przystępne i jak na razie sklep ten stał się moim ulubionym z uwagi na, że jest fixed-friendly i można znaleźć żelastwo do starych rowerów w przystępnej cenie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
fidel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5004 (71%)
Postów: 10
Wiek: 34


Post Pon 19 Lip 10, 15:41:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to miał być ranking sklepów czyli oceniamy sklepy od 1-10 a nie opisujemy czy ktoś zrobił mi tam loda czy nie. Trzeba coś kupić a nie pie.....ć . Żaden sprzedawca nie lubi teoretyków z forum ludzie ogarnijcie się.


MO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 22 Lip 10, 9:30:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

->fidel-Mamy głęboko gdzieś czy sprzedawca nas lubi czy nie. On ma być fachowem i tyle, a ja płacę i wymagam dobrze wykonanej usługi a nie dziadostwa partacza.

No to kolejna opinie o serwisie. Po Alpach mój sprzęt dostał mocno w dupę: znów skrzypi coś w napędzie, przednia piasta ledwo kręci, hamulce chodzą ciężko itd. Tym razem umówiłem się w run sporcie z Adamem (znałem go trochę z narty-rowery). Zostawiłem rower i za godzinę miałem odebrać ale dostałem telefon że jednak wszystko będzie trwało dłużej.
Odbieram rower i wszystko wygląda idealnie, wszystkie usterki naprawione a nawet zrobione jest coś więcej, rowerek chodzi jak złoto, to najlepszy serwis jaki do tej pory miałem zrobiony. I jeszcze ciekawostka: po paru dniach Adam do mnie dzwoni i pyta czy wszystko jest w porządku Shocked (żeby nie było idealnie trochę potem rozregulowała się tylna przerzuta ale to akurat normalne). Polecam, na razie widać że obsłudze zależy na kliencie jak będzie dalej zobaczymy. Ocena 9 na 10.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
fidel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5004 (71%)
Postów: 10
Wiek: 34


Post Pią 23 Lip 10, 17:19:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gościu ok jak zostawiasz kase jest ok ale przychodzą maruderzy i tylko przeszkadzają


MO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 23 Lip 10, 21:25:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fidel a w którym serwisie ty pracujesz??


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fidel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5004 (71%)
Postów: 10
Wiek: 34


Post Pon 02 Sie 10, 11:54:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie powinno cie to interesowac


MO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 03 Sie 10, 10:59:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałbym wiedzieć, ale tylko po to, żeby go omijać...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fidel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5004 (71%)
Postów: 10
Wiek: 34


Post Wto 03 Sie 10, 17:16:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to musisz teraz omijać wszystkie........ i nawet nie spodziewasz się że chodzisz do mnie bardzo często hehehehe Twisted Evil


MO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 03 Sie 10, 22:07:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na szczęście posiadam narzędzia i wiedzę aby poza przeplataniem/centowaniem kół oraz serwisowaniem amora nie liczyć na super hiper serwisantów robiących w pięciu serwisach na raz. W swoim poście nie oceniam żadnego sklepu/serwisu i bardzo proszę o usunięcie go z pozostałymi postami nie na temat - włącznie z postami bardzo irytującego Pana Fidela ... Castro Question
ps. nachalna reklama odnosi odwrotny skutek ...


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 03 Sie 10, 23:03:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale chyba tylko porozmawiać...pozdrawiam


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy