wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[opona] Napędowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tobi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5351 (76%)
Postów: 19
Wiek: 31

Częstochowa - Lisiniec

Post Wto 30 Mar 10, 18:44:11     [opona] Napędowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiosna przyszła więc wypadało by kupić nową oponę napędową. Do tej pory jeździłem wręcz na gąsienicach CST - ponad 1000g jedna opona Shocked, na szczęście przednia już zmieniona na Smart Sama, ale mam dylemat co wybrać na tył ?. Zastanawiam się nad :
1. Schwalbe Smart Sam - do kompletu
2. Continental Race King
3. Maxxis CrossMark
4. Kenda SBE
5. Jakieś inne propozycje do 100 zł ?
Jeżdżę głównie w terenie, w suchych warunkach, choć deszczyk też lubię, asfaltami dojeżdżam. Chciałbym żeby opona wytrzymała z 4-5k Km, nie miała kolosalnych oporów toczenia, i dawała sobie radę w naszych "jurajskich " terenach. Wolałbym raczej oponę zwijaną. Którą z tych byście wybrali ?a może jakieś inne propozycje do 100 zł ?. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5885 (83%)
Postów: 732


Post Wto 30 Mar 10, 20:19:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bierz taką samą do kompletu Smile
ładnie to będzie wyglądało i będzie miało takie same właściwości. sam jakiś czas jeździłem na różnych oponach przód/tył-różnica między nimi była zbyt duża i dziwnie mi się jeździło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy