wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
silesia mtb
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5894 (83%)
Postów: 732


Post Pon 17 Maj 10, 21:05:34     silesia mtb Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ostatnią niedziele maja w chorzowie odbędzie się wyścig do którego załączam linka
http://www.silesiamtb.pl/
tak sobie myślę że gdyby ktoś jechał to może i ja bym mógł się zabrać :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
mykerynos Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5772 (81%)
Postów: 48
Wiek: 49

Częstochowa (Błeszno)

Post Pon 31 Maj 10, 20:52:32     Parę słów o imprezie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów. W niedziele bawiłem się na odbywających się niedaleko (CHORZÓW) zawodach MTB. Byłem już 2 raz na tej imprezie i jak narazie mam jak najlepsze zdanie o organizatorach. Trasa była znakomicie obstawiona (na 90% zakrętów stali wolontariusze a pozostałe 10% było znakomicie otaśmowane i widoczne z daleka, NIE MOŻNA BYŁO POMYLIĆ TRASY). Do minusów tej imprezy zaliczyć można brak miejsca do umycia roweru ale za to można było się samemu wykąpać.
Troszkę nie rozumiem niektórych uczestników forum, którzy chcieli by aby taka impreza odbyła się w naszych okolicach, a gdy trafia się blisko impreza zawodników z Częstochowy można policzyć na palcach 2 rąk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5894 (83%)
Postów: 732


Post Wto 01 Cze 10, 21:21:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie mogłem się zjawić ale nie samym rowerem człowiek żyje więc spędziłem miły, długi weekend w Kotlinie Kłodzkiej Smile
a imprez kiedyś w okolicy było więcej i miło by było gdyby kiedyś jeszcze jakaś się tu odbyła Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6934 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 01 Cze 10, 21:36:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na te zawody wybieram się w sumie już 3 rok.

Na początku nie miałem kasku, rok później miałem jakieś egzaminy na studiach, a w tym roku, w ostatnią niedzielę właśnie, byłem w Chorzowie... ale na rodzinnej wycieczce w zoo Wink

i tym sposobem kolejny raz muszę liczyć na przyszły rok - może w końcu się uda.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy